Yaşanmış Gerçek OLaylar..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Burdaki yazıları okumadan önce tekrar düşünün derim. Hepsini okuduğunuz takdirde psikolojik bozukluklar yaşamanız muhtemeldir. Gerçek veya yalan olduğunu tartışmayın.

1) "selam dostlar, bundan 7 sene önce cok sevdiğim dedemizi kaybetmiştik. acımı size anlatamam. evimizde akvaryumumuz vardı ve dedem balıklarla ilgilenmeyi cok severdi. hastalığından dolayı uzun süre bizde akvaryumun bakımıyla ilgilenememiştik ve akvaryum gerçekten baya pislenmiş balıklar yaşama savaşı veriyordu. anlatmak istediğim dedemin öldüğü gün gece yattık ve sabah cok erken kalkmıştım. inanmıyacaksınız akvaryum sanki çeşmeden akan gibi tertemiz ve balıklar çok hareketliydi. hemen ailemide uyandırdım ve onlarda çok şaşırdılar. BUNUN BİR AÇIKLAMASI VARDIR MUTLAKA!!! "

2)"Başımdan gecen ve hala benimde etkisinde olduğum bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Geçen sene yani ben 18 yaşımdayken bir arkadaşın evinde toplanıp içki içmeye karar verdik. Arkadaşın babasıda vefat etmişti ve öleli daha 4 - 5 ay oluyordu. Arkadaşımın babası haluk amca hacca gidip gelmiş hacı bir adamdı. Oğlu ilker ise hiç ona çekmemişti. Neyse biz o gece içkileri aldık ve onlara gittik. Bize yatacağımız odaları gösterdi. Yer yetmemiş ve bir kanepede 2 kişi yatmak zorunda kalmıştık. Neyse akşam oldu bende evi gezerken bir oda gördüm. Bomboş iki kişilik bir yatak vardı. İlkere "Burda niye yatmıyoruz" dedim... O da "orası babamın öldükten sonra hiç kimse yatmadı öyle düzeltilmiş şekilde durur" dedi.
Neyse saat 1 civarı falan evde içkimiz bitti ilker - metin ve apo içki almaya otogara gitti bende evde yanlız kaldım. Sadece bir şişe viskimiz kalmıştı. Bi ara sızmışım 4 - 5dk sonra bir kapı çarpmasıyla uyandım.Heralde ilkerler geldi diye düşündüm. Ama kimse yoktu evde. Önümde duran viski şişesi ise kayıptı. Evin içinde acaba nereye koydum diye aramaya başladım ama yoktu. En sonunda babasının odasının kapısını zorladım ama açamadım. Sonra ilkerle geldi. Bende şişeyi kaybettiğimi ve sesler duyduğumu söyledim ve babasının odasını neden kilitlediğini sordum. O da " ben bir şey yapmadım oğlum açıktır" dedi. Sonra kapıyı açmayı çalıştı ama o da yapamadı. Neyse biz tornavidalarla kapıyı açtık. Ve o şok edici sahne gözlerimizin önündeydi. Yatak bozulmuştu sanki içine biri yatıp çıkmıştı ve yerde kırık bir viski şişesi vardı. Ben hemen 2 adım geri çekildim. İlker sadece 1 cümle söyleyebildi."ÖZÜR DİLERİM BABA""

3) SEVGILI ARKADASLAR BENIM HIKAYEM BENI HALA URPERTEN BI HIKAYE ....
ben sehırler arası yolcu tasıyan özel bır firmada muavinim isden ayrılmıştım vede cok canım sıkılıyodu evde babamla hep kavga ediyoduk gece yattıgımda rüyamda baska bır firmada ışe basladıgımı gordum sabah uyandıgımda dışarıya çıktım arkadaslarla gezdık öğlen 3:30 civarı eve geldim tam o sırada tlf caldı arayan benım ayrıldıgım otobüsün şöförüydü ve saat 5 de antalya seferimizin oldugunu söyledı ve benı tekrar ışe çağırda tabi bende hemen hazırlıklarımı gördüm ve saat 4'de oto garda oldum neyse yola cıktık G.antepe girip yolcularımızı aldık ve cıktık antep cıkısında ben onde oturuyodum ve kaptan benden kalkıp cay kahve servisi yapmamı istedı ben servisi yaparken gözüm birden cama takıldı sanki simsiyah bi şey otobüsü sarmıştı tam o sırada önümüzde seyır halinda olan bır kamyona arkadan vurduk tam bir kıyamet günü gibiydi şöför direksıyonu kırdı şarampole yuvarlandık araba mahvolmus bir haldeydi yolcuların cığlığı hala kulağımdan gitmiyo şöför direksiyonla konsol arasında sıkışmıştı çıkartık bende hiç bir şey yoktu ama kendimi rüyada sanıyodum sankı ben yasıyorum ama aklım yerinde değil gibiydi neyse şöför hastanede öldü
tarih: 18 5 2002 mayıs saat 8:30 firma ___

