Karmik borcunuzun numerolojik olarak bulunmasi

duriod

Kayıtlı Üye
Sadece dört tane karmik borç sayısı vardır.13/4,14/5,16/7 ve 19/1 sayılarıdır.Bu sayıların açılımları
13/4: "ab/a+b" şeklinde düşünülebilinir.yani 1+3/4 tür.
14/5:1+4=5,1+4/5
16/7:1+6/7
19/1:1+9/1
İlk öncelikle normal doğum tarihindeki rakamları tek tek topluyorsunuz.(kişilik sayınızı bulurken yaptığınız toplama)
Örneğin;
John adında biri olsun ve doğum tarihi 23/06/1946 olsun ve yanyana rakamları tek haneye gelinceye kadar topluyoruz.(Tek hane 1,2,3,4,5,6,7,8,9 olabilir, fakat 11 ve 22 sayılarında toplama olmaz bunlar özel sayılar ve tıpkı tek haneliler gibi anlamları vardır.Numerolojinin temel prensibinde böyle)
23/06/1946
2+3/0+6/1+9+4+6
5/6/20
5/6/2=5+6+2=13 olur yukarıda verilen"ab/a+b" kuralından 13/4 olur
Bir de Jane adında biri olsun Jane'in doğum tarihi 01/11/1911 osun
0+1/1+1/1+9+1+1=1/2/12=1+2+3=6 olur.Yukarıda verilen "ab/a+b" kuralından 15/6 olur yani(1+5/6) Çıkan hesaplamalar sonucunda anladığımız kadarıyla John'un karmik borcu var fakat Jane in yo.Çünkü aradığımız sayılar şunlardı:13/4,14/5,16/7,19/1.
Karmik borçları daha iyi anlamak için çizelgeleri inceleyelim.
Karmik Borç 13/4
Daha önceki yaşantınızda işe başlamanızı engellemiştir.Zamanınızı uçarı bir biçimde harcadınız.Egoistbiriydiniz.Egoistliğiniz yüzünden diğer insanları sıkıntıya soktunuz.Diğer insanları önceki hayatınızda soktuğunuz için şimdiki hayatınızda etiksel olarak kısıtlanacaksınız.Verilen cezaya karşı çıkmanız sorunu büyütecektir.Size verilen görevi başkalarına yüklemek için uğraşmayın.Olayların bütün yönlerine dikkat edin.Bu sayının olumlu yönünü gösteriyorsanız işkolik olmakla suçlanabilirsiniz.Sağlığınıza dikkat edin. Onlara yeterince saygı göstermediğiniz sürece aileniz ve birliktelikleriniz acıya sürüklenebilir.Bunun çözümüde zamanı iyi kullnmayı öğrenmenizdir.
Karmik Borç 14/5
Özgürlüğünüzü yanlış kullandığınız için bu borca sahipsiniz.Özgürlüğünüzü yanlış kullanmanız sadece sizi etkilemiyor;kimi zaman tüm evrene zarar verecek durumda!Genellikle,dünyevi, zevklere aşırı düşkünlüğünüz ile suçlanıyorsunuz.Bu zevkleri elde etmek için bencilik ve sorumluluktan yoksunluk söz konusu olabilir.Yapmak zorunda olduğunuz şeyler için çaba gösteremiyorsunuz.Bu zevklerinize engel olduğu taktirde, kendinizi yanlışa ve başarısızlığa itiyorsunuz.Bu kötü alışkanlıkların hayatınıza müdahale etmesine engel olun.Bu borçla uzlaşmazsanız hayatta bir çok zorlukla karşılaşacaksınız.Neden ben sorusunu kendinize sorabilirsiniz.Artık biliyorsunuz,hataları tekrarlayarak değil öğrenerek yaşayabilirsiniz.Kontrolden çıkmanıza neden olan arzulaları engellemelisiniz.Zarar verici yan etkileri olmaksızın gerek duyduğunuz özgürlük değerlerini serbest bırakmalısınız.
Karmik Borç 16/7
Şüpheli aşk ilişkilerine dahil olma eğiliminden oluşmuştur.Tuhaf, olağandışı ya da kanuna aykırı bir aşk!Emin olunan şey partnerinize iyi şekilde davranmamış olduğunuzdur.Bütün bunlar 7 nin özelliklerini taşımanıza ve zor bir insan olmanıza neden olacaktır.İnsanlar sizi yalnız bırakmayı yeğeleyeceklerdir.
Beceriksiz olma noktasına gelince, farklı olma gibi bir role bürünebilirsiniz.
Aslında siz de diğer insanlar gibi sevilmeye ihtiyaç duyuyorsunuz.
Fakat kalıcı ilişkiler kurabilmeniz oldukça zor!Olaylar sizin lehinize döner gibi görünse de oldukça monoton bir işleyiş içerisindedirler.Aslında ters giden şeylerin siz de farkındasınız.Bununla birlikte kaderin varlığından da eminsiniz.
Aldatmalar ve kayıplar bu sayının ortak hadiseleridir.Bazen sürekli tersgiden talihinizi hak etmek için ne yaptığınızı bilmek sizin için bir kayıp olacaktır.Kader gibi görünse bile hatalarınızın sebebi aslında sizsiniz.Kendinize karşı dürüst olmak zorundasınız;bu felaketleri önlemenin yolu hayatınızı sevgi ve yardıma adamaktır.Geçiciliği kabul edin ve kendinizi hayatın akışına bırakın.Sizi bu borca iten şeyin ne olduğunu hatırlamasanız da, şimdiki yaşamınızda aynı şekilde davranmanız oldukça muhtemeldir.Geçmiş yaşantınızda kırdığınız dostlarınız hala çevrenizde, o halde karşılık beklemeden hizmet ederek görevinizi yerine getirmenin tam zamanı!
Karmik Borç 19/1
Geçmiş yaşantılarınızda gücünüzü insanlar üstünde kötüye kullandığınızdan dolayı bu borca sahipsiniz.Başkalarının ihtiyaçalarını düşünmekten kayanklanmıştır.Bu gerçeği farkedeceksiniz, düzeltmek ve borcunuzu ödemek için arzu duyacaksınız.İnsanlar sizin için "O beni düşünmüyorsa ben onu niye düşüneyim" diyebilirler.Diğer bir olumsuzluk ise 1 in liderlik özelliğini kullanamayacaksınız ve kendi hatalarınız için başkalarını suçlayacaksınız.Çünkü olumlu düşünemiyorsunuz.Kararlı bir şekilde 1 sayısının olumlu özelliklerini; bağımsızlığı,liderliği ve tinselliği küstahca kullanmadan taşımaya çalışmalısınız.

(KAYNAK: GÜN YAYINCILIK, RAKAMLARIN IŞIĞINDA GELECEĞİNİZ,NUMEROLOJİ,JULİE GALE,kendim bazı yerlerini daha açık bir şekilde yazdım örn;"ab/a+b" ifadeleri bana ait arkadaşlar daha kolay anlaşılması için bu ifadeyi kullndım umarım faydalı olmuştur.)

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
benim 6 hepsinin toplamı ben oluyorum. bu durumda 4 tane karmik borç sayısı varsa benim borçum yokmu oluyor. bu 4 sınıfada girmiyorum.

vica pota

Kayıtlı Üye
Benimde 12/3 çıktı :S yok mu oluyor şimdi benim karmik borcum :) Halbuki kabarık bir kara kaplı defter olması lazımdı :):)

duriod

Kayıtlı Üye
sevgili Urumhamatahayil eğer dört kategoriye girmiyorsa karmik borcunuz yok oluyor(bu sisteme göre)yani enkarne olduğunuzda yüksüz dünyaya geldiğiniz anlamına geliyor ama tabi bu olay sadece Karma'nın numerolojik yorumu insanların geçmiş hayatlarındaki hataları yorumlamakta tamamiyle yeterlimi tartışılır doğrusu.Bir çok kişi bu yöntemden memnun kalmıştı umarım faydalı bir paylaşım olur.

Sevgili vica pota yukarıda açıkladığım gibi bu yöntem sadece en genel anlam da karmik borcumuzu bildiriyor.Eğer tamamiyle geçmiş yaşamınızı merak ediyorsanız "hinoz" ve "akashıc records transformatıon tec." ile gidilebiliniyor diye biliyorum.Eğer ilginizi çekerse bir araştırın
Kendi görüşümü size söyleyim, eğer reenkarnasyon gerçekse ki dünyaca ünlü bir popüler araştırma konusu oldu son yıllarda insan kendini gözlemyerek kendi hayatını geçmiş hayatını ve şimdiyi bulabilir.Bu hayatta yaşadığımız hiç bir şey sebepsiz değil buda "Tekamül" ve "Karma"nın paralelliğini gösteriyor.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
25/07 = 2+5/7 yani 7/7 oluyo varmı yokmu anlamadım.