Ah başıma gelenler ibretlik okuyun

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 15237

Selamün aleyküm arkadaşlar,

Aramızda daha toy olan gençler, arkadaşlar var.

Hüddamı merak ederler, yani cinleri, ben de merak ettim. Ama cok merak ettim.
Uğraştım onlarla, çağırmadım asla ama her zaman merak ettim. Ve bunlar bana geldi. Sonra bende bir şeyler oldu, içimde sıkılmalar. Bana gözüküyorlardı farklı biçimlerde. Herşeyi önceden bana söylüyorlardı. İyice şizofreni olma yoluna gidiyordum. Ailem çok endişe ediyordu benim için. Dışarı çıkmaya çok korkardım, hiç çıkamazdım. Sanki benimle konuşuyorlardı sürekli, sanki beynimle oyun oynuyorlar gibi.

Ama şunu söyleyeyim arkadaşlar sakın ama sakın İLİM sahibi değilseniz, hüddam işini bilmiyorsanız aman aman bulaşmayın !!!!!

Ben zor kurtuldum siz sakın denemeyin !!

Saygılarımla.

D@rK @nGeL

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Yaşadıkların kuzenimiın de başına gelmişti o da senin gibi yapmış ilgilenmemiş, dua okumuş Allaha yalvarmiş ve herşey yolunda gitmeye başlamış ve mutlu son :)

AJA

Elit Üye
Sizin uğraşmadan kastınız ne tam anlayamadım ama ciddi anlamda bir yerde yanlış yapmıs olmanız gerekiyor.. Bir çok kez davetler gercekleştirdik fakat herhangi bir sorun yasamadım. Ha şu var çok ciddi bilgiler almadım belki ama ötesini de merak konusunda dahil etmedim.. Benim merak ettiğim şu olmaya baslaması aslında. Bu musallat olanlar neden olurlar? Bunun mutlaka bir sebebi vardır diye düşünüyorum.. Yanlız yaşayan bir bayanım evde hatta. Seanslarsan sonra hiç bir şey yaşamadım istemem de Ama neden hangi şartlarda musallat olurlar bunun mutlaka sebebi vardır buna eminim artık.. Siz ''uğraştım çağırdım derken bunu nasıl yaptınız? Ben bazı bilgiler için çağırıp yoğunlaşmama rağmen henüz birşeye ulaşamadım ve nedenini ben de bilmiyorum..

D@rK @nGeL

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci..
Sizin uğraşmadan kastınız ne tam anlayamadım ama ciddi anlamda bir yerde yanlış yapmıs olmanız gerekiyor.. Bir çok kez davetler gercekleştirdik fakat herhangi bir sorun yasamadım. Ha şu var çok ciddi bilgiler almadım belki ama ötesini de merak konusunda dahil etmedim.. Benim merak ettiğim şu olmaya baslaması aslında. Bu musallat olanlar neden olurlar? Bunun mutlaka bir sebebi vardır diye düşünüyorum.. Yanlız yaşayan bir bayanım evde hatta. Seanslarsan sonra hiç bir şey yaşamadım istemem de :D Ama neden hangi şartlarda musallat olurlar bunun mutlaka sebebi vardır buna eminim artık.. Siz ''uğraştım çağırdım derken bunu nasıl yaptınız? Ben bazı bilgiler için çağırıp yoğunlaşmama rağmen henüz birşeye ulaşamadım ve nedenini ben de bilmiyorum..

Şey gidip kuzenime sorun isterseniz bu olayla benim pek bir ilgim yok.