Warcraft

Banlı Kullanıcı
4) Ben Kastamonudayım Adım Emre 19 yaşındayım.
Kastamonuda Gelin dağı denilen bir dağ var ve gercekten cok urkutucu bir efsanesi var. Bizde 3 arkadaş bu efsane ne kadar gercekci diye bir şey yapmaya karar verdik.
Efsaneye göre bir gun gelin arabası o dağın ordan gecerken çok korkunc bir kaza yapmış ve o arabadan kimse kurtulamamış.Gelinde üzerinde gelinliğiyle ölmüş ama gelinin cesedi bulunamamış. O günden sonra eğer saat gece 22:00 dan sonra oradan bir düğün konvoyu veya korna çalarak bir gelin arabası gecerse ormanın içinden gelinliğiyle alevler içinde bir gelin görünür ve ağlayan gözlerle arabaya bakarmış. Bizde benim arabamı düğün arabası şeklinde süsleyerek saat 23:30 civarı Gelin Dağının oradan kornalarla geciyorduk. Hepimizin gözü dağın içindeydi ama ben bir şey göremedim arkadaşım mahmut ise birden bağırmaya ve hızlı gitmemi söylemeye başladı bende ona inanmadım be gülerek arkaya döndüm.Ama gercekten mahonun suratında inanılmaz bir korku vardı ve ağlıyordu. Hemen geri dündük bize o konu hakkında hiç bir şey anlatmadı ve o gunden sonra psikolojik tedavi görmeye başladı. Ailesi bizle görüşmesini yasakladı. Duyduğuma göre olayın üzerinden yaklaşık 6 ay gecmesine rağmen hala sinir haplarıyla geceleri uyuyabiliyormuş.

5) tam iki hafta önce cumartesi akşamı bi arkadaşımızda hep beraber oturuyorduk.arkadaşın babasıda çok iyidir gittik rica ettik sigortaları indirip bizi korkutmasını söyledik.çünkü geçen sene aynı şeyi bize yapmıştı ve çok güzel oluyordu.İşte biz arkadaşın odasında oturmaya başladık ama ortamı yavaş yavaş hazırlamaya başladık.cinlerden falan konuşalım dedik onlar zaten hemen atladılar.neyse muhabbet başladı.herkesin anlatıcak bişwy vardı sonuçta.arkadaşın da odasındaki spot ışılar bi haftadır bozuktu.bizde gece lambası açtık.bide radyoyu açtık ki iyice garanti olsun sigrtalar attığında anlayalım diye.benimde önceden duyduğum bi rivayete göre ruhlar ve cinler konuşulduğu yere gelirlermiş.bizde bunu iyice dalgaya alarak ey ruh geldiysen...gibi muhabbetlere başladık.arkadaş şey dedi ey ruh geldiysen gece lambası sönsün dedi.bende ey ruh geldiysen spotlar yansın dedim.daha bunun gibi bi çok şey söylendi ama ilk önce gece lambası söndü arkadaş ilk bana baktı herhalde babam geliyo korkutmaya gibisinden ama ben hala teyibin açık olduğunu ima edercesine bişiler söyledim.oda biraz tırstı.sonradan inanmıcaksınız ama odadaki spotlar yandı ve biz direk hep beraber panik olduk.sonra arkadaş ayağa kalkıp söndürüp açtı spotları.gayet normal çalışıyordu.hikayenin burdan sonrası gayet normaldi.sigortalar attı ve babası yan balkondan girip bizi korkuttu.korkanlar ve çok eğlenenler oldu fakat bizim aklımızı kurcalayan başka şeyler vardı.o spotların nasıl yandığı ve gece lambasının nasıl söndüğü gibi...?
6) Benim kuzenim Siirt`te askerliğini yapmıştı.Onada orda olan ve yalan söyleyeceğini düşünmediği bi arkadaşı başına gelen olayı anlatmış.Zaten hikayeyi anlatır anlatmaz kaçmış askerlikten.O gün nöbetçi oymuş tam da önünden birisi geçiyormuş.Dur yoksa vururum demiş adama.Orda da sonuçta doğu kesimi olduğu için kalkıp rahatça vurabiliyorlarmış adamları.Fakat adam hiç takmamış yürümüş gitmiş.Sonradan asker giden adamın ayaklarının ters olduğunu farketmiş ve gidip hemen komutanına anlatmış ve konuşmasını bitirdiğinde komutanı pis pis sırıtıp kendi ayaklarına bakmış onunda ayakları tersmiş!Ve o da hemen eşyalarını toplamaya gitmiş o sırada da benim kuzene anlatmış.Ya ben inandım yine de ama olabilir mi böyle bişey?

7) Yıllar once toroslarda geciyo olay..1970 ler felan..Babamın bir arkadası kangren oluyor kaza sonucu hastaneye goturuyorlar bacak kesilecek deniyor fakat ne babamlar ne de kangren olan arkadaşı buna musade etmek istemiyorlar. O bolgenin yerlileri (bolgenin adı bende kalsın) torosların eteklerinde bir koyde birisinin oldugunu soyluyorlar. Babam boyle seylere hic inanmadigi halde arkadasinin son sansini denemesini istiyor ve arabaya binip koye gidiyorlar. Koylulere bu kadını soruyorlar onlar da yerini gosteriyorlar ve uyarıyorlar aman ha sakın para teklif etmeyin arkadasınız canından olur!! Yukarı araba cıkmadıgı icin arkadaslarını sırtlıyorlar ve yukarı dogru yurumeye baslıyorlar..Kadın babamları gorur gormez kufrederek yukarıdan taş atmaya başlıyor fakat bizimkiler inatla yukarı yanına cıkıyorlar..Kadınla biraz konustuktan sonra obur arkadaslarını dısarıda bırakıyor ve babamla kangren olan arkadasını yanına cagırıyor. Babama arkadasını oradaki sedirin uzerine yatırmasını soyluyor o da oyle yapıyor. Babam etrafı gozlemeye basliyor (hep yapar meslek icabı) etrafta bir suru degisik ikon var ve bunlarin hicbirisi bilinen hicbir dine ait degil..Duvarda ise tuaf yazılar var..ne arapca, ne ibranice,ne latince..artık kadının ilahi dinlerden birine inanmadigini anliyor.. Tekrar arkadasina donuyor babam, kadin biseyler mirildanarak kangrenli bacagi ovuyor 15 dakika kadar ovduktan sonra bütün iltahapı ayagında topluyor ve ayagı bir futbol topu kadar sisiyor.. Kadın mırıldanmalarını ve ovma islemini bitirdikten sonra ayak bas parmagi ile yanındaki parmagın arasına tırnagıyla bir centik atıyor ve o iltahap ordan fiskirmaya basliyor.. 2-3 dakika sonra kangren olan, acıdan kendini kaybetmis, yukarıya srtta tasinan adam ayaga kalkiyor ve yuruyerek iniyor asagiya..ve kadın da onlarla birlikte iniyor.. Babamlar tesekkur ediyorlar kadına da sinirlenecegini bildiklerinden bisey teklif etmiyorlar ve arabaya dogru yuruyorlar.. Yururken ucu birden akaya donme istegi geciriyo icinden ve donuyorlar..ve ucu de hala kadının ayaklarının yere basmadigina yemin ediyorlar...

