satürn talismanı

duriod

Kayıtlı Üye
wp71cc2fcc_05.jpg
wp5d15ca69.png
bunlar biri modern sayılarla diğeride antik kabala sayıları ile belirtilmiştir
wp558aece9_05.jpg

wp84d62730_05.jpg
wp03617f75_05.jpg

Bu talismanın sihirli üçüncü göz diyebileceğimiz kısmı yukarıdaki şemada "magicthird eye"den kastı bu.Sahibinden olumsuz etkileri yansıtır.Kolayca kendi yolunu gösterir ve ne olursa olsun hayatı aşacak kadar büyük sezgiler tılsımın sahibini bulur.Telafuz-OVauOYod(sağdan sola okuma).
arkadaşlar bu tılsım astral sayahate çıkmaya yardım ediyormuş konsantrasyon yeteneklerini arttırıyormuşve astrale çıkıp kolayca güvenilir geri gelme garantisini veriyormuş tanıtma amaçlı veriyor um ben de tam yapılışını bilmiyorum özellikleURUMHAMATAHAYİL GİBİ TILSIM KONUSUNDA BİLGİLİ KİŞİLERİN İNCELEMESİNİ İSTEDİM UMARIM FAYDALI BİR BİLGİ PAYLAŞIMI OLMUŞTUR.
yabancı bir internet sitesinden alıntıdır.etrafımda bir kaç kişiye sorduğumda gezegen tılsımları nasıl hazırlanıyorsa o şekilde hazırlanacağını söyldi dediğim gibi ben de tam bilmiyorum sadece tanıtma amaçlı veriyorum benim ilgimi çekti çünkü bu site bu tılsımı satışa sunmuş ama sitenin adını reklam olmasın diye vermeyeceğim site yöneticileri isterse sitenin adını onlara bildiririm yanlış anlaşılmasın reklam yapmak istemem umarım faydalı bir bilgilendirme olmuştur.