Çekici maji uygulaması (vodoo)

hazal10

Kayıtlı Üye
kırmızı mum
Leylak kokusu olabilir herhangi mutluluk verici bi çiçek kokusuna sahip tütsü
yapılması gereken zaman: çarşamba veya dolunay saatleri 2 ile 4 arası daha yararlı olucanı düşünüyorum.
7 gece dilek dilenip muma dilek üflenicek şu şekilde;
Gelmeni istiyorum, gel ve bu mumun ateşi gibi yanarak gel. bunları söylerken o kişiye odaklanılmalı tabiki.

bi diğer uygulama kişinin fotoğrafını yatağın sol üst tarafına 4 yerinden (4 uç) çivilemek. Bu o insanı sizin yanınıza çekicektir.

Bi diğer uygulama da; kişinin fotoğrafını alırsınız, bir bardak suyun üzerine koyup onu yatağınızın altına koyarsınız ve gelmesi 1 haftayı bulmaz.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
kırmızı mum
yapılması gereken zaman: çarşamba veya dolunay saatleri 2 ile 4 arası daha yararlı olucanı düşünüyorum.
Gelmeni istiyorum, gel ve bu mumun ateşi gibi yanarak gel. bunları söylerken o kişiye odaklanılmalı tabiki.

bi diğer uygulama kişinin fotoğrafını yatağın sol üst tarafına 4 yerinden (4 uç) çivilemek. Bu o insanı sizin yanınıza çekicektir.

Bi diğer uygulama da; kişinin fotoğrafını alırsınız, bir bardak suyun üzerine koyup onu yatağınızın altına koyarsınız ve gelmesi 1 haftayı bulmaz.
Kaynak belirtin lütfen.Dikkat edelim böyle konulara.Özellikle uygulama tarifi verildiyse...

hazal10

Kayıtlı Üye
Gelmiş geçmiş bütün maji uygulamalarını ve inanç sistemlerini anlatan bir kitapdı fakat adını hatırlamıyorum. Bu büyüler denenmiştir ve etkileri gözlenmiştir. Uygulayacak arkadaşlar emin olabilirler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Vodoo için sankim tarif biraz eksik geldi. Cadılık için uygun gibi sonuçta cadı yeteğinizle birleşeceği için etki eder. Ama vodoo da adaklar olur. Varlıkların davetleri olur. Sunak hazırlanır. Eski olma ihtimali varmı uygulamanın.

hazal10

Kayıtlı Üye
Hayli eski. çünkü kaynak eski kaynakların derlemesiydi

Kanal69

Kayıtlı Üye
kırmızı mum

Yatagin iki sol ust tarafi var: biri yattigin zaman (duvar arkandayken) sol ust kose, digeride yatagin onunde durup duvara baktigin zamanki sol ust kose (duvar onunde). Simdi hangi sol koseyi kullanacagiz?

Bir bardak suyun ustune konulan fotografin yuzu bardagin icinemi bakacak, yoksa resim disarida gorunur sekildemi konulacak?

Bu uygulamalari yaparken okuma, niyet falan olacakmi? Yoksa sadece fotograflari yerlestirmek yeterlimi?

Bilgilendirirseniz sevinirim.

Selamlar.

hazal10

Kayıtlı Üye
1. sorun için şunu söyleyeceğim; yatağın sol üst.

2.si içinde farketmez diyeceğim.

hazal10

Kayıtlı Üye
Hayır uygulama eksik değildir sadece eskidir.