Sabun büyüsü

tedra

Kayıtlı Üye
Sabun büyüsü yaparken bakara suresinin bir ayetini tersten okuyorduk sanırım, neden paylaşılmıyor merak ediyorum Bunu bir gazete yazdı biliyormusunuz geçtiğimiz yaz nasıl yapıldığını açıkça anlatmışlar peki biz neden paylaşmıyoruz? Yapanın günahı boynuna...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Sabun büyüsü yaparken bakara suresinin bir ayetini tersten okuyorduk sanırım, neden paylaşılmıyor merak ediyorum Bunu bir gazete yazdı biliyormusunuz geçtiğimiz yaz nasıl yapıldığını açıkça anlatmışlar peki biz neden paylaşmıyoruz? Yapanın günahı boynuna...
Sabun büyüsü konusunda daha önceden açıklama yapılmıştı.Görünüşe görede okumuşsunuz.Gazetede açıklanan büyünün tamamını vereceklerini hiç sanmıyorum.Öyle birşey olamaz zaten buna müsade etmezler.
Bu tür uygulamalar kişiye aşırı şekilde zarar verecek uygulamalar.Yapanın günahı boynuna diyorsunuz.Sorun günaha girmek değil.Söz konusu olan bir insanoğlu.Uygulamayı ne kadarda sen yapsanda çorbada tarifi verenin büyük tuzu olmuş oluyor.Bilmem anlatabildimmi.Lütfen konuyu daha fazla uzatmayalım.Aşşağıdaki linkte konu daha önce paylaşılmış...
Sabun Ve Büyü - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"
Çeşitli büyüler - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

tedra

Kayıtlı Üye
tamam uzatmayalım ama inanın tamamıydı

nehirada

Kayıtlı Üye
ilk defa bu büyünün duasıyla ilgili bilgi veren bir kişiyle karşılaştım. yani ilk defa bu kadar yaklaşabildim o duaya bana biraz daha yardımcı olursan çok sevinirim .. yürekliliğin içinde sana çok teşekkür ederim.yardımcı olursan çok sevinirim hep yürekli ol..özel mesajda atabilirsin tşk.