AJA

Elit Üye
Sizin ugraşmadan kastınız ney tam anlayamadım ama ciddi anlamda bir yerde yanlıs yapmıs olmanız gerekiyor..Bir cok kez davetler gerceklestırdık fakat herhangı bır sorun yasamadım. ha şu var cok cıddı bılgıler almadım belki ama ötesinide merak konusunda dahıl etmedım..Benım merak ettiim şu olmaya baslası asIında. bu musallat olanlar neden olurlar? bunun mutlaka bır sebebı vardır dıye dusunuyorum..yanlız yasayan bır bayanım evde hatta.seanslarsan sonra hıc bır sey yasamadım ıstememde :D ama neden hangı sartIarda musaIIat oIurIar bunun mutIaka sebebı vardır buna eminim artık..siz ''ugrastım cagırdım derken bunu nasıl yaptınz?Ben bazı bıIgıIer ıcın cagırıp yogunIasmama ragmen henuz bırseye uIasamadım ve nedenını bende bıImıyorum.. Umm .. şey gidip kuzenime sorun isterseniz bu oLayLa benim pek ßi iLgim yok

Sorum ve yorumum size değildi...!!! Ayrıca uslubunuz hoş degil. iyi forumlar.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Sn.Chaldkydri cinlerle,hüddamlarla uğraşıyorum dediniz.Peki size musallat olan varlıklar iletişim kurmayı denediniz mi ?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bu konu baştan hatalı ve yanlış bilgilerle dolu.

Bedenli ve bedensiz varlıkları birbirine karıştırmışsınız. Görüşme ile musallatı birbirine karıştırmışsınız. Her şey çorba olmuş. Ne yaşadığını bilmiyorum ve sonrasında ne olduğunu ama sanırım yaşadığınız herşey psikolojik uzaktan yakından gerçekle bir alakası yok.

İstediğiniz kadar tüm davetleri deneyin asla bir bedensiz varlıkla sohbet edemezsiniz. Tüm davetleri çöpe atın. Hepsi hurafe. Yeryüzüne gelen varlıklar çok özel yerlerden giriş yapıyorlar. Oraları bulacaksınız, milyarlar harcayacaksınız çok çok özel şeyler yapacaksınız belki bir ihtimal gayb aleminden bir varlıkla iletişime geçeceksiniz.

Ya da siz oraya gideceksiniz. Oda ölmeden önce ölerek mümkün. Bedensiz varlıklar etrafımızda hissedebilriisniz. Ama görüşme iletişim kurmak başka bir şey.

Heleki zarar verme noktası ayrı bri konu.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bu konu baştan hatalı ve yanlış bilgilerle dolu.

Bedenli ve bedensiz varlıkları birbirine karıştırmışsınız. Görüşme ile musallatı birbirine karıştırmışsınız. Her şey çorba olmuş. Ne yaşadığını bilmiyorum ve sonrasında ne olduğunu ama sanırım yaşadığınız herşey psikolojik uzaktan yakından gerçekle bir alakası yok.

İstediğiniz kadar tüm davetleri deneyin asla bir bedensiz varlıkla sohbet edemezsiniz. Tüm davetleri çöpe atın. Hepsi hurafe. Yeryüzüne gelen varlıklar çok özel yerlerden giriş yapıyorlar. Oraları bulacaksınız, milyarlar harcayacaksınız çok çok özel şeyler yapacaksınız belki bir ihtimal gayb aleminden bir varlıkla iletişime geçeceksiniz.

Ya da siz oraya gideceksiniz. Oda ölmeden önce ölerek mümkün. Bedensiz varlıklar etrafımızda hissedebilriisniz. Ama görüşme iletişim kurmak başka bir şey.

Heleki zarar verme noktası ayrı bri konu.

Katılıyorum iletişim kurmak imkansız ama onları hissedersiniz..

Ü

Üye silindi 15237

Arkadaşlar ben burda iletişim kurmadım 1.
2.sı sadece ilim sahibi olanlar yapsın dedim
3.su benim başımdan bu olay geçti.

BattleFury

Kayıtlı Üye
Allah haricinde ve onun bilmesini istedigi kişiler/varlıklar haricinde hiçkimse kolayca bunu soyleyemez (1)
Allah ; İnsanları varlık sıralamasında 1.nci olarak yaratmıstır ve diyer hiçbir varlık bilerek insanalrı korkutamaz .. (2)
Ve son olarak nasıl bir iş yaptınız , dalgamı gectiniz ayda o tur bişimi yaptınız Kİ size musallat oldualr ve inanın bna *sizin durumunuz daha psikolojiye dayalı* -3-

:D