PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şifa Çalışması

URUMHAMATAHAYİL
25.01.2011, 14:28
sevgili arkadaşlar;

Her perşeme saat : 23:00 da şifa çalışması yapacağız.

Şifalanmak isteyen arkadaşlar. Ailelerinden kişilerde olabilir. bize kendi isimlerini anne isimlerini ve yaşadıkları şehiri mesaj ile lütfen bildirsinler. rahatsızlığınızı eblirtmenize gerek yok.

Her hafta yeniden yeniden duyuru yapılamayacak. Bilgileri Dilberhalaya mesaj atınız.

Bilgi mesajınızın konu başlığı olarak o haftanın tarihini koyun 3/02/2011 şifa çalışması gibi. mesaj içeriğinede sadece bilgilerinizi yazınız , başka bir şey yazmayınız soru sormayınız. Bende katılabilirmiyim demeyiniz. Onay beklemeyiniz. Mesaj gönderen herkez çalışmalara katılacaktır.

Sizden tek ricam o gün eğer çalışmaya katılmayacaksanız lütfen isminizi bize yazdırmayın. Merak için yine bize başvurmayın. başkalarının hakkını çalmayın.

şifa verecek arkadaşlar:

Urumhamatahayil
Yule
Embriyo
Cibabu
Elfangel
Mally

( Şifacılar grubumuzda eğitimlerini tamamlamış şifacılarımızıdır. Embriyo ise şifacılar grubu dışından bir şifacıdır)

Uygun olduğunda origanum da şifacı olarak katılacaktır.

Her hafta bu altı kişi şifa talebi ileten herkeze aynı anda şifa enerjisi verecektir. Hayırlı olsun

İlk çalışma: 03/02/2011 de saat 23:00 de başlıyor. Bundan sonra her perşemde aynı saate çalışma yapılacaktır.

Se-ZeR
25.01.2011, 15:33
Yardımcı Olmak İçin Ben Ne Yapabilirim?
Vanda Bulunmaktayım Ancak Elimden Geldiğince Size Yardım Edebilirim...

origanum
25.01.2011, 16:05
Yardımcı Olmak İçin Ben Ne Yapabilirim?
Vanda Bulunmaktayım Ancak Elimden Geldiğince Size Yardım Edebilirim...

İlginize teşekkür ederiz ancak bu şifacılar grubunun şifa verme çalışmasıdır. Bu konuda eğitim aldılar. Bu onların çalışması ve başarısı olacak. Siz de istekli iseniz daha sonra yeni şifacılar grubu kurulduğunda eğitimlerimize katılırsınız ve sonunda da siz de grupla şifa verebilirsiniz.

Se-ZeR
25.01.2011, 16:14
İlginize teşekkür ederiz ancak bu şifacılar grubunun şifa verme çalışmasıdır. Bu konuda eğitim aldılar. Bu onların çalışması ve başarısı olacak. Siz de istekli iseniz daha sonra yeni şifacılar grubu kurulduğunda eğitimlerimize katılırsınız ve sonunda da siz de grupla şifa verebilirsiniz.
Hmm teşekkür Ederim.
Ne Zaman Kurulmakda Bu Grup?
Tam Olarak tarihi Bellimi?

kuyum
25.01.2011, 16:28
Baş ağrılarım ve isteksizlik çok fazla yardım ederseniz çok sevinirim.

(Yönetici Notu: Lütfen kişisel bilgilerinizi açık olarak yazmayınız. Gördüğünüz üzere Hangi üyeye mesaj atyılacağı konuda ayrıntısı ile belirtilmiştir.)

origanum
25.01.2011, 16:49
Hmm teşekkür Ederim.
Ne Zaman Kurulmakda Bu Grup?
Tam Olarak tarihi Bellimi?

Hayır epeyi bir süre kurulmayacak zaten. Daha bunların alacakları ileri seviye eğitim var. Yeni grup kurulması düşünüldüğünde duyurusu yapılacaktır. Bir süre daha bekleyeceksiniz gibi görünüyor:)

sewalim
16.02.2011, 01:33
Dilberhala'ya ulaşamadım talep için..

Ulaştım özür dilerim..

Şİfa esnasında ne yapmak lazım ben annanem için istedim de kendisi yaşlı da biraz.

