BMS_leucothea

BMS_leucothea

Kayıtlı Üye
Öncelikle iyi günler ;
Rüyamda şuan askerde olan bir arkadaşımla evleniyordum. Güzel bir gelinlik giymiştim. Ama gelinliğimin altına giydiğim ayakkabı siyahtı. Düğünüme giderken arabada bu ayakkabıyı giymem diye itiraz ediyordum. Babamda yol kenarındaki bir ayakkabı mağazasından bana ayakkabı almak için durdu. Bende beyaz çok yüksek topuklu bir ayakkabıyı sağ ayağıma denedim ama ayakkabı çok rahatsızdı. Başka ayakkabı almak için baktım ama diğerlerinide beğenmediğim için mecbur onu aldım.

Şimdiden teşekkür ederim.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bulunduğunuz yerde belli bir otorite ve yetkisi olan birisiniz. Yakınlarınız ve iş arkadaşlarınız arasında sevilip, sayılıyor ve sözünüze itibar ediliyor.

Fakat zaman zaman kibirli ve kendini beğenmiş tavırlar sergiliyorsunuz.

Kısmet veya şans kapınızda görünüyor. Çok büyük ve getirisi yüksek bir fırsat yakalanacak. Ancak dikkatli olun, görünmeyen bir aksilik yada riski de içinde barındırabilir. Siz bunu farkedip, önleminizi alacaksınız. İhtiyaçlarınız her ne ise onlara kavuşacak, cömert biri tarafından ihya edileceksiniz.

Kararlarınızda adil ve istikrarlı, dürüst yapınız sebebiyle, iyi insanlarla tanışacaksınız. Size mutlu bir gelecek görünüyor…

Sevgiler…