Kulak Daveti

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar denenmiş bir kulak daveti varmı bende Akşin ile başlayan var yardımcı olursanız sevinirim

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kulak davetleri için riyazet şar mı?
Yani daha evrensel sorıyım
Bir hüddamla anlaşma yapmak için riyazet şartmıdır?

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Tabiki şart. Rizayetsiz sizde özel bir durum yoksa gayb alemine ulaşamazsınız.

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Peki riyazet sadece islama özel değilmi?
Cünki gayb alemi ile iletişim içinde olan ve bir çok hüddamla anlaşması olan
farklı dinlere mensup insanlar varda

duriod

Kayıtlı Üye
Kulak davetine dikkatönce bilenlere iyice danişin bu çalişmayi yapmadan akşin dediniz sanirim bunlar fal da görevli duruişiti yoluyla çalişan hadimler bu çalişmanin başlangicinda kulağiniz çok çinlayabilir havvas kitaplarinda geçer kral cevaş'in çocuklari diye

Cem

Kayıtlı Üye
evet sol kulagım çok çınlıyor ama henüz bir iletişim olmadı riyazet orucumu tutmak lazım acaba

Cem

Kayıtlı Üye
3 haftadır ugraşıyorum hiç birşey olmuyor

hüddam

Banlı Kullanıcı
arkadaşım kesin istiyorsan bi formul yazarım, ama geri dönüşü yok, iyice düşün taşın. sonuçlarına katlanırım diyorsan. 14 gün çalışma sonucu kazanabilirsin.

yalnız gece ve gündüz çok farklı sesler işitirsin. gerçek alemle ruhani alemi karıştırmaya başlarsın. geri dönüşü olmaz.

avelmi321

Banlı Kullanıcı
Hüddam arkadaşım bu işlerde kesin diye birşey yoktur şayet kesin var diyorsan buyur yaz buraya biri çıkar yapar ondan bu bilgiyi alırısn bakalım kesin mi deyil mi bi kere bu işler bu kadar kolaymı manavdan elmamı alıyoruz yapmayın arkadaşlar.

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Her günün hadiselrini öğrenmek, senden uzakta olan bir adamın nerede olup ne yaptığını, kayıp olan bir eşyanın yerini veya kayıp bir adamın nerede olup ne yaptığını, seni ziyarete gelen bir insanın gaye ve amacını ve daha saymakla bitirememeyeceğimiz her türlü sualin cevabını doğru olarak öğrenebilmek için; on dört gün tam bir halvet içerisinde oruç ve riyazetle (Canlı ve canlıdan çıkan yiyeceklerden perhiz etmekle) birlikte aşağıdak az
meti bin defa sabah ve bin defa akşam okumaya devam edersin. Ayrıca her vakit namazının peşinden üç yüz on defa okursun. Yedinci gün olduğunda "cevaş" isimli hadim sorduğun her şeyi kulağına söylemeye başlar. Artık bundan sonra ne zaman aynı isimleri üç defa tekrarlar isen hadim gelerek sorduğun soruya doğru olarak cevap verecektir. Hatta insanların kalplerinde sakladıkları sırları bile... Ondan öğrendiğin bu sırları başkasına söylememelisin. Aksi takdirde bu ni'metten mahrum olursun.

Yedi gün okunması gereken azimet şudur:

2401.jpg

(Kemşin 2, meşşin 2, akşin 2, semlahın ecip ya cevaş vazhirni ala damahirin nasi fi üzüni ve'tini biahbari cemiy'ın nasi elvahan 3, el-acele 3, es-saate3).

Önemli : Arkadaşlar Yedinci günde "Cevaş" isimli hadim geldikten sonra benim hadimim geldi riyazata son vereyim gibi düşüncelere kapılmayın riyazatınızı 14 güne tamamlayın.

blcknghtmr

Kayıtlı Üye
Daha önce bunu yapanların hadimin arapça konuştuğunu ve doğal olarak hiçbirşey anlayamayacağımızı demişti :D O yüzden sordum teşekkürler

fgulerce

Banlı Kullanıcı
yeni bir konu paylaştım havas uygulaması yapanların dikkat etmesi gereken hususlar onlara bir gözat gözat derken hepsini teker teker oku gereksiz hiç bir şey yok orda

guzelcem

Kayıtlı Üye
Peki nerden buldunuz kendiniz yapdınız mı kardeş?

whitedemon

Kayıtlı Üye
Yazının altında alıntı yazmadığına göre paylaşım yapan arkadaş yapmış ve olmuş varsayıyorum :D

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Ben yaptım ve sonucunu gördüm ve paylaştım. Ne oldu ne bitti halen hadimden haber alabiliyormusun gibi sorulara yanıt hiç bir zaman vermem. Bu husus sadece Allah ile benim aramda kalacaktır kalması gerekiyorda. Sizlere de tavsiyem eğer bir uygulama yapacaksanız yada yaptığınız uygulamanın kabul olma sürecinde başınızdan neler geçtiyse en ince ayrıntısına kadar burada paylaşmanın hiç bir mantıklı açıklaması olmaz olamaz. Havass ilmi gizli bir ilimdir. Allah ile senin aranda olmalıdır, aksi takdirde başarılı olduğun bir uygulamadan mahrum kalabilirsin.

MİHRE

Kayıtlı Üye
''aynı isimleri üç defa tekrarlar isen hadim gelerek sorduğun soruya doğru olarak cevap verecektir'' demişsinz ama hangi isimler 3 defa tekrarlanıyo anlamdım..?

fgulerce

Banlı Kullanıcı
Yedi gün okunması gereken azimetteki isimler Hadim isimleri Kemşin, Meşşin, Akşin, v.s. mihre arkadaşım.

turgut001

Kayıtlı Üye
tamamda 14 gün canlı ve canlıdan çıkan birşey yeme derken ne yicez peki aç mı gezecez.