Elfangel
16.02.2011, 05:47
Ulaştım özür dilerim..

Şİfa esnasında ne yapmak lazım ben annanem için istedim de kendisi yaşlı da biraz.

Şifa alacak kişilerin yapması gerekenleri aşağıdaki linke tıklayarak okuyabilirsiniz. İyi forumlar...
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16598

Elfangel
17.02.2011, 11:06
Güncelleme ve bir hatırlatma. Forumumuzda genel bölümlere hiç bir şekilde ad, soyad, doğum tarihi ve anne ismi gibi özel bilgilerinizi vermeyiniz. Bu sizi korumak açısından çok önem verdiğimiz bir kuralımızdır. Lütfen şifa taleplerinizi dilberhala'ya iletiniz. İyi forumlar...

rodoscuk
23.02.2011, 14:47
Adim ----------r annem ----- 24.02.2011 şifa çalişmasinda bana da şifa gönderin.

Yönetici Notu: Lütfen kişisel bilgilerinizi forum genelinde paylaşmayınız...

origanum
23.02.2011, 15:55
Adim ----------r annem ----- 24.02.2011 şifa çalişmasinda bana da şifa gönderin.

Buraya alenen kimlik bilgilerinizin yazılmaması gerektiğini bilmeniz gerekir. Yeni üye bile olsanız önce site kurallarını okumanız sonra yazmanız gerekir. Nedenini kaç yere ve kaç kere açıkladık. Öğrenin artık. Bir zahmet konuyu tam olarak okursanız hatta birkaç mesaj öncesini okusanız bile şifa için bilgilerinizi nereye göndermeniz gerektiğini de öğrenmiş olursunuz.

AJA
03.03.2011, 23:42
Bu şifa çaIışmaIarı kaç hafta daha devam edecek sayın Urum?

gerçekdua
09.03.2011, 10:18
Güncelleme, şifa almak isteyen arkadaşlar isim, anne ismi ve yaşadıkları şehri dilberhala'ya özel mesajla gönderebilirler.
Hayırlı olsun...

Selamlar.annem çok hasta ve onun için şifa almak istiyorum.onun bilgilerinimi mesaj atacağım.cevaplarsanız çok sevinirim.

Elfangel
09.03.2011, 10:47
Selamlar.annem çok hasta ve onun için şifa almak istiyorum.onun bilgilerinimi mesaj atacağım.cevaplarsanız çok sevinirim.

Geçmiş olsun, annenizin bir an önce şifalanmasını dilerim. Eğer annenizin bilgilerini dilberhalaya gönderdiyseniz, anneniz çalışmaya alınır, size bunun için ayrıca bilgi gönderilmez.
İyi forumlar...

gerçekdua
10.03.2011, 10:08
Güncelleme, şifa almak isteyen arkadaşlar isim, anne ismi ve yaşadıkları şehri dilberhala'ya (http://www.gizlimabet.com/private.php?do=newpm&u=1162) özel mesajla gönderebilirler.
Hayırlı olsun...

Sayın Elfangel`;benim 2 sorum olacak.Birincisi şifalanırken soğuk odada olacağımdan üzerime battaniye alabilirmiyim?İkincisi Sayın Urum şifa çalışması sonrasında teşekkür etmemiz gerektiğini belirtmiş.Nasıl ve kime teşekkür edceğiz?yardımcı olursanız çok mutlu olurum.Sevgiler.Gününüz aydın olsun.

Elfangel
10.03.2011, 13:02
Sizin de gününüz aydın olsun. Üzerinize battaniye almak yerine kalın giyinirseniz sizin için uygun olacaktır. Çünkü bu tür çalışmalar sırasında bedeninizin rahat bir konumda olması önemlidir ve mesela benim için üzerimde battaniye varsa bedenim çok rahat bir pozisyonda olmaz. Kendinizi sıkmayacak şekilde hırka giyebilirsiniz ama üstünüze battaniye almayın.
Çalışma sonunda evrene ve şifacılara teşekkür edebilirsiniz...
İyi forumlar...

darksense
22.03.2011, 23:13
Her fırsatta memnuniyetimi bıkmadan usanmadan dile getirebileceğim bir konudur. Şifa uyumlama yöntemlerinin devlet tarafından hastahanelerde kullanılması taraftarıyım açıkçası. Bilinen bir yan etki görmedim arkadaşlar çok farklı ve güzel bir deneyimdir, katılmanızı şahsım adına her daim önereceğim bir çalışmadır.