8) UFO`lar hakkında hiç bir fikrim yoktu ama bu olaydan sonra inaniyorum . Şimdi anLatacağım oLay gerçekten inandığım bir insanın başının altından geçti ki o insan 19 ağustos depremi ile ilgili kitap dahi yazdı ... Bu insan çok yakın aile dostumuz , Kadın her geceki gibi yatağına yatmış ama tek farkı o gece kocasıyla ufoların gerçekliği hakkında sohbet etmesi , kocasına ufoların gerçeğini kabullendirmek istemesi , o gece kadın uyuduğunda yatağına ufo gelmiş kadın basmış çığlığı herkes uyanmış o bir kaç salise ufo kadına kafasından geçenleri telepati yoluyla mı dır nedir ? elbet bi adı vardır aktarmış ... Kadıncağız`a göre ufo ona " Sen bizim dünyayla iletişim kurmamızı sağlıyacaksın sana güveniyoruz " demiş .. Hiç birinizi inandığınızı sanmiyorum ama gerçekten olduğunu saniyorum bende , Yorum sizin ..

9) sanırım hepiniz elm sokağı serisini izlediniz.ona benzer bir olay bnim başıma geldi.arkadaşlarla gece 12 gibi hayaletlerden falan bahsediyorduk.bi baktık saat 4 olmuş(abartısız,tam 4 saat geçmişti)sonra eve gittim.hemen yattım.valide çok kızdı o gece.neyse.derken yattım.rüyamda bir şey vardı.birgün senin karşına çıkıcam diyordu.doğal olarak bu kabustan çok etkilendim.herkese şüphe ile bakmaya başladım.aradan 1 yıl geçti.gene rüyama girdi.(bu 1 yıl içinde onu unutamadım.)gene rüyama girdi.senin karşına çıkıcam dedi.5 ay geçti gene çıkmadı.5 ay sonra gene girdi.senin karşına çıkıcam dedi.eğer önüne yolda beyaz bir güvercin düşerse bilki benim dedi.o gün önüme beyaz güvercin düştü.çok korktum.kuşu öldürdüm.o gece gene rüyama girdi.lağım faresi olarak karşına çıkıcam dedi.2 hafta sonra sokakta kediden büyük bir fare üstüme atladı.onu zorda olsa öldürdüm.sonra gene rüyama girdi.doktor olarak karşına çıkıcam dedi.sonra annemle psikoloğa gittik.gece gittik.adam bana ucu sivri bir cisimle saldırdı.kolumu kesti.kendimi tutamayıp adamı öldürdüm.sonra olduğum yerde bayıldım.sabah başımda polis vardı.ne oldu dedi?doktor bana saldırdı dedim.polis bana burada doktor yok dedi.anneme sorun dedim.annem o geceyi evde geçirmiş.ben gelmeyince polise gitmiş.geceden beri beni arıyorlarmış.doktor yoksa kolumdaki kesik izi neydi?polis,bu olayı 4 yıldır araştırıyor!

10)ben korkuyu seven biriyim. cok korku filmi izler, kitap okurum.. artık bunlar beynimi kazıdı. birgece evde kardesimle bir korku filmi izledik. yatagıma yattıgımda sanki cok pismişim gibi vücudumdan koku geldi ve kaşınmaya başladım .. dayanamayıp gecenin o vaktinde duş almak için banyoya girdim. soyundum ve suyun altına geçtim ama tam o sırada kolumdan biri çekti. etrafıma baktım ... kimse yoktu. üstelik banyonun kapısı kapalıydı.. içime bi şüphe düşmüştü ama yinede duşuma devam ettim . birden üç elin vücudumda dolandıgını hissettim. ama hiç birşey gözükmüyordu. birden yere düştüm. korkmaya baslamıstım.. " yardım edin" "anne baba" diye seslendim. ama sanki sesim cıkmıyormus gibi kimse yardım çıglıklarımı duymadı. sabah kendimi banyoda cıplak buldum. fakat banyonun kapısı acıktı..
11) 17 Kasım 2001 Cumartesi

......................................

