Rüyalar Önceki Hayatımızla İlgili Bilgi Verir mi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gizlikent

Banlı Kullanıcı
İyi Geceler.Ben reenkarnasyon'a inanan bir insanım.Daha doğrusu inanıp inanmadığımdan da emin değilim.Herneyse...

Ben 10 yaşımdan beri rüyalarımda bir suçlu olduğumu,sürekli birilerinden kaçtığımı görüyorum.Beni nasıl yakalamaya çalışırlar acaba?Eve gelirlerse nereden kaçabilirim?Nerelere saklanabilirim?Hep bunları düşünmekle geçti diyebilirim.Bazen sıkıntılı uyanıyorum.Beni yakaladıkları zaman.Rüyalarımda ve oyunlarımda herzaman baş kahraman suç,korku ve kaçış vardı.

Reenkarnasyon'u araştırırken bir televizyon programın'da dinlediğim bir bayanın dediklerinden çok etkilendim,kısaca bahsedeyim:Bu bayan rüyalarında sürekli çiftlik,atlar görüyormuş.Kocası evi terk etmiş en yakın arkadaşları atlar imiş.Hipnoz yapan bir dr a başvurmuş ama bu rüyaların hiç birinden bahsetmemiş.Daha sonra hipnozun sonunda doktor;
''Bundan 700 yıl önce yaşamışsınız.(tarihi yanlış hatırlıyor olabilirim.)Kocanız evi terk etmiş siz bir çiftlik evinde kalıyorsunuz ve atları çok seviyorsunuz demiş.''

Bende burdan yola çıkarak acaba bu rüyaların benim eğer varsa önceki hayatımdan belirtiler olabilir mi?
Sizlerin fikirlerini almak istiyorum.Buralarda daha yeniyim.Yardımcı olursanız sevinirim.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Tabi ki mümkün. Bilinçaltımız evrenin tüm kaydını tutar. Bilinçli olarak farketmediğiniz birçok şeyi bilinçaltı biriktirir. Rüya da bilinçaltını ortaya çıktığı bir durumdur ve böyle birşey mümkündür. Tabi sizin rüyanızın reankarnasyonu gösterip göstermediğini bilemeyiz.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Gerçekden etkileyici yazını okudum. aslında hiç aklımın ucuna şöyle bir soru gelmedi rüyalar bir önceki yaşamımızda yansımalar gösterirmi diye.
ben rüyalarımda savaş görüyorum. bir keresinde amerika ile savaştığımızı mustafa kemal atatürkü gördüm. o bize yol gösteriyordu.

zona

Kayıtlı Üye
Gerçekden etkileyici yazını okudum. aslında hiç aklımın ucuna şöyle bir soru gelmedi rüyalar bir önceki yaşamımızda yansımalar gösterirmi diye.
ben rüyalarımda savaş görüyorum. bir keresinde amerika ile savaştığımızı mustafa kemal atatürkü gördüm. o bize yol gösteriyordu.
Bende rüyalarımda sürekli savaşlar görüyorum Amerika'yla savaştığımızı gördüm ve dediğiniz gibi Atatürk önderlik ediyordu.Çok heyecanlandım aynı rüya olabilir diye :D Sonra Rusya ile savaştığımızı da gördüm ama onların topraklarında, her yer karla kaplıydı ve bir sürü savaş daha.Ben de reenkarnasyona inanıyorum bence öbür hayatımda kesin bir komutandım :D

gizlikent

Banlı Kullanıcı

Aslında benim bahsettiğim tam olarak sabit 1 veya 2 kere görülen rüyalar değil.Çocukluğumu bile etkisine alabilecek kadar bir kaçış öyküsü diyebilirim.

Sahire

Kayıtlı Üye
Eğer gerçekten geçmiş yaşamlarımız varsa ve şimdiki yaşamımızda gördüğümüz rûyalar da önceki hayatımıza dair bilgi veriyorsa benim rûyalarım kuş olduğumu gösteriyor demek ki. Son aylarda sürekli uçtuğumu görüyorum da.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...