Aynı Rüyaları devamlı görmem Sizce bunlardan hangisidir?

RadreS

Kayıtlı Üye
Arkadaslar.. Herhangi bir Cemaat Bünyesine Dahil Olmadan 5 vakit namazımı kılarak Normal Ogrenci evinde kalmaktayım..
Evimde Yattıgım ve Oturma odası olan yer.. 2 e 4 metrelik bir oda... evin baska bolumlerinde yatarken boyle birşey hatta rüya bile hiç görmüyorum..
O odada yattıgımda devamlı gordugum ruyalar var...
1-) Kanlı bıçaklı %100 kan olan rüyalar... Ya katil oluyorum ya da katilden kacıyorum.
2-) 1. Dereceden bir akrabamla cinsel ilişkiye giriyorum hatta hamile kalıyor
3-) Karabasan dedigimiz olaylar oluyor...
4-) Kavgalı Gürültülü Kabuslar... genelde bu 4 lü devamlı gerçekleşiyor.

Yattıgım yerden bahsedeyim ...
1 - ) yer minderi midir nedir onda yatıorum yatak kullanmıyorum
2 - ) Ayaklarım Mutfagın Eşigine denk geliyor.. hemen eşigin arkasında da Çöp Kuutusu var.. ( MUtfakta oda buyuklugunde hatta daha kucuk)
3 - ) Kafam İse Hole dogru fakat hemen kafamın 30 cm ilerisinde Banyonun 1 metre otesindede Tuvalet var...
4 - ) O odada bir de kanepe var.. Orada da yatsam aynı karmasık rüyaları goruyorum...
5 - ) Kanepe ile yattııghm yer arasında Sehpa var.. köşede de tv.. Sehpada abur cubur yerim cay felan ona koyarım ya da Sigara icerim küllük felan Püsürleri oraya koyarım...
Notlar : Bu odada yatan diger ev ark. da aynı sekilde oluyor... Bir de Ev sahibimiz Seyit ... Adamda Manevi olarak cok şey var, Cogu kez aklmdan kalbimden gecirdigim şeyi alakasız bir yerde anında dile vurarak beni beynimden cok kez vurmustur... Bu arada Bi ara ev arkadasım cüce portlak gözlü sakallı birini gördügünü soyledii... fakat rüya mı gercek mi gördü orasını hatırlamıyormus..

laragökçe

Kayıtlı Üye
bende bu tür deneyimler yaşadım.. hatta baya bi çektimde bunlardan.aynı sizin gibiydim odamda oluyordu.çoğu kez balkonda yatardım rahatsız olmamak için.sizin gibi annem babam kız kardeşim bana cinsel açıdan yaklaşıyorlardı yada ölecekmiş gibi biri beni sıkıyordu.hatta ben gördüm 3 tane suretti.her gece odamın kapısında belirirlerdi bir ara ışıklar gördüm yine 3 tane.çalıştığım için gece banyo yapmak zorunda kalırdım kapıda yine insan suretleri.çok daha olay oldu ben sadecebesit olanlarını yazdım.yani bende kötüydüm. hocalara gittik olmadı.artık alışmıştım korkmamaya başladım .yıllar sonra kendiliğinden bitti diyemem ara ara yine oluyor.çoğu insan onlarla iletişime geçmemi ve kullanmamı söyledi ama yapmadım çünkü gitmelerini istiyordum.alışmaya bak,kendi kendini uyandırmayı öğren derim.bişey daha var işede yarıyor denedim.parmaklarını tutarak yedi defa ayetel kürsü yi oku her parmağa bir dua, dua bitene kadar devam et o bittikten sonra etrafına sağından soluna doğru üç defa üfle yani sağına bir kere önüne bir kere soluna bir kere aynı işlemi ihlas ve nas sürelerini okuyarak yap sonrada kelimeyi şehadet getir yine 7 defa ve parmaklarını tutarak yalnız bu kez her kelimeyi şehadet getirdiğinde üfleyeksin etrafına..gerçekten faydasını görürsün..bende çok işe yaramıştı..

dozert

Kayıtlı Üye
Benim bir akrabama olurdu bunlar halada oluyor anlatır bana.O da bir gün yatarken tv'ye gözü kaymıs tv pencereye bakıyor.Yatağı tvnin yanında neyse tv'ye bakınca bir bakmış 3 tane ışık kendinden yani kendi vücudundan çıkıyor.Bana alıştım dedi artık tillahı gelsin dedi korkmam diyor.. :).Birde geceleri herkes akrabamın evinde dolabın tam üstünde bir ışık toplanması gibi birşey görüyor.. buda gece 2,2:30 gibi bu saatlerde oluyormuş öyle diyolar dışarıya bakıyolar birşey yansımıyor sonra kayboluyormuş..Ne olabilirki?

