Yaşadığım bir olayı açıklayamıyorum... :S

Whısper

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.. Bundan yaklaşık 3 yıl önce kadar Bir kız arkadaşım vardı ( şu an evliyim ) geceleri ne zaman uyusam kendimi onların evde buluyordum.. bir sabah bana birşeyler anlatti Demesine göre ; gece annesi ile kavga etmiş evin çatı katına çıkıp çatı katını kilitlemiş. Terasta uyuya kalmış ve üzerine birşey almamış yine demesine göre Benim sesimi duymuş ve üzerini örtüyormuşum gözlerini açamadığını söyledi ben tam yanından ayrılıcak ken gitme dediğini ve benimde gitmiyorum burdayım dediğimi duymuş. Ve sonra bilinci yerine gelince birden doğrulmuş ve üzeri örtülüymüş ve etrafta kimse yokmuş kalkıp içeri gitmiş ve kapıyı kontrol etmiş ve kapı kilitliymiş. Şimdi esas olaya geçelim Bana bunu anlattığında tüğlerim diken diken oldu. O an'a kadar onun sadece bir rüya olduğunu düşünüyordum .. Anlattıklarını tamamı ile rüyamda yaşadım. Ve bunu onunla paylaşmadım. Sizce bu nedir? bir astral seyahat mi yok sa başka birşeymi?
yardımcı olabilicek kimse varsa bekliyorum...

Teşekkürler
@n@£L.

BattleFury

Kayıtlı Üye
zaman zaman bnada bu tur seyler olur (zaman zaman dedigim cogunlukla) bnce cok iyi bir yetenek :) ustune dusup bu oalyı bilinçli olr (su kişinin evinde su zamnlrda) şeklinde oldugunda goreceksin bu yetenegin ne kdar iyi bir etkileyiciligi oldugunu* :)