Dil bağlamak için-2

duriod

Kayıtlı Üye
282dizc.jpg

ALINTIDIR.

micromegas

Kayıtlı Üye
Başlıkta da bahsettiğim gibi dil bağlama duasına ihtiyacım var, evde sürekli kavga huzursuzluk çıkaran durmadan küfür eden birisi var her an kavga çıkıyor onu sukunete erdirmek ve susmasını sağlamak istiyorum ne yapabilrim? susması çok hayırlı çünkü her geçen gün kontrolünü kaybediyor ve bize zarar veriyor hayatımız cehenneme döndü resmen, ama ben arapça bilmiyorum sitede verilen yöntemde bahsedilen mumu nereden bulacağım, bu kişinin zulmünden kurtulmam lazım, Allah rızası için birisi bana basit ve etkili bir tertip tavsiye etsin hayatımın sonuna kadar hayır duası ederim

laragökçe

Kayıtlı Üye
anlamadım mumu başımızdamı taşıyacağız , ve sorun çıkartan kişinin ismi yazılmıyormu

JUSTİNG

Kayıtlı Üye
tam olarak anlamadım nasıl başında taşınacak açıklarmısınız

Avelox

Kayıtlı Üye
Yazacağım şifalı bir duadır. Büyü değildir. Haklıysanız dua sizden yana olur. Ben her zaman uyguluyorum ve çok faydasını gördüm, görmeye de devam ediyorum...

Çok konuşan birini susturup sakinleştiriyor. Ayrıca sizin için fesatlık düşünenlerin ( dil ile rencide eden kişileri de ) susturuyor. Bu dua, iyilerin yanında. Peygamber efendimiz kendini korumak için okumuş.
Kur'an-ı Kerim'in kalbi olan Yasin Suresi'nin 9. ayetini
günde en az 21 defa okuyun, daha fazla da okuyabilirsiniz tabi. Mucizeyi o gün farkediyorsunuz zaten.

' Ve cealna mim beyni eydihim seddev ve min halfihim sedden fe ağşeynahüm fehüm la yübsırun'

Anlamı: [FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] Önlerinden bir set, arkalarından bir set çektik de onları kapattık, artık göremezler. [/FONT]

Surede set çekmek, koruma ve müdafa anlamındadır. Dil ile müdafa, beden ile müdafa hepsi içine giriyor...

Duayı okurken Allah'tan isteyerek yapın.

Sevgiler