Pantea

Kayıtlı Üye
Arkadaslar.. Herhangi bir Cemaat Bünyesine Dahil Olmadan 5 vakit namazımı kılarak Normal Ogrenci evinde kalmaktayım..
Evimde Yattıgım ve Oturma odası olan yer.. 2 e 4 metrelik bir oda... evin baska bolumlerinde yatarken boyle birşey hatta rüya bile hiç görmüyorum..
O odada yattıgımda devamlı gordugum ruyalar var...
1-) Kanlı bıçaklı %100 kan olan rüyalar... Ya katil oluyorum ya da katilden kacıyorum.
2-) 1. Dereceden bir akrabamla cinsel ilişkiye giriyorum hatta hamile kalıyor
3-) Karabasan dedigimiz olaylar oluyor...
4-) Kavgalı Gürültülü Kabuslar... genelde bu 4 lü devamlı gerçekleşiyor.

Yattıgım yerden bahsedeyim ...
1 - ) yer minderi midir nedir onda yatıorum yatak kullanmıyorum
2 - ) Ayaklarım Mutfagın Eşigine denk geliyor.. hemen eşigin arkasında da Çöp Kuutusu var.. ( MUtfakta oda buyuklugunde hatta daha kucuk)
3 - ) Kafam İse Hole dogru fakat hemen kafamın 30 cm ilerisinde Banyonun 1 metre otesindede Tuvalet var...
4 - ) O odada bir de kanepe var.. Orada da yatsam aynı karmasık rüyaları goruyorum...
5 - ) Kanepe ile yattııghm yer arasında Sehpa var.. köşede de tv.. Sehpada abur cubur yerim cay felan ona koyarım ya da Sigara icerim küllük felan Püsürleri oraya koyarım...
Notlar : Bu odada yatan diger ev ark. da aynı sekilde oluyor... Bir de Ev sahibimiz Seyit ... Adamda Manevi olarak cok şey var, Cogu kez aklmdan kalbimden gecirdigim şeyi alakasız bir yerde anında dile vurarak beni beynimden cok kez vurmustur... Bu arada Bi ara ev arkadasım cüce portlak gözlü sakallı birini gördügünü soyledii... fakat rüya mı gercek mi gördü orasını hatırlamıyormus..

Siraladiginzi ruyalar genellikle psikolojik acidan disa vurulamayan ve bastirilmis negatif duygular nedenioyle gorulen ruyalardan , cinsellik iceren ruyanizda sevkat ve duzenli bir cinsel yasam ihtiyacinizi net bicimde sergilemis.
Ruyalarin tekrar bicimde gorulmesinin nedeni insanlarin halledemedikleri ve bilinc altina itmek zorunda kaldiklari durumlardan kaynaklanir soyle bir ornekle aciklamaya calisayim , diyelim yasadiginiz ortamdan memnun degilsiniz yada cok fazla problem yasiyorsunuz ve bunlardan uzaklasmaya cok ihtiyac duyuyorsunuz ama mumkun olmuyor o zaman genelde kacdiginizi yada ucdugunuzu gordugunuz ruyalar gormeye baslarsiniz ve surekli benzer icerikli ruyalar gorursunuz taki sizi huzursuz eden seyler hal olana dek.
Yattiginiz odanin cok kucuk oldugu anlasiliyor dar bir alanda yerde yatmaniz karabasan diye tabir ettiginiz seye cok kolay neden olabilir , sizin gibi basak biride o ortamda uyumaya calissa ayni seyleri hissedecekdir bu nedenle evinizde gunu gecirdiginiz ve gune ait problem dusunce ve stressleri yasadiginiz yerde degil evin baska bir bolumunde uyumayi deneyin, dini inanc ve dusunceleriniz yanisira sahip oldugunuz dusunce tarzi ve kisiliginizinde ruyalarinizda buyuk payi var. Evinizde yada ortaminizda garip doga ustu bir etki soz konusu degil.