Uyumak Üzereyken Kulağıma Gelen Ses

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Tam Uyuyordum Ki Kulağıma Bir Dua Gibi Değişik Bir Lisanda Sesler Gelmeye Başladı.Bende Bunu Bilinçsizce Tekrar Ettim.Yüzümün Sağ Yanağında Sıcaklık Hissettim Ve Bitirdimde Başım Çok Fena Ağrıyama Başladı Sankı Başım Çatlıyacak Gibi.Kendime Geldimde Baş Ağrım Dindi.Ne Oldunu Anlamadım

dreamy

Kayıtlı Üye
aynısı bana uyanmak üzereyken olmuştu..kulağıma bir varlık arapçaya benzer bir dilde, şarkı söyler gibi fısıldamıştı..ne olduğunu veya neden olduğunu bilemem tabi..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
ilginç ne dediğini latincede çıkarabilirsen türkçeye çevirebilirz

La-edri

Kayıtlı Üye
Enokyan latinceye benzermi,yani latince biliyorum ayird edebilirim, ama enokyan hic duymadim, Siz biliyormusunuz bu lisani,ayird edib bu lisana odaklandiginiza göre bu lisani biliyor olmaniz lazim .Neden bu iki lisandan birisi diye kendinizi sartlandirdiniz onu merak ettim..Belki cok farkli birseydir..

seytansu

Kayıtlı Üye
:boxing_smiley:aynı şey benimde başıma geldı tabi biraz daha farklı tam uyumak üzereyken odamda 2 tane kadının farklı dilde kendi aralarında konuştugunu duydum bi kaç gün devam etti her gece sonra kendiliginden gittiler onlardan nedense hiç korkmadım ve bana da zarar vermediler sadece dilleri arapçaya benziyordu

Ü

Üye silindi 15237

Bunlar Bence Cin'ler

Yatarken Abdest Alın

41-Ayetel Kursi
41-Nas
41-Felak Sürelerini Okuyun Geçmiş Olsun

seytansu

Kayıtlı Üye
olabilir ama onlara arkam dönük olmasına ragmen yinede yüzlerini görebiliyordum yani kara çarşaf giymiş şekilde olduuklarına eminim bunların ne tür birşey oldugunu çözemesemde sadece çok eski insanlara ait olduklarını düşünüyorum çünkü onlarla ilgili gerçek veya rüya arasında çok şey gördüm

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
imla kurallarına dikkat lütfen!
cümle içinde her başlangıç harfi büyük yazmışsın lütfen dikkat böyle şeylere

Ori

Kayıtlı Üye
Tekrar etmen çok yanlış olmuş ama bilinçsiz yapmışsın bişey diyemem. Etrafında ilginç şeyler yaşadın mı veya kötü şeyler oldu mu sonradan?

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Enokyan latinceye benzermi,yani latince biliyorum ayird edebilirim, ama enokyan hic duymadim, Siz biliyormusunuz bu lisani,ayird edib bu lisana odaklandiginiza göre bu lisani biliyor olmaniz lazim .Neden bu iki lisandan birisi diye kendinizi sartlandirdiniz onu merak ettim..Belki cok farkli birseydir..
Ben sadece benzetmek amacıyla söyledim.Onun haricinde bilmedim bir lisani tarif edemem.

foxx

Banlı Kullanıcı
size söylenileni hatırlıyorsanız alabilrmiyim sakıncası yoksa,hemde size yardımcı olmus olurum

aLiCe38

Banlı Kullanıcı
arkadaşım banada bir benzeri oldu, odada telefonumla mesajlaşıyodum, sessizlik hakimdi ortama birden gözümün önü karardı ve titreme geldi sonra bir takım sesler geldi, sesler sanki boğazından konuşuyomuş gibi geldi ne olduğunu anlamadım bilen birisi yardımcı olabilirmi?

Ehl-i Keyf

Kayıtlı Üye
Ben de Gözlerimi Kapattığımda Nedense Arapça Yazılar Ve Değişik Şekilde Ağzı Burnu Gözleri Olan Canlılar Beliriyor

schutze07

Kayıtlı Üye
Ben çok sık olmasada belli aralıklarla yaşıyorum bunu en son olan bilmediğim bir dildeydi fısıltı gibi ama derinden birşey emreder gibiydi söylediği cümle ben öyle hissettim yani ama ürkütücüydü gerçekten.

tevhid61

Banlı Kullanıcı
arkadaşlar bi ara benimde kulağıma gece uyurken adımı fısıldamışlardı.kısık bir sesle.bazen olabiliyor böyle şeyler.

cgdm89

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar.size bir şey danışmak istiyorum.ben akşamüstü 5-6 arası uyurken genelde olan şeyden bahsedeceğim.uykumda beni yataktan çekip sürüklüyorr ya ayağımdan çekiyor ya da saçımdan tutup.en son1 ay önce bu olduğunda saçımdan tutup süürükledi ve salonun kapısına(salonun kapısı beyaz renk) kafamı tutupp yüzüne bak dedi.bakmak istemedim zorla baktırdı.yüzüme sanki un bulanmış gibi bembeyaz gözlerim ise iri ve simsiyahtı.sonra kulağıma adımı fısıldayarak teşekkür ederim dedi ve gitti.uyandım ama bi 5 dk yattığım yerden kıpırdayamadım hava aydınlık olmasına rağmen.bu nedir?ben kahve falı bakıyorum sizce onunla bir alakası var mı?bir de annem bana hamileyken çarpılmış:S:S