neden en yakınımız

greengrass

Kayıtlı Üye
adını söylemek zor belki karabasan belki cin belki de başka bi varlık... hep merak etmişimdir.. neden en yakınımızın suretiyle görünüyorlar.. bana hep annemin görüntüsüyle görünür.. öylece sabit ve anlamsızca bakar.. arkadaşıma babasının suretiyle görünüyor.. gördüğümün annem olmadığını anlayınca hemen bi kilitlenme.. konuşunca ses çıkmaması.. kıpırdayamama.. düşünüyorum da amaç ne burda.. bana edilen 5-10 dakikalık eziyet neden.. önerilere de uydum.. "aman çocuğum, dua okumadan yatma.." tamam okuyup yatınca da geldiler.. ya göründüler yada eşyaların yerini değiştirdiler.. ünlü bi kaç hocaya baktırdım durumumu.. bi aksilik görünmüyor.. bi bilebilsem ne istediklerini.. sorunu çözeceğiz karşılıklı..

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Öncelikle geçmiş olsun.Karabasan denilen şey uykuda geçici felç denilen olaydır.
Kılık değiştirip gözükmesi olayıda.Bazı tür varlıklar en sevdiğin kişinin kılığına girip sana görünür amacı ise sen en sevdiğin kişiyi karşında görürsün biranda heyecan ve sevgi duygun açığa çıkar o varlıklarda o çıkan enerjiden beslenir.
Dua konusuna gelince dualar bazen fayda etmez bu tür durumlarda.Ama duanın yanı sıra enerji kalkanı oluşturmanı tafsiye ederim.Bu konu hakkında bilgin yoksa Aura ve Aura Güçlendirme Tekniği (Işık Kulesi 1) - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu" bu linkten bakabilirsin.
Hocaya danıştığını söylemişsin hoca ne kadar sağlam bilemiyorum ama iyi olduğunu var sayarsam durumun psikolojik olduğunu söyleyeceğim ne yazıkki ama hocalar yanlış bilgi vermişlerse orasını bilemem :) Saygılar

BattleFury

Kayıtlı Üye
merabalar ;

en sevdiginiz ve deger verdiginiz veya o anda aklınıza en cok tenezzul etmis kişi olrk gorunmeleri ayrıca sizin onalra akrsı olan duygunuzun zarar verme noktasına en son gelecegide olamsıdır ..

mesela : babanıza saldırırmısınız?
peki : bi anda gordugunuz korkunc bir varlıga saldırırmısınız?

:)

Allah.ın yarattigi yarliklarin basinda İnsanlar gelir ... en gucluler olaraktan*
ve Allah bunu bilen her kuluna ayrdım eder .. kendinizi cok zorda hissederseniz sadece Allah.ın sizin yanınızda oldugunu dusunun... bir varlık bir eyrde kendisinden daha guclu bir varlık varsa ve zorlanmıssa ortadan kaybolur .. :)

zaten Kur-an-ı Kerim.de de Allah.ın insanalra yakınlıgından soz edilmiştir... şah damar kadar yakındır** gibisinden...

Kur-an.da hiç yalan olmadıgına ve korunduguna gore ... bilmeniz gereken bircoksey oldukca acık verimiş..oyle degimi ama? :D

greengrass

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim görüşlerinizi paylaştığınız için.. olay bilimsel mi dini mi tam olarak emin olamamakla beraber, süregelmesi cidden sinir bozucu olmaya başlıyor zamanla.. kaldı ki günde 3-4 saat uyuyorum.. o vakitlerde de biri gelip bööö yapınca, çözüm bulmanın vakti geçti diye düşünmeye başladım.. zira, bozuk bi ruh hali kişinin tüm yaşantısına olumsuz etkiler bırakıyor.. sinir.. huzursuzluk.. yorgunluk.. vsr... bu duruma çözüm bulduğumda sizlerle paylaşacağım...

BattleFury

Kayıtlı Üye
teşekkür ederim görüşlerinizi paylaştığınız için.. olay bilimsel mi dini mi tam olarak emin olamamakla beraber, süregelmesi cidden sinir bozucu olmaya başlıyor zamanla.. kaldı ki günde 3-4 saat uyuyorum.. o vakitlerde de biri gelip bööö yapınca, çözüm bulmanın vakti geçti diye düşünmeye başladım.. zira, bozuk bi ruh hali kişinin tüm yaşantısına olumsuz etkiler bırakıyor.. sinir.. huzursuzluk.. yorgunluk.. vsr... bu duruma çözüm bulduğumda sizlerle paylaşacağım...

hastalık gibi bir şeyse yani psikolojiye baglı gibi bir şekilde ; doktorlarında onayı ile *evet ilacı(tedavisi) vardır* dendi ise .. ilk o tedaviye yonelmeniz en iyisi olacaktır .. olumlamaları hayatınıza dahil edebilirsiniz.. daha bircok yontem var , Havas-Maji-Buyu bu tur seylere son care veya cok cok uzaktaki bir hedefse basvurulmalıdır

ancak bu sizin seciminiz :) baska hiçkimse sizin hayatınıza mudahil olmamalıdır :D

ozledım2

Kayıtlı Üye
merhaba aranıza yeni katıldım birşey sormak istiyorum en zor zamanlarınızda mesala birinden zarar göreceğiniz anda görmediğiniz duymadığınız ama hissettiğiniz birşey tarafından korunduğunuz oldu mu hiç yada böyle birşey var mıdır ?

lost66

Banlı Kullanıcı
ne hikmetmetse bu geçici felç beni çocukken uykuda gezdirirdi! :) evde dolaşırıdm öyle geçici felç değil ben bizzat kendi formuna gördüm valla yıllardır alıştım artık öyle hareketsiz kalmıyorum geldiğini hissedip uyanıyom beni dövümüyomu ne yapıyosa tırmalar gibi ediyo püff gidiyo geri ! :) artık benim parçam gibi oldu genelde sabah ezanına yakın oluyodu namaza başlayınca valla sabahları namaza uyanamayınca o gelir uyandırıdı bende namazı kıldıktan sonra o beni duyuyodur diye Allah razı olsun sende her gün uyandır dedim valla hergün yaşıyorum normal benim için :) çalar saat kurmama gerek kalmıyo :) Valla artık Allah tarafındanmı gönderiliyo bilemem ama artık kul kalk namaz kıl diye Allah gönderiyodur belki ama ben alıştım artık çok normal karşılıyorum:)

origanum

Yönetici
ne hikmetmetse bu geçici felç beni çocukken uykuda gezdirirdi! :) evde dolaşırıdm öyle geçici felç değil ben bizzat kendi formuna gördüm valla yıllardır alıştım artık öyle hareketsiz kalmıyorum geldiğini hissedip uyanıyom beni dövümüyomu ne yapıyosa tırmalar gibi ediyo püff gidiyo geri ! :) artık benim parçam gibi oldu genelde sabah ezanına yakın oluyodu namaza başlayınca valla sabahları namaza uyanamayınca o gelir uyandırıdı bende namazı kıldıktan sonra o beni duyuyodur diye Allah razı olsun sende her gün uyandır dedim valla hergün yaşıyorum normal benim için :) çalar saat kurmama gerek kalmıyo :) Valla artık Allah tarafındanmı gönderiliyo bilemem ama artık kul kalk namaz kıl diye Allah gönderiyodur belki ama ben alıştım artık çok normal karşılıyorum:)

Sizinki karabasan değil. Bir varlık. Böyle varlıklar çok var.