cinsellik icin buyu

rosemimosa

Kayıtlı Üye
arkadaslar tek etkisi karsi tarafi cinsel olarak etkilemek icin bir buyu varmi siteyi altust ettim bulamadim onerisi olan varmi

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Kardeş bu çok ama çok kötü bir büyüdür.
Bire bir cinsellik büyüsü bilmiyorum aşk büyüsü yaparsın daha sonra kişiye istediğini söylersin ayrılmakla tehtit edersin kabul eder ama Cennette sonsuza kadar yerin olmaz bir daha
Eğer müslümansan yapma derim

Ori

Kayıtlı Üye
Büyünün her türlüsü günahtır bence hiç kalkışma.

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
arkadaslar tek etkisi karsi tarafi cinsel olarak etkilemek icin bir buyu varmi siteyi altust ettim bulamadim onerisi olan varmi

arkadaşım günahını sebabını bilmem ancak birşeyi gözden kaçırıyorsun bir insanın karakterinin en büyük parçası cinsel yönüdür çünki gerçek o oradadır tamamiyle hayvansal dürtüler hiçbir tabunun hiçbir gücün ulaşamadıgı bir noktadır ve eger sen bir insanın cinsellik anlayışına yani dürtülerine dokunursan o kişiyi tamamen değiştirirsin büyüyü yapmadan önceki kişiyle sonraki kişi arasındaki ortak nokta olarak geriye sadece bir surat kalır ki onunda bakışları mimikleri herşeyi değişir tamamiyle başka bir insan elde etmiş olursun ki o yeni insanıda begenecegini sanmam cunki sevdigin kişi o olmayacak hayatıda zehhir olacak sen dahil herkez ona seni böyle bilmezdim diyecek senden çok o çekecek bence ençok denenen insani yöntemlerle kurlar ve jestlerle şansını denemeye devam etmelisin

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Celb büyülerin hepsi cinsellik içerir. celb büyüsü diye aratıırısan görürsün. Parapsikolojisi sitesinde ikidebir büyü için günahtır diyip durmayın.

descop

Kayıtlı Üye
İş

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Bu soruyada ayrı bayılıyorum. Buzdolabında 1 hafta derin dondurucuda 6 ay.

Hele yapın başarın bir kere. sonra düşünürsünüz. İkincisi işiniz biitkten sonra ne kadar süreceğinin ne önemi var. Nasıl olsa işiniz olmuş bitmiş. Ya da gerekirse bir daha yaparsınız. Antika değilki bu evladiyelik olsun. Enerjilerle alakalı kişi ile alakalı , yapan ve yapılanla alakalı vs vs ya da belkide etkisinin ehemn bitmesini isteyede bilirisniz sıkılabilirisniz belki ya da durulmaya karar versiniz. Farkedilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

descop

Kayıtlı Üye
İş
ömürboyu süren ve sen istemedikçe bozulmayan büyülerde var şunu yapmadıkça bozamassın diyebileceğin yüzün üstünde büyü büldiğine eminim buda onlardanmı yoksa asıl amacına ulaştıgında etkisini yitirenlerdenmi onu öğrenmek istemiştim

DreamDuality

Kayıtlı Üye
bu uygulamanın etkisi nekadar süre dayanıyor?

Bunu sormanız çok doğal ben size şöyle açıklayım.
Bu uygulayı sabah evden çıkmadan önce okurdum.
Okuduğum gün ve az da olsa ertesigün etkisi olurdu.

Kısa süreli etkisi var diyebilirim.
Tek seferlik uygulama değil, tekrarlanması lazım.

Ve bu bir kişiye özel değil.
Etrafınızdaki tüm kişilerin etkisini çekersiniz.
Bunu ne yönde kullanacağı kişiye kalmış bişey.

Eğer konuyu okursanız orda ayrıntılarına dair bilgiler yazılı.

descop

Kayıtlı Üye
İş
Bunu sormanız çok doğal ben size şöyle açıklayım.
Bu uygulayı sabah evden çıkmadan önce okurdum.
Okuduğum gün ve az da olsa ertesigün etkisi olurdu.

