bilgi calma

killer01

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Bana bilgi calmak icin büyü lazım. Yani ustamın bildiklerine sahip olmak istiyorum. Tabii iş konusunda özel hayatına karışmam. Araba tamircisiyim. Arızayla alakalı bir soru sordugumda konuyu yayındırıp cevap vermiyor. Ustamın beyninin kopyasını kendiminkine eklemek istiyorum. Bunun icin büyü varsa rica ederim yardımını esirgemesin. Lütfen yardım edin.

logii

Kayıtlı Üye
Onun yaptıklarını dikkatlice izleyin, tek çare bu. Belli bir büyü yaparak onun beynini kendinize aktaramazsınız :)

Gislamt

Kayıtlı Üye
Arkadasım bu kadar saçma konuları nereden bulyorsun.Yok bilgi çalma büyüsü falan filan boş boş uğraşma ALLAH bilgiyi İSTEYENE verir....

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Beyler Hanımlar lütfen hitap şeklimize dikkat edelim. Lütfen.

Çok güzel ve doğru bir istek maji sanatının en güzel örneğidir bunlar fakat yapması çok zordur. Tarifi veremem. Sır bilgiler arasına girer.

Fakat size bilgi vermesini sağlamak için Muhammed ismi vefkini yapabilirisiniz. Siz sorunca sizi terslemez.

herşeyi etkilemek için vefk - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

zona

Kayıtlı Üye
Beyler Hanımlar lütfen hitap şeklimize dikkat edelim. Lütfen.

Çok güzel ve doğru bir istek maji sanatının en güzel örneğidir bunlar fakat yapması çok zordur. Tarifi veremem. Sır bilgiler arasına girer.

Fakat size bilgi vermesini sağlamak için Muhammed ismi vefkini yapabilirisiniz. Siz sorunca sizi terslemez.

herşeyi etkilemek için vefk - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
İyi güzel diyorsunuz da Sn.Urum sorulan sorulara cevap alamadığımızda bu uygulamayı nasıl gerçekleştirebiliriz. 4 hafta önce bu vefk hakkında soru sormuştum cevabını alamadım yoğunsunuzdur mutlaka zaman bulunca cevap verirsiniz diye bekledim 1 hafta sonra sorumu yineledim fakat hala cevap alamadım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
siz ne zaman ne sordunuz ki ben killer1 e cevap vedim sizin bir sorunuzu göremiyorum.

zona

Kayıtlı Üye
Hayır yanlış anladınız "her şeyi etkilemek için vefk" hakkında soru sordum onların yanıtını alamamıştım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
isim vefkleri ile ilgili açıklama yapmıştım ama gözünüzden kaçmış sanırım. isim veflerinde zaman , dua yoktur onlar hazır vefklerdir isimin gücünden yararlanır.

kişiye özel hazırladığımız da işin içine onlarca başka hesap girer.

isim vefklerini kendinize özel düzenleyebilirsiniz. sitemizde bilgi mevcut bununla birlikte lkişiye özel vefk hazılryabilecek seviyeye gelenmek için bir alimden en az 2 sene eğitim almak gerekir. o yüzden isim vefklerini veriyoruz.

yapması kolay diye. o yüzden konuda ne diyorsa o . başka ek bilgiye gerek olsa yazardım.

Zeyna

Kayıtlı Üye
İş
yönetici
merhaba arkadaşlar. bilgili arkadaşlar lütfen yardım edin. bana bilgi calmak icin büyü lazım. yani ustamın bildiklerine sahib olmak istiyorum. tabii iş konusunda özel hayatına karışmam. araba tamircisiyim. arızayla alakalı bir soru sordugumda konuyu yayındırıp cevab vermiyor. ustamın beyninin kopyasını kendiminkine eklemek istiyorum. bunun icin büyü varsa rica ederim yardımını esirgemesin. lütfen yardım edin.

konuyu yanlış secmişsem üzür dilerim.

Arkadaşım, Sen bu yazdığın şey hakkında yardım isterken gerçekten böyle birşeyin olabilme ihtimaline inanıyormusun. Ustanın beynini kopyalamayı düşünmek yerine ustanın yaptığı işi dikkatle ve isteyerek gözlemlesen zaten öğrenirsin.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Evet böyle bir şey mümkün arkadaşa bu konuda sürekli birşey söyleyip durmayın. Ben bu sitede böyle yorumları görünce çok şaşırıyorum. İmkansızın oluğuna inan bu siteye gelmesin boş yere vakit kaybetmesin. Hiç brişey elde edemez. Çünkü imkansız diye bir şey yoktur.

killer01

Kayıtlı Üye
URUMHAMATAHAYİL teşekkür ederim. evet arkadaşlar ustamın beynini kendiminkine kopyalamak istiyorum. ustanın yaptıgı her bir şeyi yapa biliyorum. ama önemli olan bu deyil. zaten usta gösteriş veriyor ben yapıyorum. diyelim burayı sök tamir et yap falan. müşterilerde dogal olarak dertlerini ustaya danışır. ben de arızadan habersiz olarak işçilik yapıyorum. arıza tehsizinde özellikle beni yakına burakmıyor. oraya buraya koşturuyor. onu getir bunu apar. usta aracın sesini dinleyib arızanın ne oldugunu anlıyor. ben de onun gibi olmayı istiyorum. bunda qarib ne var anlamadım. her halde normal yollarla öyrenme şansım olsaydı büyücülüye el atmazdım. bunu anlayışla karşılayacagınızı umuyordum.

gecenin_sesi

Kayıtlı Üye
değerli dostum killer01,siz çok haklı ve uygulanabilir bir talepte bulunmuşunuz,butür çalışmaları günlük yaşam içerisinde kullanamayacağızda ne zaman kullanacağız.istediğiniz bilginin teknik olarak açıklamasıda mümkün,ama en uygulanabilir yöntemi sayın site yöneticisi size vermiş zaten.sayın urum'un tavsiyesini uygulayın,değişiklikleri göreceksiniz zaten.selametle kalın

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Kopyalamak değil de.. Onu sana bağlama ya da senin sözünü tutması gibi birşey seçsen aynı kapıya çıkar.. Allahümme ya vedud ağzını bana çevir yönüme tut de.. 3 defa 3 ihlas 1 fatiha oku ve tekrar sor bakalım nasıl cevap veriyor. Ama abdestli ol.. Buradan da yanıt bekliyorum.

bugday

Kayıtlı Üye
bu konuda ben de herşeyin mümkün olabileceğine inananlardanım, hatta bu konuşmanın sonunu da merakla bekliyorum:)

[XTR] Similar Threads