istediğiniz olsun...

casper

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar...
Aranıza yeni katıldım sizler kadar çok şey bilmiyorum okuyup öğrenmeye çabalıyorum... bildiğim ufak bilgiyi sizlerle paylaşmak istedim.
Öncelikle hepimiz biliyoruz ki Allah'ın isimleriyle edilen bir çok dua var ve bende okuduğum bir kitapta rastladığım bilgiyle 3 yıldır uyguladığım formülü söylemek istedim. Allah'ın güzel isimlerinden 'Semi' ism-i şerifini hiç konuşmadan 100 defa 'Ya Semiu' şeklinde okunursa bütün dileklerinizin kabul olucağıydı. Çok şükür ki bu ism-i şerif ile hangi dileği dilediysem gerçekkleşti. Bende sizlere denemenizi ve her ne istiyorsanız bir tek Allah'dan istemenizi tavsiye ediyorum.
Allah hepimizin hakkında herşeyin hayırlısını versin...:Angel_anim:

glfm

Kayıtlı Üye
bunu nasıl okuğcaz ben anlamadım "ya semiu" mu diye sadece okuğcaz, yoksa Allahın ismini başa koyup mu okuğcaz?

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Esma-ül Hüsna'nın sürekli okunması, anlamının bilinmesi gerektiğine inananlardanım. Güzel bir paylaşım olmuş.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Tabi Allah'ın Esma'ları etkilidir ama konu başlığın da ki gibi istediğiniz olsun demek doğru değildir Allah'ın yardımıyla isteğinize kavuşmuşsunuz şunu söylemekte fayda vardı Allah'ın izniyle isteğiniz yerine gelsin daha doğru olur...

• Beğendim
Tepkiler: Ori

casper

Kayıtlı Üye
çok haklısınız herşey Allah'ın izniyle olur elbet...

Markat

Kayıtlı Üye
Esmaul Husna 99 isim ve 99 tane anahtar ben buna inanıyorum.her derdi o anahtarlardan biri açıyor. büyük bir hazine...okudukça kendinizde ve ruhunuzda güzel bir enerji oluşuyor... bol bol okuyunuz canlar anlıycaksınız güzellikleri

casper

Kayıtlı Üye
Kesinlikle çok haklısınız .Allah hepimizin yar ve yardımcımız olsun...

türkü gözlüm

Kayıtlı Üye
allah razı olsun cok güsel bı paylasım olmus ancak benm aklıma takılan bazı noktalar var mesela kadınların özel hal günlerınde de okunabılınırmı ve ayrıca bunu ne kadar yapacagız günlük her yerde ve her zamn okuyabılırmıyız

~~Estrella~~

Kayıtlı Üye
Allah razı olsun cok güsel bı paylasım olmus ancak benm aklıma takılan bazı noktalar var mesela kadınların özel hal günlerınde de okunabılınırmı ve ayrıca bunu ne kadar yapacagız günlük her yerde ve her zamn okuyabılırmıyız

Özel günlerde de okuyabilirsiniz... Tek seferde kimseyle konuşmadan günde 100 defa "Ya Semiu" ism-i şerifini zikredeceksiniz...

ElitaTilly

Kayıtlı Üye
paylaşım için teşekkürler :) bizlerle paylaşabileceqiniz qerçekleşen bir isteqinizi söyleyebiliriz misiniz ? tekrar teşekkürler :)

raksvale

Kayıtlı Üye
Ya mücibü = 3025 , Ya latifü= 129 , Ya semiu =180 Ben okudum etkili arkadaşlar Duaların kabulu için...devamlı okuyunca şaşırmalar oluyor yanlız ara vererek okumuştum..iyi günler

casper

Kayıtlı Üye
Binlerce şüküler olsun ki ettiğim bir çok duamı kabul etti Allah. İnsan ilişkilerinde olsun hayatımız boyunca karşılaştığımız bir çok sınavda olsun ben çok faydasını gördüm bu duanın. Bir de Allah'ın hiç bir duayı geri çevirmediğini biliyorum. Eğer bir duanız kabul olmadıysa sizin için gerçekten hayırlı değildir ve istediğiniz şeyin çok daha iyisine sahip olacaksınızdır demektir.Bunun da bilincinde olarak dua etmemiz gerektiğini düşünüyorum.

Sanma avuçlarını sebepsiz yere açtığını
Bir yaradan olmasa kim dinler yalvarışını
Açabilir miydin her gece kapattığın o göz kapaklarını
Senin çöller kadar günahın varsa onun denizler kadar merhameti var
Yeter ki sen et duanı
DUAYA DEVAM VESSELAM :Angel_anim:

Mo Chuisle

Banlı Kullanıcı
İş
Öğrenci..
Çok güzel bir paylaşım,teşekkürler.

rüyalarım

Kayıtlı Üye
evet cok haklısın her ne istersen allahtan iste. bu zikri bende fazlaca cekerim tabıkı allahın diğer isimlerini de, sizlere de tavsiye ederim gerçekten faydasını göreceksiniz

handetolga

Kayıtlı Üye
Hiç umudum yok dileğimden yana ama dualarımı Rabbimin kabul edeceğini bilerek ediyorum. Bu konularda ne kadar çok şey biliyorsanız o kadarını paylaşınız bizlerle Allah rızası için.

casper

Kayıtlı Üye
hiç umudum yok kötü bir başlangıç sanırım :) Siz dileğinizin gerçekleşmesini hayırlısıyla Allah dan inanarak isteyin o kadar büyük, o kadar güçlü ki ve bize o kadar yakın ki neyi ne kadar istediğimizi çok iyi biliyor ve bizim için en doğru kararı veriyor. Allah yardımcınız olsun dualarınızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah...:Angel_anim: