astral seyahat sırasında bedenimin hareket etme ihtimali var

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
astral seyahat sırasında bedenimin hareket etmesinin mümkünatı varmı yılda en az birkez bilincim kapanıyor ancak vucudum hareket etmeye devam ediyor hareketten kastım kasılma yada titreme degil içimde ikinci bir canlı varmışcasına bedenim bensiz yaşıyor ve hiç hoş olmayan şeyler yapıyor bundan 4 5 ay öncesine kadar sakinleştirici ilaçlar kullanıyordum bunlar her yıl geçirdiğim krizlerin en ağırını yaşayana kadar çok fazla sinirlenmiştim ve hırsımdan açılmamış bir kutu ilacı tek seferde içmiştim amacım intihar etmek değildi hırsımdan yapmıştım bunu içtikten sonrada ölüp ölemeyeceğimden emin olamadıgım için sokaga çıktım taksime gittim surekli saate bakıyordum hala bitmedimi diye saate son bakışımda gece onbir buçuktu ve bundan tam 4gün sonra bağcılardaki bir hastanenin yogunbakım ünitesinde kendime geldim bana anlatılana göre bilincim kapandıktan sonra yaşadıgım semte dönmüşüm (nasıl yaptığım hala muamma) iki kişi beni boş bir sokağa surunup yığılmışım birisi beni camdan görüp polisi çağırmış polis evimi bulmuş aileme teslim etmiş o sıralarda bizimkilerd boş ilaç kusutunu bulmuşlar beni hastaneye kaldırmaya kalkmışlar ve ben patlamışım önce cerrahpaşaya götürmüşler cerrahpaşada yer olmadıgı için beni güç bela ambulansa bindirmişler koluma takılan serumları parçalamışım cıkartmısım önüme gelene saldırmaya kalkmışım beni bağcılardaki hastaneye getirdiklerinde yoğunbakımda bir yataga baglamışlar bağladıkları iplerim tamamını kopartmışım ve bunu yaparken o yatagı devirmişim bildiğim kadarıyla ne zaman bu şekilde bedenim bensiz birşeyler yapmaya kalksa felakete yol açıyorum içimde benden başka birşey var beynimin içinde bazen onu hissediyorum ancak gariptirki onu beynimin içinde var ettiğimi hissettiğim oluyo çift kişilikli bir şizofren olmadığımada eminim tek çekincemde ben astral seyahat yaparken bedenimin neler yapacağını kestiremiyor olmam bu yüzden uzun sure ve istemli olarak astral seyahate hiç yeltenmedim sizce bir sorun olurmu ?

eklemeyi unuttuğum bir kısım daha var dediğim gibi saate son baktığımda onbir bucuktu ancak beni polisin bulup aileme götürdügü saat sabah beş e çeyrek kalaymış

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Astrala çıkarken bedenin titrer kulaklarında bir uğultu hissedersin başın zonklayacakmış gibi olur bunlara aldırmayıp devam edersen astraldasın beden titremesiyle ilgili bu kadar biliyorum ama yinede sitede astralla ilgili bilgiler var araştırmanı öneririm saygılar.

descop

Kayıtlı Üye
İş
anlatamadım galiba =)

bedenim bensizde yaşıyor üç ay boyunca bilincimin kapalı oldugunu biliyorumben kendime geldiğimde yeni bir iş ve güzel bir hayata sahiptim =)

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Arkadaşımın yaşadıklarının binde birine dahi olsa şahit oldum.
O yüzden şizofreni veya herhangi bir akıl oyunu olduğunu düşünmüyorum.

Eğer sizin için tehlikesi varsa,
astral seyahat konusunu biraz daha ertelemenizi öneririm.

Burda bence önemli olan,
astral seyahatten çok, o anda bedenize ne olduğu konusu.

Konuyu üste taşımak adına yazdım.
Belki bu konuda bilgili arkadaşlar yardımcı olur.

ibriz

Kayıtlı Üye
şahsi fikrim almış olduğunuz ilaçların fiziki bedeninize zarar verdiği yönünde. siz kendinizde bir sağlık sorunu olmadığını düşünüyor olabilirsiniz ama genelde zaten kişi kendisine bu tip rahatsızlıkları konduramaz. astral seyahat yapmanız durumunda bedeninizin daha önce bilincinizi kaybettiğinizde olduğu gibi herhangi bir işlem yapacağını sanmıyorum. ama yine de ben olsaydım şansımı denemezdim. zira astral seyahat sırasında bilinç belirli bir kondüsyon içerisine girer, ve bu kondüsyondayken beynin belirli kısımlarındaki aktiviteler çoğalır. eğer yaşamış olduğunuz olaylar sonucunda bu kısımlarla ilgili bir problem oluştuysa, astral seyahat deneyimi sizin için yıkıcı sonuçlar doğurabilir. sevgiler.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Astral seyehat ile başka bir durumu sanım karıştırıyorsunuz. Astral seyehat sırasında beden uyku durumdadır. ve kişinin bedeni hareket ederse yada ettirilirse astraldeki ruh/bilinç bedene geri döner.