şu anda odamda kendimle beraberim. Eroin almış gibi uçuyorum R.E.M. dinliyorum ve hayatımda hiç gevşemediğim kadar gevşedim az önce yemeğimi yedim ailemle aynı masada çok alışıktım buna...! masadan bir ölü gibi kalkıp odama çıktım bilgisayarımı açmayı düşünürken bilgisayarı açık buldum sanki birileri benim bir şeyler yazmamı istiyormuş gibi hissettim belki de...!koltuğuma yığılıp yazmaya başladım neler yazdığımı inanın bende bilmiyordum sadece anlamsız şekiller olan bir kaç tuşa basıp bir kelime oluşturuyordum peki bu kelimede ne anlatıyordum? Neler geçiyordu o hiç durmadan çalışan beynimden ne yazmak ne anlatmak istiyordum kendime. Şarkıların içince zaman geçtikçe daha çok kayboluyordum sanki o kuyudan birdaha çıkamayacaktım zaten çıkmakta istemiyordum insanlar ne kadar beni arasallarda kuyunun yanından binlerce kez geçmiş olsalar bile hiç birisi kafasını o kuyuya uzatıp bakmadı bakmamaları daha iyi oldu belki de orda bir kaç saat kalmam bana çok yaradı kendimi tanıdım orda kaybolmuş olan beni buldum birisini daha buldum o sonu olamayan kuyuda ama kimdi? Yüzü nasıldı? Erkemiydi? Annem miydi? Çok karanlıktı hatırlamıyorum yüzünü derken tuşların sesi ile uyandım uykumdan çok iğrenç bir sesi vardı tuşların bu sesi çok sevmeme rağmen şimdi bundan nefret ediyordum o kadar sessiz ve boştu ki odam tuşların sesi yankılanıyordu ve başım ağrımaya başlamıştı evet evet şimdi hatırladım kuyunun içinde kimi gördüğümü o bendim tabi ya onu izledim bütün davranışlarını izledim ne yapmaya çalışıyordu

şimdi yanındayım ayaktayım beni kuyudan ta buraya kadar getirdiğini bilse bana da bir sandalye getirirdi belki bir şeyler yazıyor anlamsız belki ama o bundan çok memnun yazı yazmaktan düşüncelerini o siyah sayfaya dökmekten peki neden bu yazdıklarının hakkında konuşmuyordu neden konuşamıyordu? Konuş saydı eğer çok büyük bir karanlıkta kaybolurdu en iyisiydi aslında yaptığı... durup durup düşünüyordu sonra tekrar yazıyordu o çirkin bakımsız elleri klavyenin üstünde bir esinti gibi kayıyordu ışık gittikçe azalmaya başladı neler oluyordu gözlerimi açtığımda o karanlık kuyudaydım gene sağıma döndüğümde onu da buraya getirmiş olduğumu anladım ama o daha bunu anlayamamıştı hala düşünüp bir şeyler yazıyordu evet şimdi durdu daha yeni fark etti galiba o içinde kaybolduğu sandalyeden kalkıp bir kör gibi elini öne uzatarak bir şeylere deymeye çalışıyordu neden bu kadar gerçekçi olmasını istiyordu bu anlamsız, saçma, gereksiz rüyanın? En sonunda vazgeçip ileri doğru yürümeye başladı o siyah gözleri bu zeminin karanlığına alıştı ilerledi nerede olduğunu anlama çalışıyordu ilerledi ilerledi ilerledi ve en sonunda anladı o en çok korktuğu rüyasındaydı ağlamaya başladı küçük, zavallı,çaresiz kız! Hep onu bir şeyin çalacağından korkuyordu ben ne yapabilirim ki ona o benim kendime zarar verecek kadar salak mıydım? Neden korkuyordu bu kadar yemekten beri ilk defa azını açıp bir şeyler fısıldıyordu kendi kulağına dediği şeyi anlama için yanına gittim

‘ korkuyorum bu boş yerde,
sanki hep bir şeyler beni izliyor tepemde
yeter artık yeter bu kadar
adrenalin oldu yüzde bin
gitgide soğuyor bu zemin
ama artık hissetmek istemiyorum
biran önce ailem gelsin
yoksa beni alıp götürecek
lütfen bana yardım edin.’

Diyordu sanki içindeki o korkmuş kıza bir masal anlatır gibi. Aslında bu onun uyanmak içi söylediği bir şeydi uyanmak istiyordu ama ne gerek vardı ne olurdu benimle kalsa tekrar bilgisayarının olduğu yere gidip kendini koltuğa attı ve gene o masalı anlatmaya başladı başını tutuyordu ve ağlıyordu ne kadar çok ağlamıştı gözleri o karanlıkta o kadar kırmızıydı ki kendimden korkmuştum... onu artık yalnız bırakmalıydım anlaşılan ona gitmesi için izin verdim ve kafasını kaldırdığında gene o soğuk ve boş odasındaydı ağlaması durdu sanki o odayı ilk defa görmüş gibi meraklı ve korkak bir şekilde odasını inceledi sadece bir rüyaydı diyip yazısına geri döndü ama yazacak bir şey gelmiyordu aklına beyni ilk defa durmuştu aptal aptal ekrana bakıp yazması için sabırsızlıktan yanıp sönen çizgiyi izliyordu artık canımı sıkmaya başlamıştı son bir saat tir açık olan müziği tekrar duydu evinde olduğunu benimsedi ve yazmaya başladı hayatını yazmak için düşünüyordu nereden bavlıyacağını bilmiyordu en sonunda bir nokta bulup yazmaya başladı şöyle bir dikkat ettim de hayatını değil de hayallerini yazıyordu kendini mi kandırıyordu? Öylesine boştu ki aklı yazdıklarını durmadan silip yeni şeyler yazıyordu gene beğenmeyip siliyordu tıpkı hayatı gibi hep tekrar başlıyordu çoğu insan gibi kaybolmamıştı o kuyuda kendinden emin di kaybolmayacaktı yapması gereken tek şeyin beklemek olduğunu nereden biliyordu yoksa daha önce buraya gelmiş miydi? Siz buraya hiç geldiniz mi ? gelmek ister miydiniz? O karanlık kuyunun içinde kendinizi görmeyi ister miydiniz? Buna hazır mısınız? Kendinizi görmekten korkuyor musunuz? Hala bir şansınız var ama sadece kendinizseniz. Eğer başka birinin kişiliği altında ezilip kendinizi küçültmüşseniz bunu sakın yapmayın çünkü kendiniz size o kuyuda öyle şeyler gösterecek ki pişmanlıktan, korkudan, acizlikten, perişanlıktan ve utançtan o kuyudan hiç çıkmak istemeyeceksiniz güneşin ışığının sizi aydınlatmasından kaçacaksınız ve hayatınız sonuna kadar o pis ve karanlık kuyunun yani hayatınızın içinde bir fare gibi saklanıp ölmeyi bekleyeceksiniz! Görmek istemeseniz bile hissetmekten korksanız bile bu benim ve yanınızdayım kendinizden bu kadar korkmayın... evet tam ordayım gözünüzün takıldığı o karanlıktayım ve yanınıza geliyorum sakın korkmayın çünkü ben SİZİM!

