Astral seyahate yaklaşmış mıydım ? Birkaçtane basit soru...

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
Dün gece astral seyahati denemeye kalktım arkadaşlar, birşeyler oldu ama bu olanların astral seyahat ile nekadar ilgisi var bilmiyorum, başım kuzeye gelicek şekilde sırtüstü uzanmıştım gayet rahatdım saat gece 1'di, gevşedim iyice konsantre olmuştum bu işe, ve vücudumdan çıkmak isteyen birşeyler olduğunu hissettim, bütün vücudum titriyordu ve birden ısındı vücudum, vücutda karıncalanma başlamıştı ama odada hafif bir ışık olduğundan beyaz ekran olayını farkedemedim ve diğer varlıkları görüceğim korkusuyla gözümü açtım...
acaba yaklaşmışmıydım astral seyahate ?
Astral seyahatde diğer varlıkları görebilir miyiz ? Bize zarar verirler mi ?
Astral seyahatindeyken olabilecek en kötü durum nedir ?
Bunları cevaplayabilirseniz çok sevinirim, şimdiden çok sağolun...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Koktuğunuz sürece asla asla asla astral seyehat yapamazsınız. Odada ışık bulundurmayın.
Astral seyehatte varlıklarla görme ihtimaliniz yüksek. Normal hayatta durduk yere zarar vermiyorlarsa astral alemde de zarar vermezler. Varlıkarın insanlar gibi zarar verme merakı yoktur. Astral seyehatte en kötü durum astral yapamamaktır.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Dün gece astral seyahati denemeye kalktım arkadaşlar, birşeyler oldu ama bu olanların astral seyahat ile nekadar ilgisi var bilmiyorum, başım kuzeye gelicek şekilde sırtüstü uzanmıştım gayet rahatdım saat gece 1'di, gevşedim iyice konsantre olmuştum bu işe, ve vücudumdan çıkmak isteyen birşeyler olduğunu hissettim, bütün vücudum titriyordu ve birden ısındı vücudum, vücutda karıncalanma başlamıştı ama odada hafif bir ışık olduğundan beyaz ekran olayını farkedemedim ve diğer varlıkları görüceğim korkusuyla gözümü açtım...
acaba yaklaşmışmıydım astral seyahate ?
Astral seyahatde diğer varlıkları görebilir miyiz ? Bize zarar verirler mi ?
Astral seyahatindeyken olabilecek en kötü durum nedir ?
Bunları cevaplayabilirseniz çok sevinirim, şimdiden çok sağolun...
Tam ramak noktasında sonlandırmışsınız.Vücudun ısınması,karıncalanma,birinin kolundan tutuyor hissi gibi belirtiler çıkmaya az kaldığı andır.Odadaki ışık dışardan geliyorsa sorun yok ama içerde bir ışığı açtıysan beyaz ekranı farketmekte sıkıntı çekersin.Korku,heyecan,dikkat dağılması gibi şeyler astral bedeni hemen fiziki bedene geri çeker.

Çok yaklaşmışsınız fakat içinizde korku,heyecan varsa biraz daha bilgi toplamalısınız kendinizi hazır hissedene kadar.

Astral seyehatte astral varlıkları görebilirsiniz.Tabikide ortamda varsa fakat hepsi zarar vercek diye birşey yok sen onlara birşey yapmadıkça genelde birşey yapmazlar.Ama yinede astral seyehate çıkmadan önce koruma kalkanı oluşturmalısın her ihtimale karşı.

Olabilecek hiçbir kötü durum yok hemen hemen geri dönememe gibi bir düşünce olmasın aklında çünkü öyle bir durum yok.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
tam ramak kalmış diyemeyiz. bu belitiler fiziki şartlardan olacağı gibi enerjisel anlamdki bazı sebeplerdende olabilir. astral seyahet çıkan biri hiç bişeyde hissetmeye bilir. Yani bazı fiziki belirtiler ile astralin başarısını ölçemiyoruz.

ayzer_16

Kayıtlı Üye
anlattığınıza göre galiba benim de istemeden yaşadığım astral seyahat korkmamalısın herşeyin olduğu gibi seninde bir cismin var nasıl yolda yürürken coğu zaman bir zarar görmüyosan ordada görmiceksin bana güven

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
Yardımlarınız ve destekleriniz için çok sağolun az önce bütün cesaretimi toplayıp tekrar denedim ama busefer olmadı dün denediğimde uykum vardı ve geceydi şimdi ise uykum hiç yok ve saat 4 acaba uykumun olup olmaması durumu nasıl etkiler ?

