çalışmalarımda 4.gün

mega_boy

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar ben geldim :)

ben her gece astral seyehate çalışyıyorum ama dun ramak kalmıştı

ilk yaptıgım vucutumu rahatlatmak olmuştu daha sonra vucutmda seyirmeler başlamıştı ama dış etmenler yuzunden dikatım dağıldı ve daha ilerleyemedim

bi 2-3 saat falan uyuya kldım klktıgımda tekrar denemeye başladım ama bu sefer beyaz perde indi çekilmeye başladım ama heyecan yaptıgımdan dolayı gene iptal oldu :Angel_anim: sizdede boyle şeyler oldumu?

seytansu

Kayıtlı Üye
Geçen gece aynı şekilde bende denedim vücüdümda seyirmeler oldu bedenimin havalandıgını hissettim çok tuhaftı biran kendimi boş bir oda da buldum sadece koltuk vardı orda oturuyordum dediginiz gibi çok küçük bir ses de dikkatim dagıldı ve döndüm ama yine de çok heyecen vericiydi tamamlamak nasip olur inşallah

mega_boy

Kayıtlı Üye
yükseldiğimi fark ediyorum ama daha sonra nefesin azalıyor ruhum geri gelio snki :S

Whisper1

Kayıtlı Üye
astral seyahat dediğimiz olgunun mantığı şudur: fiziki bedeni uyuturken, bilinci uyanık tutmak.

fiziki bedenimiz uykuya dalmaya başlayınca seyirmeler, uyuşmalar, titreme hissi olacaktır ve gayet normaldir.

astral seyahat çalışmalarında zor olan kısım ise bilinci uyanık tutabilmektir.

astral seyahat çalışmalarınızda başarılı olabilmeniz için acele etmeyin ve şu hususlara dikkat edin.

1 - fiziki bedeni uyutabilmeyi kolaylaştırmak adına nefes egzersizleri yapın. uyku anındaki nefes ritmini uyanıkken yakalayın.

2 - meditasyon çalışmaları ile trans haline girmeye çalışın. böylece fiziki bedeni rahatsız eden kaşınma hissi, ağrı hissi gibi şeyleri yenmeniz kolay olacaktır.

3 - yine meditasyon çalışmaları ile trans evresine geçip aynı zamanda bilinci susturmayı öğrenin. kural şu: "hiçbir şey düşünmemek"

ışık ve sevgi üzerinize olsun!

mega_boy

Kayıtlı Üye
astral seyahat dediğimiz olgunun mantığı şudur: fiziki bedeni uyuturken, bilinci uyanık tutmak.

fiziki bedenimiz uykuya dalmaya başlayınca seyirmeler, uyuşmalar, titreme hissi olacaktır ve gayet normaldir.

astral seyahat çalışmalarında zor olan kısım ise bilinci uyanık tutabilmektir.

astral seyahat çalışmalarınızda başarılı olabilmeniz için acele etmeyin ve şu hususlara dikkat edin.

1 - fiziki bedeni uyutabilmeyi kolaylaştırmak adına nefes egzersizleri yapın. uyku anındaki nefes ritmini uyanıkken yakalayın.

2 - meditasyon çalışmaları ile trans haline girmeye çalışın. böylece fiziki bedeni rahatsız eden kaşınma hissi, ağrı hissi gibi şeyleri yenmeniz kolay olacaktır.

3 - yine meditasyon çalışmaları ile trans evresine geçip aynı zamanda bilinci susturmayı öğrenin. kural şu: "hiçbir şey düşünmemek"

ışık ve sevgi üzerinize olsun!

çok teşekkur ederim birde bazı mp3 ler Astral-Projeksiyon mesela bunun gibi araçları kullansam bir yararı olurmu?

Whisper1

Kayıtlı Üye
çok teşekkur ederim birde bazı mp3 ler Astral-Projeksiyon mesela bunun gibi araçları kullansam bir yararı olurmu?

internette birçok mp3 ve ses dosyası dolaşmaktadır. bu ses dosyalarının mantığı, siz çalışma yaparken sizin daha meditatif bir hale girmenize yardımcı olmaktır. derin bir meditasyon ile trans haline girmek ve beynin ritmini alfa ritmine getirmek gerekli astral seyahatte.. bu ses dosyaları kimisinde buna yardımcı olabiliyor. kimisinde ise dikkati dağıtabiliyor.

yani demem o ki; sizin tercihinizde olan bir şey. astral seyahat çalışır iken fonda rahatlatıcı bir müzik olursa ve sadece müziğe odaklanırsanız, zihninizden geçen bütün diğer düşünceleri bi kenara bırakıp atabilirseniz faydalı olacaktır. ama müzik dikkatinizi dağıtıyor ise bir faydası olmayacaktır.

bu ses dosyalarını denemek istiyorsanız internetten araştırıp şunları deneminizi öneririm.