12) Yıl 1999 bir yıl bası gecesi.Milenyuma girmemize 15-16 dk var. kısacası egleniyoruz.Kardeşim şerife (sherry) çatıdan sesler geldigini söyledi.Tabii ben saka-maka yapıyor sanıyorum.Sözünü bitirdiginde o sesleri bende duydum.Korkusuzca (bina 7 katlı çatıya başka çıkıs yok,ve asagı giris kapısı otamatik kapanıyor.) çatıya çıktım. (niye bende bilmiyorum) İLK baktıgımda kiseyi goremedim.Sonra arkamdan bir takım sesler gelince arkama döndüm.Yaslı baslı bir nine.Kim oldugunu anlayamadım.Sonradan onun 1989 yılında ben 2 yasımdayken ölen anneannem oldugunu anladım.Ben şok içindeyim.O ise bana nasılsın,anan-baban nasıl gibi sorular soruyor.Tekrardan arkamdan sesler geldi.Ben arkamı dönüp sonra önüme dönünceye kadar geçen sürede (1-2 sn) o kaybolmustu.Asagıya indiğimde kimse yoktu...SAAT: 23.59.59 milenyuma girmişiz tabii tek basıma.Saat 02.20 gibi yattım.Sabah kalktıgımda annem aksam nereye gittiğimi sordu.Ben gidicince yıl basını bensiz kutladıklarını söyledi.Ama ben yıl başını evde girmiştim.....

13) selam dostlar, bundan 7 sene önce cok sevdiğim dedemizi kaybetmiştik. acımı size anlatamam. evimizde akvaryumumuz vardı ve dedem balıklarla ilgilenmeyi cok severdi. hastalığından dolayı uzun süre bizde akvaryumun bakımıyla ilgilenememiştik ve akvaryum gerçekten baya pislenmiş balıklar yaşama savaşı veriyordu. anlatmak istediğim dedemin öldüğü gün gece yattık ve sabah cok erken kalkmıştım. inanmıyacaksınız akvaryum sanki çeşmeden akan gibi tertemiz ve balıklar çok hareketliydi. hemen ailemide uyandırdım ve onlarda çok şaşırdılar. BUNUN BİR AÇIKLAMASI VARDIR MUTLAKA!!!

14) Başımdan gecen ve hala benimde etkisinde olduğum bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Geçen sene yani ben 18 yaşımdayken bir arkadaşın evinde toplanıp içki içmeye karar verdik. Arkadaşın babasıda vefat etmişti ve öleli daha 4 - 5 ay oluyordu. Arkadaşımın babası haluk amca hacca gidip gelmiş hacı bir adamdı. Oğlu ilker ise hiç ona çekmemişti. Neyse biz o gece içkileri aldık ve onlara gittik. Bize yatacağımız odaları gösterdi. Yer yetmemiş ve bir kanepede 2 kişi yatmak zorunda kalmıştık. Neyse akşam oldu bende evi gezerken bir oda gördüm. Bomboş iki kişilik bir yatak vardı. İlkere "Burda niye yatmıyoruz" dedim... O da "orası babamın öldükten sonra hiç kimse yatmadı öyle düzeltilmiş şekilde durur" dedi.
Neyse saat 1 civarı falan evde içkimiz bitti ilker - metin ve apo içki almaya otogara gitti bende evde yanlız kaldım. Sadece bir şişe viskimiz kalmıştı. Bi ara sızmışım 4 - 5dk sonra bir kapı çarpmasıyla uyandım.Heralde ilkerler geldi diye düşündüm. Ama kimse yoktu evde. Önümde duran viski şişesi ise kayıptı. Evin içinde acaba nereye koydum diye aramaya başladım ama yoktu. En sonunda babasının odasının kapısını zorladım ama açamadım. Sonra ilkerle geldi. Bende şişeyi kaybettiğimi ve sesler duyduğumu söyledim ve babasının odasını neden kilitlediğini sordum. O da " ben bir şey yapmadım oğlum açıktır" dedi. Sonra kapıyı açmayı çalıştı ama o da yapamadı. Neyse biz tornavidalarla kapıyı açtık. Ve o şok edici sahne gözlerimizin önündeydi. Yatak bozulmuştu sanki içine biri yatıp çıkmıştı ve yerde kırık bir viski şişesi vardı. Ben hemen 2 adım geri çekildim. İlker sadece 1 cümle söyleyebildi."ÖZÜR DİLERİM BABA"