Tekrar tekrar Teşekkür Ederim.

Enerjiniz pozitif olsun.

Zeyna
22.03.2011, 23:26
Şifa çalışmasını duyunca heyecan yaptım. Böyle bir fırsat kesinlikle kaçırılmamalı arkadaşlar. Hemen dilberhalaya bilgi verelim kontenjan dolmadan :)

Elfangel
22.03.2011, 23:35
Şifa çalışmasını duyunca heyecan yaptım. Böyle bir fırsat kesinlikle kaçırılmamalı arkadaşlar. Hemen dilberhalaya bilgi verelim kontenjan dolmadan :)

Şifa çalışmasında kişi sınırlaması yok, ismini gönderen herkese şifa gönderiliyor.

gümüş
13.04.2011, 12:07
Güncelleme, lütfen birinci sayfayı okuyunuz, çalışmaya son katılma saati Perşembe günü 21:30'dur. Sevgi ve ışıkla...

Elfangel daha önce yanıtlandı mı bulamadım , persembe aksamları için her hafta mı mesaj atmak gerekiyor ? Teşekkürler

Elfangel
13.04.2011, 12:15
Evet, her hafta için mesaj atmanız gerekiyor. Başlık olarak Şifa Çalışması .../..../2011 yazıp o haftanın tarihiyle birlikte dilberhalaya mesaj atınız. İyi forumlar.

gümüş
02.05.2011, 20:13
Bu haftaki çalışma için hem kendi adıma hem de kendi mesaj kutumdan bir başka mesajla üye olmayan arkadasım adına 2 basvuru yapabilir miyim acaba ?

Elfangel
02.05.2011, 20:16
Bu haftaki çalışma için hem kendi adıma hem de kendi mesaj kutumdan bir başka mesajla üye olmayan arkadasım adına 2 basvuru yapabilir miyim acaba ?

Başka bir mesajla başvuru yapmanıza gerek yok, aynı mesajda arkadaşınızın da bilgilerini verebilirsiniz.
İyi forumlar...

tırıvırı
30.06.2011, 22:45
Merhaba ben yeni bir üyeyim, hala siteyi keşfetme aşamasındayım. Şifa çalışmasına katılmak istedim ama bu haftaki grup için geç mi kaldım acaba?

embriyo
01.07.2011, 00:59
Merhaba ben yeni bir üyeyim, hala siteyi keşfetme aşamasındayım. Şifa çalışmasına katılmak istedim ama bu haftaki grup için geç mi kaldım acaba?

Ancak haftaya katılabilirsiniz.
İstenilen bilgileri içeren mesajlar en geç 21:30 a kadar iletilmeli.
Çalışma her perşembe saat: 23:00 te yapılmaktadır.
Detaylı bilgi için verdiğim linklere bakınız.

Şifa Çalışması - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16457&highlight=%C5%9Fifa+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1)

Şifa Çalışması sırasında siz ne Yapacaksınız. - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" (http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16598&highlight=%C5%9Fifa+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1)

Sevgi ve ışıkla kalın:)

TURKMAGIC
14.07.2011, 20:59
Bugun yapilacak SIFA calismasi icin kayitta yasadigim sehri yazmayi unutmusum, simdi gerci yeni bir mesaj attim umarim gecikmemisimdir?
Sehir cok önemlimi?

Elfangel
14.07.2011, 21:56
Bugun yapilacak SIFA calismasi icin kayitta yasadigim sehri yazmayi unutmusum, simdi gerci yeni bir mesaj attim umarim gecikmemisimdir?
Sehir cok önemlimi?