Kısa süreli etkisi var diyebilirim.
Tek seferlik uygulama değil, tekrarlanması lazım.

Ve bu bir kişiye özel değil.
Etrafınızdaki tüm kişilerin etkisini çekersiniz.
Bunu ne yönde kullanacağı kişiye kalmış bişey.

Eğer konuyu okursanız orda ayrıntılarına dair bilgiler yazılı.

teşekkür ederim her akşam yapıp öyle yatacağım

korasoglu

Kayıtlı Üye
bu sitede neyi neyi önerdiğinizi merak ediyorum. Doğrularımı yoksa canınızın istediğini mi; büyü için günahtır diyip durmayın.

Bakara(*) sûresinin 102. ayetinde süleyman’ın hükümranlığı hakkında şeytanların (ve şeytan tıynetli insanların) uydurdukları yalanların ardına düştüler. Oysa süleyman (büyü yaparak) küfre girmedi. Fakat şeytanlar, insanlara sihri ve (özellikle de) babil’deki hârût ve mârût adlı iki meleğe ilham edilen (sihr)i öğretmek suretiyle küfre girdiler. Halbuki o iki melek, “biz ancak imtihan için gönderilmiş birer meleğiz. (sihri caiz görüp de) sakın küfre girme” demedikçe, kimseye (sihir) öğretmiyorlardı. Böylece (insanlar) onlardan kişi ile karısını birbirinden ayıracakları sihri öğreniyorlardı. Halbuki onlar, allah’ın izni olmadıkça o sihirle hiç kimseye zarar veremezlerdi. (onlar böyle yaparak) kendilerine zarar veren, fayda getirmeyen şeyleri öğreniyorlardı. Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi.
tâ-hâ sûresinin 73. ayetinde “şüphesiz ki biz; günahlarımızı ve bize zorla yaptırdığın sihri affetmesi için, rabbimize inandık. Allah’ın vereceği mükafat daha hayırlı ve daha kalıcıdır.”

Az önceki mesaj eksik oldu; site içerisindeki üyeler; dininiz ne olursa olsun, inanciniz ne olursa olsun, yanliş olan konularda müdahale ediniz. Kimse kimseye zarar vermesin.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
[/color]
az önceki mesaj eksik oldu; site içerisindeki üyeler; dininiz ne olursa olsun, inanciniz ne olursa olsun, yanliş olan konularda müdahale ediniz. Kimse kimseye zarar vermesin.

Nasıl ki bir wiccan kalkıp bir hocaya, dervişe
'' Senin bu yaptığın dualar,muskalar çok saçma, yapma.
Hiç mantıklı değil, üstelik zararlı olabilir. '' demiyorsa

Başka birisi de kalkıp bir wiccan a
'' Senin bu yaptığın günah, asla deneme '' dememelidir.

Burda karşılıklı saygıdan bahsediyorum.
Ayrıca ne demişler '' minareyi çalan kılıfını hazırlar.''

Yani genel olarak büyü, ritüel yapan kişiler günahını da sevabını da düşünebilecek bir akli olgunluk seviyesine gelmişlerdir.

Ayrıca burdaki herkes müslüman değil.
Gayrimüslim kişilere inanmadıkları bir kitaplardan ayetler vererek onları
yolundan döndüremezsiniz ve yararlı olamazsınız.

İyi niyetli uyarı yapmak istediğiniz belli ; ama faydasız bu tavırlar.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
korasoğlu siz ne yin savunusunu yapıyorsunuz biz günah değil demedik ki. Bir müslüman zaten günah olduğunu bilir. kuran_kerimde yazdığı için bilinmesi lazım zaten.

fakat ilbgin. bir şey var ledün ilmine gelince tüm islam alimleri ona ulaşmak için elingen geleni yaparlar ve Kuran_Kerimden ve HAdislerden örnek verirler. Ledün ilmi Gizli ilim demektir batini olmak demektir Bu da inginç bir durum olsa gerek.

bir de komiklik yapıp üyeleri galyana getiriki bir tarzınız var. Milleti salak mı sanıyorsunuz siz. kim neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyormu.

sorması ayıp siz neye bakmıştınız. ne işiniz var bu sitede.