Hacet-Dilek Duası-12

aris

Kayıtlı Üye
fe in tevellev fe kul hasbiyellahu la ilahe illa huve aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arsil aziym.

bu dua bir hacetiniz oldugunda cumartesi gunleri 1900 defa okunuyor ve bir sonraki cumartesiye kadar dilek gerceklesiyor.

ruhum

Kayıtlı Üye
evet bu kadar kesin oluyor dendiğine göre sevgili aris sen denedin mi veya yakınında deneyen ve sonuç alan oldu mu?:)

LiLiqum

Kayıtlı Üye
Merhabalar ben yeni katıldım aranıza :)...Bu dilek duasını daha önce yapmıştım fakat bir türlü bitirmek nasip olmadı hep yarım kaldı,hep bir engel çıktı...Yarım kaldığındanmıdır nedir bilemiyorum ama dileğimde gerçekleşmedi ...:(

MARSIK

Kayıtlı Üye
Bu dua sadece cumartesi günleri mi okunuyor.örneğin pazar olsa olmuyo mu.ben cumartesi de akşama kadar çalişiyorum.bi açiklama yapar misiniz lütfen

yazboz

Kayıtlı Üye
evet denenmıs mı ben de merak ettım

LiLiqum

Kayıtlı Üye
Benim bildiğim sadece Cumartesi günü okunuyor...Bazı arkadaşlarım denedi ve oldu dilekleri..Ama dediğim gibi ben bir türlü bitiremedim,dileğimde gerşekleşmedi ...

MARSIK

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim yanitladiğiniz için.cumartesi çok zor olacak ama ne yapalim.allah dualarinizi kabul etsin.bişey daha sorucam sevgilin için karabiber yakmak büyüye mi giriyo
yani asadece aşkin daim olansi niyet edilerek

LiLiqum

Kayıtlı Üye
Çalışıyorsan Cuma 12 den sonra okuyabilirsin ...Uykusuz kalırsın ama değer sanırım..
Bildiğim kadarıyla büyü ,zaten amacıda sevdiğiniz kişinin size daha çok bağlanması ve yanınızdan ayrılmaması...:)

_kelebek_

Kayıtlı Üye
OKUNUŞU:Fein tevellev fe kul hasbiyallahü la ilahe illahu,aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül arşıl azıym. (tevbe/129)

MANASI:Ey habibim eğer senden yüz çevirirlerse de ki: Bana Allah yeter. Ondan başka ilah yoktur.O'na dayandım.O büyük arşın Rabbidir. (tevbe suresi 129.ayet)

manası çok güzel aslında hergün çekmeli..

Eğer birinin sizi sevmesini istiyorsanız ona niyet ederek enfal suresi 63. ayeti de çekmenizi öneririm sayısız

ENFAL-63: Ve ellefe beyne kulûbihim lev enfakte mâ fiyl'ardı, cemiy'an mâ ellefte beyne kulûbihim ve lâkinnallahe ellefe beynehüm, innehü aziyzün hakiym.

MANASI: Ve (Allah) onların kalplerinin arasını birleştirdi. Sen eğer yeryüzündeki herşeyi verseydin yine onların kalplerini birleştiremezdin fakat Allah onların aralarını birleştirdi çünkü O, azîzdir, hikmet sahibidir.

detelinka

Kayıtlı Üye
ben bunu yapmıştım ama dileğim olmadı.gerçi tek oturuşta yapamadım 2,5 -3 saate yakın sürüyo çünkü.belki gereken enerjiyi ve inancı veremedim kendime...

MARSIK

Kayıtlı Üye
liligum çok teşekür ederim sağol.o kadar sıkıntılıyım ki sevdiğim konusunda ne yapacağımı bende bilmiyorum.ama büyüye girecek hiçbişey yapmıcamı çok iyi biliyorum canım sağol,ben u duayı iş için okucam ama daha çabuk sonuç verdirecek bi dua biliyo musun başvuru cevabının çabuk gelmesi için yani

leyla

Kayıtlı Üye
çok saolun bunu denemek istiyorum şimiden teşekkürler dileğim gerçekleşmiş gibi sevindim

vade

Kayıtlı Üye
arkadaslar en fazla uc saatinizi aliyor..ki ben arada mola vererek okudum rabbim insallah kabul eder..bu arada aris e cok tesekkur ediyorum paylasim icin..

ya boyle büyü falan yaziyorsunuz da, kaderde ne varsa onu yasar insan.kuran ayetlerine rica ediyorum hayirli isler icin siginin..sevgilinizden ayrildiniz diyelim hadi istemiyor cidden sizi ne olucak sonuc? belki hayirli olan budur..bizi istesin sevsin diye gunaha girmiyelim daha cok. bu cok hassas bir konu.rabbim hakkinizda hayirlisi ne ise onu nasip etsin..zorlamayla olmaz bu isler..

kader_86

Kayıtlı Üye
Herkese slm ben yeni katıldım aranıza bu duayı yapıcam inşallah ama bir şey sorucam başlamadan önce sadece cumartesi günümü okunacak 1900 defa pazar, pazartesi, salı......... devam edilecekmi 1900 defa okumaya

asagnak

Kayıtlı Üye
İş
iÅŸÅŸiz
okuması birşey degilde insan okurken şaşırıyo onun bir caresi varmı

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Okurken nefes tekniği yapın. Bu sayede zihniniz yapacağınız okumaya ve nefes tekniğine yoğunlaşacak bu sayede başka şeyler düşünüp şaşırmayacaksınızdır.

jeker_1986

Kayıtlı Üye
bende ctsi günü denedim ama bir oturuşta deil parça parça anca bitirebildim bakalım sonuç ne olacak inş olur bitirdim die çok sevinçliydim çünkü

bambam

Kayıtlı Üye
ya pekı benım Dilegm yarın icin lazım bgn cumartesi 1900 kere okursam yarına gerceklesr mi Dilegm??:)