Sayın Urum isim, anne ismi ve şehir bilgilerini göndermenizi istemiş. Şifa çalışmasıyla ilgili gönderilen tüm mesajlar okunuyor ve dikkate alınıyor, kimsenin şüphesi olmasın.

desire1999
14.07.2011, 22:39
1/7/2011 şifa alacakların listesini şifreden ötürü göremiyorum. Gören biri varsa acaba listede adım varmı söyleyebilir mi? Bekliyorum şu an çalışma için.

cibabu
14.07.2011, 22:45
Listeyi siz göremesiniz.İsminizi gönderdiyseniz isminiz vardır merak etmeyin.

demonic
14.09.2011, 15:36
Bu forumun en sevdiğim tarafı bu:
Çaba :)
Ben başka yerde bu kadar ilgili yöneticiler görmedim, göremeyeceğimde sanırım.
şimdiden kolay gelsin herkese...

blcknghtmr
14.09.2011, 17:44
Ben dilberhala'ya atıldığını bilmiyodum yanlışlıkla şifacı mod lara attım msjı :D :D :D öğrendim ama ben artık :D :D bu perşembe bende varım :D

AJA
15.09.2011, 14:10
Bir arkadaşımın buna çok ihtiyacı vardı ve mesaj attım yani kendi ve onun adına .Farklı şehirIerdeyiz onunIa.Umuyorum kabuI oIur?

embriyo
20.09.2011, 23:33
Bir arkadaşımın buna çok ihtiyacı vardı ve mesaj attım yani kendi ve onun adına .Farklı şehirIerdeyiz onunIa.Umuyorum kabuI oIur?

Cevap biraz geç geldi, kusura bakmayın. Arkadaşınıza da şifa enerjisi yollandı:)
Başka şehirlerde olmanız fark etmez.

Perşembe günü yapılacak olan şifa çalışması için isteyen üyelerimiz kendi ve yakınları - arkadaşları için başvuru yapabilirler. Sizin yapmanız gerekenler için ilk sayfadan itibaren verilen linklere bakabilir, enerji okulundan şifa çalışması bölümünden ilgili başlıklara da bakabilirsiniz.

Sevgi ve ışıkla kalın:)

blcknghtmr
28.09.2011, 15:22
Eğer çalışmaya katılmak istiyorsanız, ilk sayfadan itibaren okuyunuz.

Birden fazla arkadaşımız için katılabilirmiyiz. Şimdi benden hariç 3 arkadaşım daha çok istiyorlar, bilgileri elimde evet derseniz yollayacağım :D

cibabu
28.09.2011, 16:45
Arkadaşlarınız çalışmaya katılmak istiyorlarsa ve şifa saatinde hazır olacaklarsa onların adına bilgileri siz gönderebilirsiniz.

blcknghtmr
28.09.2011, 16:52
Tabi tabi hepsi benim evimde olacak o gün :) Teşekkür ederim

Telepatik
04.10.2011, 12:11
banada 5 6 tane enerji yolllayın cok yoruldum ya :D:D:D:D:D:D::D:D

embriyo
04.10.2011, 12:18
Sayın Telepatik, şifa enerjisini ciddi olarak almak istiyorsanız, perşembe günü yapılacak şifa çalışması için bilgilerinizi dilberhala' ya gönderiniz. Detaylar için ilk sayfadan itibaren okuyunuz.

Katarina
04.10.2011, 19:55
banada 5 6 tane enerji yolllayın cok yoruldum ya :D:D:D:D:D:D::D:D
Sevgili telepati;

Gerek fal olsun; gerek şifa çalışması konusunda alay ettiğin şeylerde gerçekten çok komik mi olduğunu düşünüyorsun.

Farkındaysan insanlar sana inanılmaz bir sabırla cevap veriyorlar.Bu yüzden bu saygısızlıkları başka sitelerde yapmanı öneririm.

AJA
20.10.2011, 18:28
Mesaj attım ve bugun gerçekten çok ihtiyacım var,resmen döküIüyorum gripten 2 gündür.Faydası oIacagına inanıyorum tam zamanında denk geIdi, çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız,daha büyük rahatsızIıgı oIanIara Allah şifa versin.

simera
16.11.2011, 21:59
Arkadaşlar enerji alımında uyuyakalmak iyi midir? Neden uyuyoruz?

embriyo
17.11.2011, 00:21
Uyku sırasında da enerji almaya devam edersiniz. Şifa enerjisi huzur verir, sakinleştirir. En azından 30 dakika uykuya yenik düşmezseniz, enerji akışını hissetmeniz de mümkündür. Tabii herkes hissetmeyebilir, ancak hissedenler de daha çok ihtiyacı olan veya hasta olan bölgelerinde hissederler.
Fizik bedeninizin uykuya, zihninizin de rahatlamaya ihtiyacı olduğundan da uyunabilir. Kendinizi hiç bir şey için zorlamayın, yapmanız gereken akışa uyum sağlamaktır. Uyumanız gerekiyorsa uyursunuz, şifada ki uyku dinlendirici olur.

