İşte Size Cin Cıkarma ayini Birebir de konuşuyor..

RadreS

Kayıtlı Üye
yanlsı eklendi videolar konuyu düzeltemiyorm?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
yanlsı eklendi videolar konuyu düzeltemiyorm?
Konu ile ilgili moderatörü bilgilendirdim.Gereken yapılacaktır.Konuyu açmadan önce önizleme yaparsanız böyle hataların önüne geçmiş olursunuz.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Gerçeği söylemek gerekirse senaryo ve görüntüler sahte
Bir cin insan bedenine sıkışabilir. Havascılar da o cinleri çıkarır. Buraya kadar tamam
ama bir cin asla bir insan bedenini kontrol edemez. İnsan bedenleri güçlüdür. Ancak insan ruhu bu bedene enerji sağlayıp hareket ettirebilir :)

RadreS

Kayıtlı Üye
Gerçeği Söylemek Gerekirse
Senaryo Ve Görüntüler Sahte
Bir Cin İnsan Bedenine Sıkışabilir.Havascılarda O Cinleri Çıkarır.Buraya Kadar Tamam
Ama Bir Cin Asla Bir İnsan Bedenini Kontrol Edemez.İnsan Bedenleri Güçlüdür.Ancak İnsan Ruhu Bu Bedene Enerji Sağlayıp.Hareket Ettirebilir :)

Dine yakın oldugumuzu düsünen bir arkadas.. (AZERİ) .. Bize geldi.. onu bize getirmek icin almaya giden arkads göz renklerinin ateş rengi oldugunu ve cins cins hareketlerde bulundugunu farketmis, korkmustu.. neyse icinde 2 bayan cin oldugunu soyledi... ve kendi kendine kimsenin bilmedigi bir dil konustu .. düşünün aramızda ingilizce , rusca , arapca gibi bi dünya dil bilen insan vardı ve o bayanlardan birisi adamın vucudunda takır takır azerice olarak bizimle konustu .. 3 şey soyledi
1 Her zamanın bir sahibi var bu zaman ise Bizim Zamanımız
2 Büyük Mehdinin CIkması yakındır
3 Kılıçlarımız bileniyor

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir insanın bedenine başka bir varlık girer mi evet girer ama nasıl

1. kişi kendi isteği ile varlığı bedenine davet eder. İşi bitince de varlık çıkar gider. Medyum başkasının da bedenine bir bedensiz varlık davet edebilir. Soru sorulur cevap alınır daha sonra varlık gönderilir.

2. Varlık insan görünümdedir. Bu dünyada yaşamak için bir beden kullanılır. Bu bedeni çalmaz. Ya da başkasının içine girmez sadece öyle görünür.

3. varlık hem insana gibi görünebilir, hem bedensiz olabilir. İleri seviye varlıklar hem bedenle bilir hem de bedensizleşebilir.

Şimdi bu görüntülerden hiç bahsetmeyeceğim. Ya geyik ya da birkaç insanı kandıra bileceklerini düşünmüşler.

RAdres senin anlattığın şeyde çok ilginç var sayalım haber vermek için geldi. Size niye bu haberi versin. Gaybtan haber vermek için kişilerde özellik ararlar ikincisi çağırmadığınız bir varlık zaten size haber vermez.

İnsan bedenine giren 2 adet cin. İnsanın içi o kadar geniş mi. Nasıl iki farklı enerjiyi alıyor. Arkadaş medyom mu başka bir varlığın bedenine girmesini kabul ediyor. Diyelim ki böyle bir seans yaptı bunu ulu orta neden yapsın.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Dine yakın oldugumuzu düsünen bir arkadas.. (AZERİ) .. Bize geldi.. onu bize getirmek icin almaya giden arkads göz renklerinin ateş rengi oldugunu ve cins cins hareketlerde bulundugunu farketmis, korkmustu.. neyse icinde 2 bayan cin oldugunu soyledi... ve kendi kendine kimsenin bilmedigi bir dil konustu .. düşünün aramızda ingilizce , rusca , arapca gibi bi dünya dil bilen insan vardı ve o bayanlardan birisi adamın vucudunda takır takır azerice olarak bizimle konustu .. 3 şey soyledi
1 Her zamanın bir sahibi var bu zaman ise Bizim Zamanımız
2 Büyük Mehdinin CIkması yakındır
3 Kılıçlarımız bileniyor
Urum`a katılıyorum.Bu arada adam için azeri diyorsunuzda azerice konuşması niye ilginç geliyor ve gözlerinede lens takmış olabilir.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bir cin insan bedenine sıkışabilir. Havascılar da o cinleri çıkarır. Buraya kadar tamam
ama bir cin asla bir insan bedenini kontrol edemez. İnsan bedenleri güçlüdür. Ancak insan ruhu bu bedene enerji sağlayıp hareket ettirebilir :)

Ewet insan bedeni güçlüdür bu varlıklar bedenle ruh arasında sıkışıp kalırlar ama enerjimizi emmek için elinden gelen herşeyi yaparlar.. kontrol mekanızması tamamen bizlerde bozamazlar ama acı ve keder yaşatırlar.