15) Geçen hafta arkadaşımla oturmuş exorcist filmini izliyor , birbirimizle bu film hakkında şakalaşıyorduk. Saat 24:35 sularıydı. Güzel geçen gecemiz benim tavana monte edilmiş kablonun yerinden çıkmış sallandığını görmemle başladı. Kablonun çıkmayacağından kesinlikle emin olduğumuz için biraz toparlanıp irkildik. Birkaç dakika sonra arkadaşım bana birşeyler söylemek için dönerken arkamdaki cama donuk bakışlar atıp dili tutulmasıyla eğlencemiz tamamen bozulmuş oldu. Bana sakin bir sesle arkandaki camda ateş içinde bi adam var demesiyle çığlığı basması bir oldu ve arkamı dönüp aynı görüntüyü gördüğümde aynı anda fırlayıp aşağıya çığlıklar içinde indik. Soluklanmak istedim, arkamı döndüğümde yukarıdaki ışıklar birkaç kez yanıp sönüp sonra tamamen gitti. Aşağıda çalışan kadını gördüğümüzde arkadaşımla olan olayları konuşuyorduk. Çalışan kadın saçmaladığımızı bizi yukarı çıkartacağını söyledi. Önde o arkada titreyen bizler yukarı çıkmaya başladık.. Sönen ışıkların hiç biri yanmadı . Tavandaki kablo boylu boyunca yerdeydi. Ve kilitli olan camı üstünde adam gördüğümüz balkon kapısı sonuna kadar açıktı. Lütfen yorumlarınızda psikolog yada tatillerden bahsetmeyin. Olayı mantıklı sonuçlara bağlamaya çalıştık ama birini bağlayabilsek diğeri bağlanmıyordu.
Kusura bakmayın arkadaşlar 2 gün ara verdim. Çok yoğun günler geçiriyorum. Neyse devam edelim..

16 )Merhaba millet. Ben size bana çok garip gelen bir özelliğimden bahsedicem.
Ekim ayı.. Marmaris halen sıcak bir vaziyetteydi.Ama ayrı bir bunaltı vardı havada. Aynı zamanda hasta da olduğum için belkide diye düşünüyordum. Saat gece 2 den sonra yattım. Çok ateşim vardı ve rüyamda beyaz elbiseli bir kız eroin çekmiş gibi bir hali vardı (gözlerinin altı mordu) ve bana bağırmaya çalışıyordu. Bir şey anlatmaya çalışıyordu. Ve o anda irkilerek uyandım. Korkmuştum. Hemen gidip su içeyim dedim ve ben ayağa kalkar kalkmaz yer sallanmaya başladı ve o gece Marmaris 5.8 şiddetinde sallandı. Dışarıya çıktık ve bir kaldırıma oturdum. Biraz düşündükten sonra o kızın uyuşturucudan ölen kız arkım olduğu aklıma geldi ve sinirden ağlamaya başladım. Bu olay beni gerçekten çok kötü etkilemişti ve her depremden 3-4 dk once uyandığımı farkettim. Ama artık beni kız ark.ım değil bir sıkıntı uyandırıyor...Hatta artık normal uyansam bile paranoya haline geldi.. Yorumlarınızı bekliyorum...

17 )Almanya`ya hep giderim. Geçen yaz başında yine ordaydım. Bir arkaşımla beraber mistik şeylere çok merakımız vardır. Aslında başlarken meraktı artık normal şiylir bunlar bizim için (büyü..vs). Bigün bana çok değişik bir olay anlattı, bi tane kız vardı tam bi manyaktı, saçma sapan ürpertici şeyler yapıyordu. Ruh çağırmış ve ruh ona bişeyler anlatmış daha sonra gitmeyeceğini söylemis. O da çağırdığı kişinin mezarına gidip yalvarıcaktı sanırım gitsin diye.. Bu arada kızlar almandı. Onların ısrarlarıyla ilginç olacağını düsünüp toplandık yanımıza birkaç erkek alarak gittik. 4 kız üç erkektik. Gittik, saatte 11 buçuk gibiydi gece. Mezarlığın yanında birde bebek mezarlığı vardı ve demir uzun çürümüs kapıları vardı zincirliydi.. Neyse yanımızdaki salak 2 erkek gidip oraya bi sekilde girdiler bizde onları geri gelmelerini söylemek için peslerinden gittik. Onları gördüğümüzde sessiz duruyorlardı. Açıkçası korkmustum biraz. Yanlarına gittik. Heryer mikin mezaryarla doluydu çoğunun tasları kırılmıstı ve mezarların üstlerin çamlar düşmüstü. Biz vay be suraya bak falan diye konusurken çocuk "susun" dedi sessizce sonrada "duyuyomusunuz sesleri dedi. Arkadasım çok korkmustu ve dua etmeye baslamıstı (bu hali komikti ama kesinlikle gülemiyordum) . İnce ince bebek ağlamaları geliyordu. Bu sefer bizde sessizce ve hızlı sekilde ordan deli gibi kaçtık. Hala rüyama giriyo bazen bu olay, sinirime dokunuyo. Bu arada ruha dua etmek için bizi oraya götüren kızıda bi güzel pataklamıstık..