Perşembe akşamı 23:00 şifa çalışması yapılacaktır. Başvurular en geç perşembe 21:30 kadardır. Mesaj başlığı olarak şifa çalışmasının yapılacağı tarih, içeriğe de sadece isim, anne ismi ve yaşadığınız şehir yazılıp, dilberhala' ya yollanacaktır.
Soyadlarınızı yazmayınız. İsteyen her üyemiz ve yakını katılabilir, bilgileri aynı mesajda yollayabilirsiniz. Mesaj yollayan herkes çalışmaya alınacaktır.

Önemli: Dilberhala diye bir kişi yoktur, sadece şifa listesi için oluşturulmuş bir profildir.
Lütfen özel mesaj, soru yazmayınız! Öyle biri olmadığı için cevaplayamaz:)
Ayrıca dilberhala'ya arkadaşlık önermeyiniz!

kuganma
05.01.2012, 15:57
Bugünde var degilmi ben bilgileri yolladımda ,

bendekiben
05.01.2012, 16:02
Evet bugün de var

gemzuli83
09.01.2012, 10:45
Önümüzdeki perşembe de olacak mı ?

embriyo
16.01.2012, 15:40
Şifa çalışması her perşembe yapılmaktadır. Başvuru dilberhala'ya yapılmaktadır.
Lütfen, ilk sayfadan itibaren okuyunuz!

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=18312&highlight=%C5%9Fifa+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1

http://www.gizlimabet.com/showthread.php?t=16598&highlight=%C5%9Fifa+%C3%A7al%C4%B1%C5%9Fmas%C4%B1

talena
16.01.2012, 20:48
Bende bu hafta ilk kez katılacagım.Yararının olacagına kesinlikle inancım sonsuzdur.Böyle bir çalışma başlattığınız için sizlere teşekkür etmek istedim..

embriyo
07.03.2012, 23:55
Her hafta olduğu gibi perşembe günü de şifa çalışması yapılacaktır.

İsteyen üyelerimiz ve yakınları katılabilmektedir.

İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya şifanın yapılacağı günün tarihi ile mesajın başlığına yazarak yollayınız.

Başvuru yapan herkes çalışmaya alınacaktır, cevap beklemeyiniz.

Soyadınızı yazmayınız.

Dilberhala şifa listesini oluşturmak için yapılmış bir profildir, mesaj yazmayın, arkadaşlık önermeyin! Size cevap veremez.

Kendi bilgilerinizle aynı mesajda yakınlarınızın bilgilerini yollayabilirsiniz.

Başvurularınızı en geç perşembe akşam saat 21:30 a kadar yapmanız gerekmektedir.

Şifadan önce mümkünse banyo yapın, ya da elinizi, yüzünüzü yıkayın.( Mümkünse kaya tuzunu az suyla eritip banyonuzun sonunda avucunuzla azar azar alarak vücudunuzu baştan ayağa ovun, ama niyetinizi söylemeyi unutmayın! Bedenimdeki tüm negatif enerji bu tuzla yok olup gidiyor, gibi) Şifadan önce bedeninizi arındırmış ve rahatlatmış olursunuz.

Karanlık veya loş bir odada yatın.

Üstünüzü örtmeyin, üşümeyeceğiniz kıyafetler giyebilirsiniz.

Bulunduğunuz odada elektronik hiç bir alet (bilgisayar, televizyon, cep telefonu, vs..) açık olmasın.

Şifa için yattığınız zaman, 3 kere 'evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum' deyin. (niyetinizi belirtmezseniz hiç bir uygulama yerini bulmaz)

İnşallah şifa bulurum demek de etkiyi kuvvetlendirir.

Sırtüstü yatın, avuç içleriniz açık olarak tavana baksın.( enerji girişi için)

Mümkünse dilinizi üst damağın ortasına doğru koyun. Meridyenler tamamlandığı için enerji akışı daha düzgün çalışır. (Beynin iki lobunu da aynı anda çalıştırması için çok faydalı bir tekniktir)

En az 20 dakika yatın, çalışmanın sonuna doğru uyuyabilirsiniz, normaldir.