Psikiyatride mutlaka bu durumun bir adı vardır. sizi bu hale getiren şeyi bulmanız ve bunun için çaba sarfetmeniz gerekiyor.

Eğer bir yanlış anlaşılma varsa düzeltmek istiyorum. Astral seyehat tamamen bilinç bir eylemdir. Çok nadir olarak kişiler istemeden astral yapabilirler , istemden yaptıkları bu eylem sırasında bilinç yine yerindedir ve kontrollü bir şekilde haraket eder. Kişi kendini hazırlar, fiziki ve zihisel olarak hazırlığı bitince sakin ve rahatsız edilmeyeceği güvenli bir yere geçer. Yatarak, oturarak astral seyehat çalışmasına başlar. Astrale çıktından sonra beden uyur gibi görünür. bilinç ve bilinç altı devrededir. Kişi herşeyin farkındadır. bezen karanlık içinde enerjisel görüntüler görür. Baen bu dünyadaki gibi tam ve net görüntüler görür. bazen sadece duyar. abzen sadece hisseder. Tüm çalışma boyunca bedeni uyur gibi durmakta bilinçide herşeyin farkındadır.

Fiziki durumun değişmesi, zihinsel durumnun değişmesi ve isteyerek astralden çıkılır.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Astral seyehat ile başka bir durumu sanım karıştırıyorsunuz. Astral seyehat sırasında beden uyku durumdadır. ve kişinin bedeni hareket ederse yada ettirilirse astraldeki ruh/bilinç bedene geri döner.

Psikiyatride mutlaka bu durumun bir adı vardır. sizi bu hale getiren şeyi bulmanız ve bunun için çaba sarfetmeniz gerekiyor.

Eğer bir yanlış anlaşılma varsa düzeltmek istiyorum. Astral seyehat tamamen bilinç bir eylemdir. Çok nadir olarak kişiler istemeden astral yapabilirler , istemden yaptıkları bu eylem sırasında bilinç yine yerindedir ve kontrollü bir şekilde haraket eder. Kişi kendini hazırlar, fiziki ve zihisel olarak hazırlığı bitince sakin ve rahatsız edilmeyeceği güvenli bir yere geçer. Yatarak, oturarak astral seyehat çalışmasına başlar. Astrale çıktından sonra beden uyur gibi görünür. bilinç ve bilinç altı devrededir. Kişi herşeyin farkındadır. bezen karanlık içinde enerjisel görüntüler görür. Baen bu dünyadaki gibi tam ve net görüntüler görür. bazen sadece duyar. abzen sadece hisseder. Tüm çalışma boyunca bedeni uyur gibi durmakta bilinçide herşeyin farkındadır.

Fiziki durumun değişmesi, zihinsel durumnun değişmesi ve isteyerek astralden çıkılır.

teşekkür ederim ancak şunu sormak istiyorum ben astraldeyken benemim uyumuşmu oluyor yoksa bayılmış gibimi yani odada dolaşırken kendimi horlarken mi bulacagım eger öyleyse bir sorun olmaz ama tam aksiyse sadece astralde değil bedenime geri göndüğümdede kendimi farklı bir yerde bulacagımdan adım gibi eminim

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
bedeninize döndüğünüzde uykudan uyanmış gibi hissedeceksiniz. daha canlı olacaksınız tabiki farklı olarak. eğer farklı bir yerde bulacak olursanız astra yapmamış olursunuz çünkü astral seyahat bir farkındalık halidir şuur kaybı değil.

descop

Kayıtlı Üye
İş
bedeninize döndüğünüzde uykudan uyanmış gibi hissedeceksiniz. daha canlı olacaksınız tabiki farklı olarak. eğer farklı bir yerde bulacak olursanız astra yapmamış olursunuz çünkü astral seyahat bir farkındalık halidir şuur kaybı değil.

sevgili urum siz benim demek istediğmi anlamadınız şu anda bu kılavyenin tuşlarına basan bedenin içinde iki tana şuur var

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Olabilir. Böyle olan ilk kişi siz olmasınız fakat bunun astral seyehat ile alakası olmadığını söylüyorum bende.

descop

Kayıtlı Üye
İş
peki teşekkür ederim

AJA

Elit Üye
Son zamanIarda ki durumunuzu merak ettim umuyorum iyisinizdir ve duruma bir çözüm buImuşsunuzdur.Bu arada 2 şuuru haIa düşünüyorum tam oIarak ne oIdugunu.

İyi forumIar, huzurIa :)

descop

Kayıtlı Üye
İş
Son zamanIarda ki durumunuzu merak ettim umuyorum iyisinizdir ve duruma bir çözüm buImuşsunuzdur.Bu arada 2 şuuru haIa düşünüyorum tam oIarak ne oIdugunu.

İyi forumIar, huzurIa :)

her iki konuda da ustalaştığımı söyleyebilirim iki şuur konusunda da istemsiz kullanım da da astral seyahati pek yapmıyorum gerektiği durumlarda başka teknikler kullanıyorum iki şuurun yaşamı ve kullanımıda gayet kontrollü bir şekilde ilerliyor bu konuda konuşmak isterseniz özelden anlatabilirim =)