RadreS

Kayıtlı Üye
ben azerbaycandayım... Ondan .. Konuya azerice dahil oldu ...
Yalnız benım daha onceki konulardan biri de Daha onceleri Simsiyah insan Silüetinde ama kapkara gölge gibi aynı .. ateş renkli gözlü varlıklar goruyordum.. bunun hep hayal felan oldguunu dusunmustum bir arkadasıma 3 harfliler musallat olnca ben ona bana bole bole varlıklar gorunuyodu.. dedigimde ha bende goruyodum onları dıye saskın tepkiler vermistik birbirimize..
Neyse bakın, bu videosunu payastıgım vatandaslar bu işten gelirlerini saglıyorlar.. ve farkındaysanız konusma tonu hep aynı sekilde bu insanların bedenlerindeki varlıklar ( daha onceki şahadet getiren kadını görmüsseniz) ...
Eniştemde ( ablamın Eşinde) de bu olaylar vukuat buldu..Zaten o olaydan sonra ben bunları iyice araştırmaya koyuldum..

RadreS

Kayıtlı Üye
Bir insanın bedenine başka bir varlık girer mi evet girer ama nasıl

1. kişi kendi isteği ile varlığı bedenine davet eder. İşi bitince de varlık çıkar gider. Medyum başkasının da bedenine bir bedensiz varlık davet edebilir. Soru sorulur cevap alınır daha sonra varlık gönderilir.

2. Varlık insan görünümdedir. Bu dünyada yaşamak için bir beden kullanılır. Bu bedeni çalmaz. Ya da başkasının içine girmez sadece öyle görünür.

3. varlık hem insana gibi görünebilir, hem bedensiz olabilir. İleri seviye varlıklar hem bedenle bilir hem de bedensizleşebilir.

Şimdi bu görüntülerden hiç bahsetmeyeceğim. Ya geyik ya da birkaç insanı kandıra bileceklerini düşünmüşler.

RAdres senin anlattığın şeyde çok ilginç var sayalım haber vermek için geldi. Size niye bu haberi versin. Gaybtan haber vermek için kişilerde özellik ararlar ikincisi çağırmadığınız bir varlık zaten size haber vermez.

İnsan bedenine giren 2 adet cin. İnsanın içi o kadar geniş mi. Nasıl iki farklı enerjiyi alıyor. Arkadaş medyom mu başka bir varlığın bedenine girmesini kabul ediyor. Diyelim ki böyle bir seans yaptı bunu ulu orta neden yapsın.

Bakın İnsanın İçi, o kadar geniş mi diye bir soru yonelttin Sanırım biraz dalgaya alındı bu konu ..
Şimdi şöyle ben sana makul ve mantıklı bir sıralama yapayım ne dersin?
1 ) Yaşadıgım olayda adamda Lens felan yoktu .. birden gözrengi aleve büründü üstelik, almaya giden arkadas ona farkettırmeyecek derecede uzakta iken aniden döndü ve onu farketti... Sahile gittim onları gezdirdim felan diye sayıkladı .. arkadas bunda bişiler oldugunu farketti ve Zelzeleyi okumaya basladı .. Bizimki de tabi biraz bu klasik gelecek, tersinden bişiler mırıldandı..
eve geldi, oturdu geniş bir mutfagımız var, yaklasık 7-8 kişiydik. kımsede cıt yok ... Adam ortamı gorunce zaten rahatsız oldu. Bu olay azerbaycanda 2 yıl kadar once yasandı adamın adı Samir. Neyse, Dikkat edersen sanırım videoda da 6 kişi icinde oldugunu soyledı ve icecegin icinden onun vucuduna grdigini soyledi... Bu adama da oyle olmustur buyu yapılmıs olabilir, Üstelik Cinlerin Akılları az keser kafa basmaz cogu zaman..
2 ) Gaybtan haber verme olayı, Şimdi kıyametin büütün alametleri gerceklesse sen de Dersin ki kıyamet kopacak, Her dinde bir kurtarıcı mevcuttur.. Sadece bizim bir mehdimiz yok, Bir cok dinde bir beklenen oldugu icin muhtemelen onların da bir bekleneni var ve alametleri gerceklesmis.