Çalışmanın bittiğini anlarsınız, sonunda Allah'a, evrene ve şifa enerjisini yollayanlara teşekkür etmeyi unutmayın.( Şifacılara teşekkür etmenizin sebebi, üzerinizde kul hakkı kalmaması içindir. Tek tek isim belirtmenize gerek yok, şifa enerjisi yollayanlara demeniz yeterlidir)

Belli bir süre şifaya ihtiyaç olan bölgede ağrı olabilir, bu enerjinin orada çalışmaya devam ettiğini gösterir. Hatta şifa çalışmalarından sonra iyileşme olmadan önce problemli bölgede ağrı en yüksek seviyede hissedilebilir, sonra da ansızın geçebilir.

Uzun süredir devam eden kronik rahatsızlıklarda bir seferlik şifa çalışması yeterli olmayabilir. En az 3 defa katılmak gereklidir.

Şifa sırasında burundan nefes alıp- verin ve bırakın vücudunuz gevşesin. Zihninizi düşüncelerle meşgul etmeyin, kendinizi akışa bırakın.

Size evrenden şifacılar aracılığıyla yollanan pozitif- sevgi enerjisine zihninizle engel oluşturmayın ki faydasını görebilesiniz.

Allah şifanızı şimdiden kabul etsin!! Sağlık, mutluluk ve huzurla kalın :)

hazaR
08.03.2012, 00:00
Artık katılmak hiç içimden gelmiyor.Kendimi kötü hissediyorum

embriyo
08.03.2012, 01:15
Artık katılmak hiç içimden gelmiyor.Kendimi kötü hissediyorum

Nasıl kötü hissediyorsunuz? Biraz daha açıklayabilir misiniz? Buradan açıklamak istemezseniz özel mesajla bana yazabilirsiniz.

jas
20.03.2012, 01:11
dilberhala'nın biri linkini atabilir mi zira ara ara bulamadım (:

embriyo
20.03.2012, 01:16
Kendi profilinizden özel mesaj gönderi seçin, yollayacağınız kişi adına dilberhala yazın. Başlığa perşembe gününün tarihiyle şifa çalışması için yazın, mesaja da sadece istenen bilgileri yazın. Dilberhala'ya bir şey sormayın, cevap veremez. Çünkü öyle biri yok, şifa listesi için oluşturulmuş bir profildir.

ikbal1505
22.03.2012, 22:06
Her hafta olduğu gibi perşembe günü de şifa çalışması yapılacaktır.

İsteyen üyelerimiz ve yakınları katılabilmektedir.

İsim, anne ismi ve yaşadığınız şehri dilberhala'ya şifanın yapılacağı günün tarihi ile mesajın başlığına yazarak yollayınız.

Başvuru yapan herkes çalışmaya alınacaktır, cevap beklemeyiniz.

Soyadınızı yazmayınız.

Dilberhala şifa listesini oluşturmak için yapılmış bir profildir, mesaj yazmayın, arkadaşlık önermeyin! Size cevap veremez.

Kendi bilgilerinizle aynı mesajda yakınlarınızın bilgilerini yollayabilirsiniz.

Başvurularınızı en geç perşembe akşam saat 21:30 a kadar yapmanız gerekmektedir.

Şifadan önce mümkünse banyo yapın, ya da elinizi, yüzünüzü yıkayın.( Mümkünse kaya tuzunu az suyla eritip banyonuzun sonunda avucunuzla azar azar alarak vücudunuzu baştan ayağa ovun, ama niyetinizi söylemeyi unutmayın! Bedenimdeki tüm negatif enerji bu tuzla yok olup gidiyor, gibi) Şifadan önce bedeninizi arındırmış ve rahatlatmış olursunuz.

Karanlık veya loş bir odada yatın.

Üstünüzü örtmeyin, üşümeyeceğiniz kıyafetler giyebilirsiniz.

Bulunduğunuz odada elektronik hiç bir alet (bilgisayar, televizyon, cep telefonu, vs..) açık olmasın.

Şifa için yattığınız zaman, 3 kere 'evrenden benim için yollanan şifa enerjisini kabul ediyorum' deyin. (niyetinizi belirtmezseniz hiç bir uygulama yerini bulmaz)

İnşallah şifa bulurum demek de etkiyi kuvvetlendirir.

