Deneme

gizlikent

Banlı Kullanıcı
1 haftadır astral seyehat denemesi yapıyorum ama başaramıyorum.Ama yeni 1i için biraz geliştirdim kendimi.Hiç birşey düşünmeden durabiliyorum yani sadece nefesimi takip ediyorum.Şuanda ortam musait.Deneme mi tavsiye edermisiniz acaba?

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
eğer istersen sana kendi yöntemlerimi tavsiye edebilirim pek astral seyahati becerebildiğim söylenemez ama beynimi susturmakta ve odaklanmakta çok işe yarıyor eger evinde küveet varsa en sevdiğin ısıda doldur ve içinde dene ışık kapalı olsun ve suratını ıslatmamaya bak insanın kafasına fena takılıyo surattaki ısı değişimi =)

gizlikent

Banlı Kullanıcı
eğer istersen sana kendi yöntemlerimi tavsiye edebilirim pek astral seyahati becerebildiğim söylenemez ama beynimi susturmakta ve odaklanmakta çok işe yarıyor eger evinde küveet varsa en sevdiğin ısıda doldur ve içinde dene ışık kapalı olsun ve suratını ıslatmamaya bak insanın kafasına fena takılıyo surattaki ısı değişimi =)

Beynimi susturmakla ilgili bir sorunum yok.Odaklanma sorunum var.Ruhumun cıktıgını dusunuyorum iple cekildigimi de ver ruhumun cıkısınıda dusunuyorum ama sanırım hayal kurmak gibi oluyor.Bu odaklanmayla ilgili bir sorun mu acaba?

descop

Kayıtlı Üye
İş
Sorunun tam burda arkadaşım =)

Yapman gereken hayal etmek değil onu yapmak. Adım attıgını hayal etmessin o senin için istemsiz birşey olmustur artık, eminim bazen söylediğin bir şeyi nasıl söyleyebildiğini merak etmişsindir, bu da öyle birşer rahat ol, hep yaptıgın birşeymiş gibi olayı gözünde basite indir ki kolaylaşsın.

gizlikent

Banlı Kullanıcı
Deneme mi gerçekleştirdim fakat yine başarılı olamadım.Ama bu sefer yaklaşdım.Bir ip tarafından çekildiğimi hissedilince vücudumun farklı yerleri titremeye basladı tam titreme denmez aslında ama...Beyaz ekran degil ama biraz flu bir beyaz ekran geldi ben cıktıgımı dusundum ama bir sonuc alamayınca bıraktım:/

descop

Kayıtlı Üye
İş
Deneme mi gerçekleştirdim fakat yine başarılı olamadım.Ama bu sefer yaklaşdım.Bir ip tarafından çekildiğimi hissedilince vücudumun farklı yerleri titremeye basladı tam titreme denmez aslında ama...Beyaz ekran degil ama biraz flu bir beyaz ekran geldi ben cıktıgımı dusundum ama bir sonuc alamayınca bıraktım:/

keşke bırakmasaymışsın =)
pek bişey kalmamış cıkmana sitede biraz gezinirsen o flu ışıgın cıkmadan hemen önce yaşanan sayılı şeylerbiri oldugunu fark edeceksin =)

gizlikent

Banlı Kullanıcı
O kısma kadar odaklanıyorum ama çıkma anında kesiliyor.Yarın uyanır uyanmaz tekrar denemeyi düşünüyorum.

descop

Kayıtlı Üye
İş
peki arkadaşım senbilirsin

korkut

Kayıtlı Üye
abi çok heyacanlandım ya bende deniycem lusidleştim ama astrale hazır hissetmiyorum ne yapmalıyım