18 )şimdi anlatacagım olaydan sonra işi bırakmamın doruu olduguna inanacaksınız. bu hikayeyi yazmak için siteye girdim direkt bilgisayar beni tanıdı,ve ekranda `hoşgeldiniz telef`... felan yazdı. her neyse hikayeye geçiyorum. ben 17 yasında denizlide muhasebeciliğe staj yapıyorum.her zaman oldugu gibi saat 12`de öğle molası verdik.ben moladan sonra vergi dairesine beyanname kestirmeye gittim.saat 14 gibi geldim(büroya).geldiğimde arkadasım ebru`nun bağ-kur`a para yatırmaya gittiğini öğrendim.hava çok sıcak oldugu için işhanının lavabosuna gittim.elimi yüzümü yıkadım... tam lavabodan çıktım uzun koridordan dönüyordum elektrikler kesildi.karanlıkta geri dönüyorum..arkadaşım ebru`yu gördüm.yüzünü görebildiğim kadar endişeli bir hal vardı,ve bana `beni kurtar ne olursun beni kurtar diyordu.bende merak ederek kimden diye sordum.o da ^^patrondan^^ dedi,ve koridorda koşmaya basladı köşeyi döndü hemen bende arkasından bende koşturdum.ama yetişememedim.soluklanmam için çömdüm.hemen ardından ambulans sesi geldi.bende balkona hareketlendim.bir sürü insan yerde yatan birinin başına toplanmıştı.bende aşağıya indim.o yerde yatan kişinin ebru olduğunu anladığımda olduğum yere çöktüm.saatlerce ağladım.aradan yarım saat gaçmiş beni bir masanın üstüne yatırmışlar.kendime geldiğimde bana diğer arkadaşlarımın anlattığına göre ebru`nun bağ-kur`a yatırmaya gittiği parayı kaybettiği ,bu parayı (323.251.900) ödeyemeyeceği içinde intihar ettiğini öğrendim.niye onu koridorda benden yardım isterken gördüm.{uyumadığıma,alkol almadığıma eminim**

19 )karabasanlar insanı uykuda yakalarmış diye duymuştum gerçi pek öylede inanmazdım. basımdan gecen bu olay 1 sene önce gercekleşti.o sıralar cok stres altındaydım bir gece erkenden yataga girdim ve bir süre sonra kapı arkasında birini gördüm hareket etmemeye karar verdim o kişi gittikce yakına geliyordu en sonunda yüzüme deyecek kadar yaklastı kafasını görüyordum ama gözleri ve burnu yoktu kalkmaya calıştım.ölmüş gibi kaskatı kesilmiştim kalkmak neyse kolumu bile kaldıramıyordum. hareket edemiyordum ama herseyi görüyordum. sabah oldu hersey eskisi gibiydi ama o aksam yattıktan sonra gene onu gördüm gene dibime kadar geldi kendimi kalkmak için o kadar cok zorladım ki kalkmamla o kişinin kapıya fırlaması bir oldu uzanıp masa ışıgını yaktım ve onun sadece elektrik süpürgesi oldugunu anladım süpürgenin sapı döndüğü için onu adamın kafası olarak görmüşüm ama eger o gün uyanmasaydım basımdan gectiği için herseye inanacaktım.yanlız bunu gördüğümde gercek korkunun ne oldugunu hissettim yani size anlatamam filmlerde hissettiklerime hiç benzemiyordu.

20 )sene 1996

Hareket etmek üzere olan bir trenden inmek üzere idim. kot montumun kolluğu katlamış olduğum için tren kapısına takılı kaldı. biraz sürükledikten sonra trenin altına doğru savruldum. tren üzerimden geçmeye başladı. saliseler boyunca hayatım film şeridi gibi gözlerimin önünden geçti. bir beyaz-sarımsı ışık gördüm. ondan sonra haykırmlar-kefenim-sakat kalmam-arkamdan ağlamalar filan duydum. sonra treni durdurmuşlar bir kaç çizik ile atlatmıştım.

sene 1999-2000

yatağa yattığımda kırbaç yemeye başladım. kalktığımda vücudumda izler yoktu ama yatağımda nevresim ince kıvrımlar alıyordu. nas suresi okumamı söylediler. ondan sonra bir kez daha oldu. başkada olmadı. sadece zaman zaman sıçrıyorum

sene 2000

şirketi yeni açmıştım. acil serviste birini gördüm iradesiz biçimde kafamı salladım ve 15dk sonra o gözlerine bakarak kafamı salladığım adam ölmüştü. ve 1 ay sonra geçici felç geçirdim.

sene 2001

Arabam ile işlek bir caddede giderken anlamadığım bir şekilde araba sağa sola yattı ve sonra 2 tekerlek üzerine çıktı 100mt öyle gittim. bir açıklama yapamadılar servistekiler.

sene2002
Canımdan çok sevdiğim bebişim(kız arkadaşım)in rüyası
bir odada yemek yeniyor. karşısında ben ve bababm oturuyor. ben yanımdaki adama bir şey vermek yada bir şey demek için kalkıyorum. babam beni uyarıyormuş kaş göz işaretleri ile. sonra ben gidiyormuşum. yanına gittiğim adam aşkıma dönüyormuş. yüzünün yarısı yara ve yanık içinde ve ona doğru yürümeye başlıyormuş . aşkım çığlık atıyormuş ve başka bir odada kızkardeşine sığınıyormuş . adam yine onu takip ediyormuş. ellerini boğmak üzere açmış kız arkadaşımda son bir kez çığlık atmış adam uzaklaşmış ve kızrkadaşım uyanmış.

sene 2002

Rüyamda bir pikniteyiz. su almak yada ona benzer bişe için yerimden kalkıyorum. daha önce görmediğim bir büyüklükte bir yılan beni izliyor. kaçmaya çalışıyorum ama başaramıyorum. en sonunda onu öldürmek için üzerine gidiyorum. boğuyorum ama o ölmüyor. en sonunda kayboluyor.

sene 2002.
Bazı şeyleri tekrar yaşıyorum. ve kendimi birşeyler için seçilmiş biri olarak görmeye başladım. hiç tasvip etmediğim halde kurşun döktüler
018.gif
. çok nazar varmış bende. Allah`ü teale sevdiği insanları bu yollarla uyarırmış. yaşım 22. sizce ne olabilir ...!

gözde

Kayıtlı Üye
Allahım.!!!şu yaşadıklarının çeyreğini yaşasaydım sanırım çoktann kalpten gitmiştimm..inanaılır gibi dğil:( sanki korku filmi izledim :S alıştın mı peki böyle yaşamaya??