Yahu bi fikri olan yok mu ? Gece veya gündüz gerekli mi ? Uykunun olup olmaması bu durumu nasıl etkiler ? Koruma kalkanını nasıl yapabiliriz ?

laserjetx

Kayıtlı Üye
İş
anestezi teknisyeni+ medikal
fazla uykun olmamalı ne uykun oalcak nede tam zinde olacaksın gündüz veya gece deneyebilirsin ortamı loş tut sessiz ve elektronık aletleri kapat meditasyonu güçlü yaparsın başaracağına inanıyorum tabi korkularınla yüzleşmen gerek onları sil kafandan hiç bişey düşünme sevgilerle

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Uslubunuza dikkat ediniz. Sorduğunuz sorular defalarca açıklandı. Araştırma yapmadığınzı belli. Birşey demedim yine açıkladım. Ama siz böyle çirkin bir şekilde mesaj atarsanız benimde tarzım değişir. Kimse size cevap vermek zorunda değil. Ya da cevap verecek kişiler o an sitede bulunmaya bilir. Bir cümleyede yahu diye başlanmaz.

Araştırma yapmadan okumadan neyin denemesini yapıyorsunuz anlamış değilim. Gündüz vakti daha önce astral deneyimi olmayan biri nasıl yapar onuda hiç anlamış değilim.

Tran seviyesine ulaşmamış bir bilinç ile astral seyehat yapılmaz. Uykuda bir trans seviyesidir. Bu nedenle uykuya yakın bir zaman astral seyehat içinde uygundur.

fb_ugur07

Kayıtlı Üye
fazla uykun olmamalı ne uykun oalcak nede tam zinde olacaksın gündüz veya gece deneyebilirsin ortamı loş tut sessiz ve elektronık aletleri kapat meditasyonu güçlü yaparsın başaracağına inanıyorum tabi korkularınla yüzleşmen gerek onları sil kafandan hiç bişey düşünme sevgilerle

Elektronik aletleri ve bütün ışık kaynaklarını kapattım, ve ciddi ciddi tekrar giriştim az önce. Tekrar bir ısı geldi çok sıcak oldu bütün vücudumda karıncalanma oluştu ve inanılmaz şekilde seyirmeler oluştu yüzümde ama tamamen rahatdım bu böyle 5 dakika kadar sürdü sabretdim ama olmadı beyaz ekran gibi birşey göremedim, en sonundada yok olmayacak dedim bıraktım. Tekrar deniyeceğim umarım birgün başarırım :)

Uslubunuza dikkat ediniz. Sorduğunuz sorular defalarca açıklandı. Araştırma yapmadığınzı belli. Birşey demedim yine açıkladım. Ama siz böyle çirkin bir şekilde mesaj atarsanız benimde tarzım değişir. Kimse size cevap vermek zorunda değil. Ya da cevap verecek kişiler o an sitede bulunmaya bilir. Bir cümleyede yahu diye başlanmaz.

Araştırma yapmadan okumadan neyin denemesini yapıyorsunuz anlamış değilim. Gündüz vakti daha önce astral deneyimi olmayan biri nasıl yapar onuda hiç anlamış değilim.

Tran seviyesine ulaşmamış bir bilinç ile astral seyehat yapılmaz. Uykuda bir trans seviyesidir. Bu nedenle uykuya yakın bir zaman astral seyehat içinde uygundur.

Bundan sonraki yazılarımda üslupuma çok dikkat edeceğim, uyarın için sağol.
Urum sanırım yanlışlık var, sabah saatlerinde denedim olmadı zaten. Ama tavsiyeni deniyeceğim, sağol.