Sırtüstü yatın, avuç içleriniz açık olarak tavana baksın.( enerji girişi için)

Mümkünse dilinizi üst damağın ortasına doğru koyun. Meridyenler tamamlandığı için enerji akışı daha düzgün çalışır. (Beynin iki lobunu da aynı anda çalıştırması için çok faydalı bir tekniktir)

En az 20 dakika yatın, çalışmanın sonuna doğru uyuyabilirsiniz, normaldir.

Çalışmanın bittiğini anlarsınız, sonunda Allah'a, evrene ve şifa enerjisini yollayanlara teşekkür etmeyi unutmayın.( Şifacılara teşekkür etmenizin sebebi, üzerinizde kul hakkı kalmaması içindir. Tek tek isim belirtmenize gerek yok, şifa enerjisi yollayanlara demeniz yeterlidir)

Belli bir süre şifaya ihtiyaç olan bölgede ağrı olabilir, bu enerjinin orada çalışmaya devam ettiğini gösterir. Hatta şifa çalışmalarından sonra iyileşme olmadan önce problemli bölgede ağrı en yüksek seviyede hissedilebilir, sonra da ansızın geçebilir.

Uzun süredir devam eden kronik rahatsızlıklarda bir seferlik şifa çalışması yeterli olmayabilir. En az 3 defa katılmak gereklidir.

Şifa sırasında burundan nefes alıp- verin ve bırakın vücudunuz gevşesin. Zihninizi düşüncelerle meşgul etmeyin, kendinizi akışa bırakın.

Size evrenden şifacılar aracılığıyla yollanan pozitif- sevgi enerjisine zihninizle engel oluşturmayın ki faydasını görebilesiniz.

Allah şifanızı şimdiden kabul etsin!! Sağlık, mutluluk ve huzurla kalın :)

Güncelleme. Gerekli bilgiler yukarıda yazmaktadır. Sevgi ve ışıkla.

BeYaZ GeCe
28.03.2012, 14:24
Size bir şey sormak istiyorum. Bu çalışmalara katılmak istiyorum, başvuruda bulundum fakat daha sonra aklıma birşey takıldı. Kimlikte tek adım var ama ben göbek ada da sahibim. Benim kulağıma ezan ile birlikte göbek adım okunmuş. Aile arasında bu ad ile çağırılıyorum. Bu ismi de belirtmem gerekir mi?

Mefetseger
28.03.2012, 15:52
Eğer bu ismi söylediğiniz gibi sürekli kullanıyorsanız başvuru mesajınıza eklemelisiniz.

aphosiss
11.04.2012, 22:35
Her perşembe olduğu gibi şifa çalışması yapılacaktır, katılmak isteyenler 21:30 a kadar dilberhala'ya başvurularını yapabilir.
İstenen bilgiler sadece isim, anne ismi ve yaşadığınız şehir. Yukarıda neler yapmanız gerektiğiyle ilgili uzun bir açıklama yaptım, lütfen okuyunuz.

Şifacı arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim: :)
Urumhamatahayil
Yule
Embriyo
Cibabu
Elfangel
Mally
Origanum

embriyo
12.04.2012, 02:00
Sayın Cibabu ve Elfangel şifacılar grubundan ve de moderatörlükten özel sebeplerinden dolayı ayrılmış bulunmaktadırlar.

embriyo
21.05.2012, 02:00
Her hafta olduğu gibi perşembe akşam 23:00 te şifa çalışması yapılacaktır. Son başvurular perşembe 21:30 a kadar yapılmaktadır.
''Adınızı, anne adınızı ve yaşadığınız şehri'' dilberhala'ya mesajla yollayınız, başka bir şey yazmayınız.
Yakınlarınız da şifaya katılabilir, sizin bilgilerinizle beraber onların bilgilerini de gönderebilirsiniz.
Geri bildirim yapılmayacaktır, bilgilerini yollayan her üye ve yakını çalışmaya alınacaktır.
Lütfen ilk sayfadan itibaren okuyunuz! Ayrıca yukarıda ve 5. ci sayfada detaylı açıklama mevcuttur.

http://www.gizlimabet.com/showthread...vuru-Hakkında

http://www.gizlimabet.com/showthread...Yapacaksınız