I DOSER DOSES:

gates of hades
astral projection
lucid dream
coyote

mega_boy

Kayıtlı Üye
çok teşekkür ederim şu an kendimi hazır hissediyorum hemen gidip deneyeceğim

ışıkla kal

mega_boy

Kayıtlı Üye
gene nafıle gene çıkamadım sorunum nedir bilmiyorum

fizikesel bedenmi hissettmemeye başadım ama astral bededim yukarı cıkmak yerine sanki bacaklarımda falan sağa ve sola doğru savruldu toplam 48 dkka falan geçti ve sonra bilincim acık ama uyuyor halde kaldım 5dkka falan belkide daha kısa

şuan 5 araba dayak + 10 şişe alkol + 70 saat pcde aksiyon oynamış gibiyim :S

Whisper1

Kayıtlı Üye
gene nafıle gene çıkamadım sorunum nedir bilmiyorum

fizikesel bedenmi hissettmemeye başadım ama astral bededim yukarı cıkmak yerine sanki bacaklarımda falan sağa ve sola doğru savruldu toplam 48 dkka falan geçti ve sonra bilincim acık ama uyuyor halde kaldım 5dkka falan belkide daha kısa

şuan 5 araba dayak + 10 şişe alkol + 70 saat pcde aksiyon oynamış gibiyim :S

fizik bedeninde uyuşma başladıktan sonra hiiiiçç acele etme dostum. orada sakin kalmaya devam et. meditasyon yapıyosan ona devam et, düşünmemeye devam et.. vücudun 7,4 şiddetinde sallanana kadar devam et.. artık o an gelince de herhangi bir teknik ile, (ip, ters düşünce vs.) kendini fazla kasmadan sal gitsin.. o frekansı yakalamak önemli olan.. aha çıkıyorum aha yaklaştı diye heyecana kapılma.

mega_boy

Kayıtlı Üye
fizik bedeninde uyuşma başladıktan sonra hiiiiçç acele etme dostum. orada sakin kalmaya devam et. meditasyon yapıyosan ona devam et, düşünmemeye devam et.. vücudun 7,4 şiddetinde sallanana kadar devam et.. artık o an gelince de herhangi bir teknik ile, (ip, ters düşünce vs.) kendini fazla kasmadan sal gitsin.. o frekansı yakalamak önemli olan.. aha çıkıyorum aha yaklaştı diye heyecana kapılma.

hmmm peki bu 7.4 luk titreme ortala kac dk snra gelir

Whisper1

Kayıtlı Üye
hmmm peki bu 7.4 luk titreme ortala kac dk snra gelir

senin trans haline geçebilmenle alakalı olarak değişir. örneğin, zihninin meşgul olduğu yorucu geçen bi günün akşamında deniyorsan çalışmayı yarım saat süreyi gözden çıkarman lazım en azından. ve böyle bir günde sonuç alman da zordur. forumda diğer başlıklarda sürekli olarak sabah erken saatte uyanıp bi yüzünüzü yıkayın sonra yatıp deneyin diye tavsiyede bulunulduğu dikkatini çekmiştir sanırım. sabah o saatlerde fizik beden uyku moduna zaten hazır durumda olacağından fizik bedeni uyutmakla vakit kaybetmeyeceksin, zihinsel yorgunluğunu da öncesinde 5-6 saat uyuyarak zaten atmış olacaksın. sabah titreşimleri çok daha kısa sürede hissedebilirsin.

mega_boy

Kayıtlı Üye
senin trans haline geçebilmenle alakalı olarak değişir. örneğin, zihninin meşgul olduğu yorucu geçen bi günün akşamında deniyorsan çalışmayı yarım saat süreyi gözden çıkarman lazım en azından. ve böyle bir günde sonuç alman da zordur. forumda diğer başlıklarda sürekli olarak sabah erken saatte uyanıp bi yüzünüzü yıkayın sonra yatıp deneyin diye tavsiyede bulunulduğu dikkatini çekmiştir sanırım. sabah o saatlerde fizik beden uyku moduna zaten hazır durumda olacağından fizik bedeni uyutmakla vakit kaybetmeyeceksin, zihinsel yorgunluğunu da öncesinde 5-6 saat uyuyarak zaten atmış olacaksın. sabah titreşimleri çok daha kısa sürede hissedebilirsin.

evet dikatimi çekmişti 6. denememde daha cok ilerlemiştim 7.sinde senin sayende dahada ilerleyeceğim :cheers2: