Büyü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

obelisk

Kayıtlı Üye
Merhaba size bi sorum olacak bu deprem olmadan önce bizim evin bahçesinden boyalı yumurtalar bulmuştuk bi kere de annem evi temizlerken duvar köşelerinden arapça yazılı kağıtlar bulmuştklar duvarın yüksek kenarlarına sokmuşlardı sizce bunlar ne büyüleri olabilirdi

wblackw

Kayıtlı Üye
yumurta olayı normal gelebilir hristiyan bir çevrede iseniz tabi. bazı hristiyan çocuklar boyle espiriler yapabiliyorlar ancak o arapça kağıtlarda ne yazdğını bilmeden net birşey soylememiz neredeyse imkansız ancak eve yeni taşındıysanız sizden önceki sahipleri evde hayır duası bulunduruyo olabilirler hemen en kötüsünü düşünmeyin biraz kafa yorun =)

Saygılar

bloodlife

Kayıtlı Üye
evden sogutma buyulerı de olabılır evden bırıne sevdırme mahsatlı bırsey ler yapmıs olabılınır yuvayı dagıtmak ıcın yapılmıs olabılır

La-edri

Kayıtlı Üye
Mart nisan aylarinda yumurta olayi mumkun zira Hiristiyanlar'in paskalya kutlamalarinda kulanilir boyali yumurtalar..

giantzeus

Kayıtlı Üye
wblackw a katılıyorum. ama günümüzde kişilere yarar sağlasın diye evlere muska gizlemek tarzında büyüler pekte yapılmıyor. o kağıtlar muhtemelen zararlı muskadır. onları atmadan veya yok etmeden profesyonel birisine götürün. çünkü direk yok etmek etkisini tam olarak kaldırmayabilir.

wblackw

Kayıtlı Üye
dediğim gibi içinde ne yazdığını bilemediğimiz için net birşey soylemek mümkün değil

giantzeus arkadaşım haklısın yarar sağlama konusunda.Ama bereket dualarını asıyor bazıları bilirsiniz.Onları bir yere saklamış ve taşındığı dönemde unutmuş olabilirler evin bir önceki sahibi tabi konuyu açan arkadaşın bu konuda bizi aydınlatmasıda gerekmekte.

Rosenna

Kayıtlı Üye
yumurtalarin bahcenizde olmalari ve üzerinde arapca kelimeler yazilmasi, kara büyü isaretidir. size bir kimseler kara büyü yapmak istemis. hemen onlari bir nehire atmalisiniz! ondan sonra bahcenizle bir tütsü ile dua okuyarak gezinin. ve besmele cekin. :Angel_anim:

wblackw

Kayıtlı Üye
yumurtalarin bahcenizde olmalari ve üzerinde arapca kelimeler yazilmasi, kara büyü isaretidir. size bir kimseler kara büyü yapmak istemis. hemen onlari bir nehire atmalisiniz! ondan sonra bahcenizle bir tütsü ile dua okuyarak gezinin. ve besmele cekin. :Angel_anim:

yalnış anladınız sanırım bahçede boyalı yumurtalar bulmuş bulduğu yumurtalarda arapça kelimeler yazmıyormuş paskalya bayramındakileri hayal edin=) o şekilde bulunmuş masum yumurtalar diyebiliriz.Ayrıca hiçbir şekilde o kelimeleri yani arapça kelimelerin ne olduğunu bilmeden bunun bir büyü dahada ilerisi bir KARA BÜYÜ olduğunu soylemeniz saçma geldi bana.Yazıları görmeden bu kadar net bilgiler vermen neredeyse imkansız:oops: Anladığım ve düşündüğüm kadarıyla hayal gücünüz geniş ama belli bir yönde gelişmiş. Yalnış yönlendirmelerle insanların zihninde olumsuz sonuçlar bırakabilirsiniz.

laragökçe

Kayıtlı Üye
bende geçen sene bir gömlek almıştım ama hiç giymedim.dolapta duruyordu sonra kardeşim gördü çıkardı ilginçtir her düğme arasında ufak çengelli iğneler vardı. bu ne dedim çıkardım hepsini kardeşim o gömleği ertesi gün giydi ve o gün yüksek bi yerden düştü bir hafta rapor verdiler.. sizce bu büyümü

Telepatik

Kayıtlı Üye
o yumurtaları kırıp yemen lazım tekını haşlıcan tekını tavada kırmızı bıberde atıcan bol tereyağı yiceksin.d

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...