hayatım tamamen değişti...musallattan şizoaffektife

TRUSTNOONE

Kayıtlı Üye
Geçen sene 30 yıllık ömrümün en zor günlerini yaşadım...Yemiyor içmiyor gülmüyor ağlamıyor bir ölü gibi yaşıyordum bir tanıdığım vasıtasıyla fal bakan bir bayana başvurdum tahmin edersiniz ki cinleri vardı onların yardımıyla fala bakıyordu.Bana bir çok şey söyledi geçmişime dair bir çok ayrıntıyı bildi ki bu cinlerin rehberliği varsa zor bir şey değil... Ama en korkuncu bana musallat olunduğunun söylenmesiydi.Evde bir cin ailesi yaşıyormuş anne baba çocuk şeklinde hatta dişi cin benim kıyafetlerimi giyip geziniyormuş .Mor bir elbisem vardı fala bakan bayan özellikle o elbisenin tarifini yaptı ilginç olanı titiz bir insan olmama rağmen o elbisenin ve bazen dolabımın ıslak yün gibi kokmasıydı bazen de lağım gibi...İşin tuhafı o kokuyu tek duyan bendim.5 yaşımdaki kızım odasında yatmak istemiyor geceleri ağlıyor ve sürekli cücelerden bahsediyordu .Cüceden kastı aslında tanıdığı insanlardı ama boyları kısa ve bakışları kötüydü.Bunların devam etmesi sonucunda beni İzmirde çok bilindik bir hocaya götürdüler hoca bende musallat olamayacağını korunanlardan olduğumu ama bir büyü yapıldığını söyledi ve bir kağıdı yakarak oluşan yanıklardan bana büyü yapan kişinin suretini gösterdi .Kim oduğunu sorsam da söylemedi .Bana bunun çözümesi için bir çok aşama verdi uygulanacak ama ne yaptıysam durumun daha kötü olmasını engelleyemedim.En sonunda psikiyatri koğuşunda 1 ay geçirdim her türlü ilaç ve elektroşok tedavisi gördüm kendimden iğreniyordum kendi yaptığım yemeği yiyemediğim gibi başkası yerken bile kusacak gibi oluyordum .Şimdi iyiyim ama başıma gelen ne inanın bilmiyorum kimsenin başına gelmemesini diliyorum

Elfangel

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun, umarım bundan sonraki hayatınız istediğiniz gibi geçer... Sevgi ve ışıkla...

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Gerçekten çok zor durumlar geçirmişsiniz geçmiş olsun ve allah kimsenin başına vermesin

wblackw

Kayıtlı Üye
çok geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm atlatmanızada sevindim

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Durumunuza gerçekten üzüldüm.Umudunuzu yitirmeyin eğer umudunuzu yitirirseniz ölürsünüz.Bu durum yeniden başlarsa adminlerimizle iletişime geçiniz.Onlar bu konularda uzmandır ve size yardım edecektir.

Pantea

Kayıtlı Üye
Tedavi aldikdan sonra sanirim ilac kullanmaya da baslamis olmalisiniz , ilac destegi ardindan duzelmis oldugunuzu anladim yazdiklarinizdan .Simdi bir sorun kalmadiysa durumunuz psikolojikdi demekki .

TRUSTNOONE

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar... yorumlarınıza ço teşekkür ederim ilaçlarla iyileşme göstermişimdir elbet ama asıl iyileşmem beynimle ve ruhumla barışınca geçti...Kimsenin başın gelmemesini dilerim ama maalesef ruh hastalıkları çağımızın vebası.Hepinize huzur ve sağlık diliyorum

lost66

Banlı Kullanıcı
kardeş öncelikle Allah nazarı üzerinde olsun! ve geçmiş olsun şimdi cinlerle fazla ilgilenmez ve evde hergün hiç değilse 2 sayfa kuran okuduğun vakit hiç birşey olmaz! ve her gece yatarken sağ tafa dönük ve yüzün kıbleye baksın yat ve ayetel kürsiyi oku Allah seni sabaha kadar koruması için gökten melek gönderecek ve sabaha kadar koruyacaktır bide namaz kılmıyorsan bile cumadan cumaya gidiyorsan bile camiye gece yatmadan önce abdest al yat abdesli insana musallat olmazlar! Ha kardeş bide eğer arkadaşların yada çevrendeki yakınların cin çağırmaya felan kalkarlarsa eğlence olsun die sakın izin verme engelle başka boyuttaki bir varlığı çağırmak günah ve tehkikeli! ben anlamıyorum normal yaşantısına devam etsin insan ne diye cinle uğraşır

ilinurhalife

Kayıtlı Üye
çok korkunç şeyler yaşamışsınız. şimdii iyi olmanıza ve atlatmış olmanıza çok sevindm. geçmiş olsun

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
Bende oncelikle uzuldugumu belirtmek isterim.
Anlattiklariniz ile "Emily Rose" hikayesini animsadim bir kez daha.
Eminim cok zor bir donem olmustur sizin icin.Umarim bundan sonraki hayatiniz gonlunuzce olur.
Iyi forumlar dilerim ve tekrar gecmis olsun...

VenusDavis

Kayıtlı Üye
İnanılmaz geliyor. Bu tür inançlarım yok.. Ama gerçekten sizin için üzüldüm. Umarım bundan sonra hayatınız normal bir düzene girer, mutlu olursunuz..

lost66

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar yahudi yada hristiyan ayinlerinde başarılı olan bir ayine hiç rastlamadım ama müslümanların başarılı her zaman ilmini iyi bilen birisi yaparsa!