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Allahım.!!!şu yaşadıklarının çeyreğini yaşasaydım sanırım çoktann kalpten gitmiştimm..inanaılır gibi dğil:( sanki korku filmi izledim :S alıştın mı peki böyle yaşamaya??

Bazı insanlar özel olarak doğar. cesur olursan sana hiçbirşşey yapamazlar.
ben çok yaşadım bu tarz olaylar.. alıştık artık..

katerina

Kayıtlı Üye
bende anlatıyım ister inanın ister inanmayım benim bir arkadaşımın annesi meleklerle ilgili kitap okumuş ve etkisinde kalmış sonra eğer melekler varsa koluma tüğ konsun demiş sabah uyandığında kolunda tüğ bulmuş ve arkadaşıma anlatmış oda montudan düşmüştür saçmalama demiş o zaman melekler varsa bu ay maaşlar erken gelsin demiş mi ne sonra bi arkadşı arayıp maaşların yattığını sölemiş

bide bu ablamla ilgili bir gün bir rüya görmüş rüyasında bir ormandaymış orada karşısına bir kız çıkmış konuşmuşlar falan sonra saat 3 olduğu için ablam eve dönmüş yatağa yatmış ve rüya burada bitiyo kalktığında da saat 3 müş

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
bencilliğimin kusuruna bakmayın ama yalnız olmadığımı bir kez daha hatırlamış olmaktan dolayı mutluyum

gümüş

Kayıtlı Üye
bide bu ablamla ilgili bir gün bir rüya görmüş rüyasında bir ormandaymış orada karşısına bir kız çıkmış konuşmuşlar falan sonra saat 3 olduğu için ablam eve dönmüş yatağa yatmış ve rüya burada bitiyo kalktığında da saat 3 müş

Bu bana peri masallarını anımsattı. Çok masalda padişah kızlarından biri gece herkes uykudayken bir yerlere gitmiş gelmiş gibidir, ayakkabıları eskimiştir ya da çamurlanmıstır ya da cok yorgundur ama aslında o hep odasındadır, hiç çıkmamıştır ve uyandığında neyin nasıl olduğunu genelde hatırlamaz. Padişah babanın isteği üzere tellaklar çıkar ve prensesin ayakkabılarının herkes uykuda iken nasıl eskidiğini bulunması istenir. Bu yolda çok delikanlının canı gider ve nihayet fakir bir genç prensesin geceleri perilere /cinlere karıstıgını ve sabahlara dek dans ettiğini ya da ayrı bir hayat sürdüğünü falan bulur, duruma el koyar kızı kurtarır.

Masallarla doğa üstü tabir edilen olaylar ya da astral arasında bağ var mı bilmiyorum ama bazen var gibi geliyor

trauma

Kayıtlı Üye
Karabasan hikayelerini bilirsiniz ben de çok sık yaşarım fakat hiç bu kadar ileri gitmemişti. her zaman olduğu gibi sırt üstü yatarken uykuyla uyanıklık arasındaki o ilginç anda geldi. Hiç görmemiştim ama hep hissederidim ve hep hisle kalır yasadıklarım ama en sonuncusu inanılmaz ürkütücüydü. kulağımın dibinde nefesini duyabiliyordum. uyanmak istedim ama olmadı ne hareket edebildim nede konusabildim odamın duvarlarını görebiliyordum ama hala rüya modundaydım en sonunda uyandım fakat çok zor oldu uyanmam.. çok korkmuştum gerçekten..

horor006

Kayıtlı Üye
Ben bir şey anlatmak istiyorum. Bir gece su içmek için yataktan kalkmak istedim fakat karşımda duran takım elbise giymiş beyaz saçlı bir adam başı öne eğik bana bakıyordu. Ben de hemen yatağımın içinde dualara başladım adam ortadan kaybolmuştu. Ertesi gün farklı bir adamı gene takım elbise giymiş yatağıma biraz daha yaklaşmış bir halde gördüm. Adamın içinden koşarak anamın yanına gittim ve anam dualar okudu, bir daha da adamı görmedim.

origanum

Yönetici
bnbişy anltmk istyrm bi gece su içmk içn ytaktn klmk istdim fakt karşımda duran takım elbise giymş beyaz saçlı bi adm baışı öne eğip bana bakıyordu. bnde hemn yatağmın içnde dualra bşldım adm ortdn kayblmuştu. ertsi gün farklı bi adm gnee takım elbise giymiş yatağıma birzdaha yaklışmış bi haldee grdüm admn içndn koşrark anmin yanına gitiim we anm dualr okuda bidahda admı görmdm.

İmla kurallarına uyarak yazmaz iseniz bir dahaki mesajınız tamamen silinecektir. Telefondan mesaj yazar gibi yazılmasına izin vermiyoruz bu sitede.

HOZEN_ANGEL

Kayıtlı Üye
Bende bundan belki bir 10 sene önce başıma gelen bir olaydan bahsetmek istiyorum. Sabah kalkıp yüzümü yıkamak için banyoya gittim. Ellerimi yıkarken avuçiçimde başparmağımın avuç içi kısmında bir leke gördüm. Yıkadım çıkmadı, kuruladım çıkmadı, kına gibi kokuyordu resmen kına. Ama kına ile hiç işim olmadığı gibi evimizde de kına yoktu. 1 hafta 10 güne kadar kendi kendine yıkaya yıkaya geçti.

Ne olduğunu hala çözebilmiş değilim.

ReviL

Kayıtlı Üye
6Cı Hikaye Bana Sallama Gibi Geldi Biraz?