Baş Ağrısı Alma

sewalim

Kayıtlı Üye
İş
şu an çalışmıyor.
merhabalar nette gezinirken bioenerji ile başağrısı alma yöntemi okudum.sol elimizle başı ağrayan kişinin alnına sağ elimizde ensesine koyup yoğunlaşarak baş ağrısının alınabileceğini okumuştum.Bu ne kadar mümkün? Biliyorum bütün bunlar için çok ciddi eğitimler almak gerekir ama böle baş ağrısı gibi ufak tefek yöntemleri bizlerde kullanabilr miyiz acaba? Bu konuda uzman arkadaşlar var forumda bizi bilgilendirirseniz sewinirim.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
merhabalar nette gezinirken bioenerji ile başağrısı alma yöntemi okudum.sol elimizle başı ağrayan kişinin alnına sağ elimizde ensesine koyup yoğunlaşarak baş ağrısının alınabileceğini okumuştum.Bu ne kadar mümkün? Biliyorum bütün bunlar için çok ciddi eğitimler almak gerekir ama böle baş ağrısı gibi ufak tefek yöntemleri bizlerde kullanabilr miyiz acaba? Bu konuda uzman arkadaşlar var forumda bizi bilgilendirirseniz sewinirim.
Bu bahsettikleriniz reikidir.Başlangıç seviyesinde olan reiki tekniklerini yapmanız mümkün fakat ileri seviyedeki reiki teknikleri için eğitim şart.
Reiki hakkında sitemizde birçok bilgi var.Ben birkaçını gösteriyim sana ;

Reiki uyumlaması nedir ? - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Hastalıklara Göre Reiki El Pozisyonları - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Sıcak Taş ile Terapi (HotStone) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Çeşitli Reiki Sembolleri,anlamları,kullanım teknikleri - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Reiki İle İlgi Bir Çok Şey - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Ori

Kayıtlı Üye
Hiç bir fiziksel harekette bulunmadan baş ağrısı aktarabilmek de mümkün bu dediğimde reikiye mi giriyor?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Hiç bir fiziksel harekette bulunmadan baş ağrısı aktarabilmek de mümkün bu dediğimde reikiye mi giriyor?
baş ağrısı aktarabilmekten kastınız başkasının başını ağrıtmak sanırım ?

Eğer öyleyse bu reikiye girmiyor.Telepati yöntemi ile kişiye bir tür psişik saldırı gibi birşey oluyor veya bölgesel negatif enerji göndermeklede olabilir buda psişik saldırı gibidir.Bunun birçok yöntemi vardır.

Umarım doğru anlamışımdır sorunuzu :)

Ori

Kayıtlı Üye
Evet doğru anlamışsınız :) Ben denedim şahsen başatılı bir sonuç elde ettim ama insan pişman oluyor denedikten sonra bende sadece deneme amaçlı yaptım bi dahada yapmadım. Cevap için teşekkürler PESS. :)

AJA

Elit Üye
Bunu nasıI yaptınız bıraz daha acarmısınız konuyu ori24 ?