3 ) Cinlerin Durduk yere musallat olmayı saglayacak ortamda bulunmustur ya da o muhtemelen (azerilerin geneli boyledir) pislik icinde yasamıstır.. Azerbaycanda Cin olayları cok olur, Herşeyleri pistir yani nasıl anlatayım, Evlere ayakkabıyla da girerler, en basiti Kızları haftaada bır makyaj yapıp yüzlerini yıkamazlar.. bunu oyle bahsetmek ıcın soylemedım pislik oldukları ıcın soyledim..

Bu cocugun bizi bulma sebebine gelince; Gecen yıllarda baküde ilk defa Kutlu dogum - Dini icerikli konserler verildi ... Bu konserlerden etkilenenler tek tek yanımıza gelip müslüman oldular.. Oyle bir olay daha oldu ki korkuyorum bunu da bahsetmeye :) sonra dalgaya alınır dıye.. Sanatcının yanında bizim göremediigimiz, ama 800-900 kişiden yaklasık 10-15 kişinin görebildigi bir vaarlık bu insanların müslüman olmasına sebep oldu.. ya acıkcası ben hayatım boyunca boyle doga üstü olaylara, ya da boyle mucize denebilecek seylere inanmazdım.. ama buraya geldim gördüm ve yaşadım

RadreS

Kayıtlı Üye
Ewet insan bedeni güçlüdür bu varlıklar bedenle ruh arasında sıkışıp kalırlar ama enerjimizi emmek için elinden gelen herşeyi yaparlar.. kontrol mekanızması tamamen bizlerde bozamazlar ama acı ve keder yaşatırlar.

Şimdi cin eger ki, Kendi istegiyle girmek isterse 1 tane olur .. ama Musallat olması amacıyla birden fazla Cin sokulabilir...
1 tane cin girerse eger ; ya asık olur , ya da bi insan istemeden ona zarar vermiştir ondan dolayı intikam icin girer, veyahut insanın ortamda onlar hakkında alaycı konusmasından dolayı girer...

Pekala ben sana mantıklı bi soru sorayım.. Diyelim senin bedenine bi cin girdi? .. Ve senden hamile kaldı .. Soyler misin beedeninde kac tane Varlık oldugunu?

RadreS

Kayıtlı Üye

Bu zaten o bedene giren cinin, ortaya cıkması ıcın yapılan bi sseanstır, Cin sıkısmıs ve cıkamaz dogru... Bu adam yaptıgı buutun seanslarda cın eger musluman degılse musluman ediyor... Bir de Şeytan tarzı filmlerde bahsedilen konu var ki burada eniştemden bilirim gelirler 8-10 kısa boylu bücür cüce ellerinde sopalarla Malum şahsı temiz bi şekilde döverler... Muska yaptırırlar korunma amaclı kişi kendini bogazlar o muskayı cıkartması icin ( halbu ki o sırada Cinler cıkartmak ıcın bogazlarlar) Olay gectkten sonra kişinin belirli bolgelerinde darp izleri oluşur.

lorin

Kayıtlı Üye
ay yarabbım ıkıncısı nasıl bırsey öyleeeeeeeeeeeeeeeeee

AkeLdan

Kayıtlı Üye
insanın içine cin girebileceğine inanıyorum,sonuçta cinlerin maddsel bedeni olmadığı için(zaman zaman insanlara görünmek için maddesel beden haline gelseler bile özleri itibariyle maddesel varlık değillerdir) bir insanın içine birden fazla cin de girebilir.ben de çok ilginç olaylara şahit oldum.bir hocanın evine küçük bir çocuk getirdiler,suratı çenesi adeta kürek şekline gelmişti ve spastik gibi görünüyordu hatta kendi kendime ,bu çocuk bildiğin özürlü ailesi niye buraya getirmiş ki demiştim.meğer çocuk 1 senedir böyleymiş bundan evvel bir şeyi yokmuş.hoca okudu baya içerde,dışarıya sadece çığlıklar geliyordu ,küçücük cocuğu kaç kişi zor zaptetmiş ancak uzun süren okumadan sonra,çocuk dşarı çıktı ve şok oldum resmen yüzü düzelmişti.hareketleri de sağlıklı bir çocuk gibiydi kısacası geldiği halinden eser yoktu

sarumut

Kayıtlı Üye
İş
Metafizikçi
Hepsi arapların senaryosu cinler insanların bedenini kontrol edemez insanlarn enerjisi bu kadar düşük deil köpek kedi olsa tamam cinler insanı öldüremezde anca intihara sürükler, ben böyle biliyorum ifrit öldüreblr ama o da kolay kolay insana musaallat olmaz ben böyle biliyorm

whitedemon

Kayıtlı Üye
Bana kızabilirsiniz ama 2. videoyu izlerken sesli güldüm.O adamın rol yaptığı düşüncesiyle izledim o yüzden böyle oldu :D