parsomen

parsomen

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Bir süredir forumunuzu takip ediyorum. Gayet güzel paylaşımlar oluyor.
Sizden ricam uzun zaman önce (2005 senesinde) gördüğüm bir rüyayı yorumlamanız.
O zamanlar bir cemaat yurdunda kalıyordum. Ve dini vecibelerimi gerektirdiği şekilde yerine getirmeye çalışıyordum.
Rüyam şöyle ;
arkadaşlarımla bir yerde yürüyoruz ve hafif hafif rüzgar esiyor. Ve rüzgar ceplerimi şişiriyor. İlk başta buna çok şaşırıyorum. Daha sonrasında rüzgar beni alıp göğe doğru fırlatıyor. İnanılmaz bir hızla yükseliyorum ve korkudan bildiğim bütün duaları okuyorum. Daha sonra yükselmem duruyor ve düşüşe geçiyorum. Aynı korku ile tekrardan bildiğim duaları okuyorum. Ve tam yere çakılacak iken hafifçe eniştemin arabasının üstüne düşüyorum ve hiç birşey olmuyor. Sonra eniştem ve teyzem geliyorlar "ne oldu gökhan diyorlar " ve rüya bitiyor.
Sonrası daha da ilginç ;
ne tam olarak uyanığım nede uyuyorum. Sağ kulağımda namaz kılanların sesleri, sol kulağımda ise " Allahü la ilahe illa hüvel hayyul kayyum " okunuyor. Ama sesler hiçbir şekilde bir birine karışmıyor ve hepsini net olarak duyabiliyorum.
Bir süre sonra bu sesler kesildi ve tamamen uyandım.
Yurtta belki uyanık birileri vardır namaz kılıyorlardır diye düşündüm ama uyanık sadece 2 arkadaş vardı ve onlarda namaz kılmamışlar.
Yaşamış olduğum bu rüya ve sonrasının anlamı nedir ??
Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler...

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Merhaba sevgili parsomen,

Bir takım yetenekleriniz mevcut ancak ilerlemek için çalışmalar yapmalısınız.
Rüyanız hayatın derin gerçekleriyle tanışacağınızı haber veriyor.

Astral seyahat bölümlerinde size uygun kaynaklar bulabilirsiniz.

Sevgiler…