Rüyamda uzaylılar tarafından kaçırıldım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bugün bir rüya gördüm sizler paylaşmak istiyorum bu garip rüyayı evimizin balkonunda ailemle sohbet ediyorum bir anda uçan daireler geliyor büyük gökdelen boyunda biz eğiliyoruz bizi görmesinler diye ışın yoluyla kırmızı bir görüntüden bir yaratık beliriyor ve küçük kardeşim hakkında bize avcıyı diye 3 defa tekrarlıyor sonra benim kolumdan tutup gelmiş olduğu uçan daireye götüryor kaçıyorum ama yine yakalıyor bir anlam veremedim bu rüyaya
her yer uzaylı kaynıyordu açıkcası tırsdım. anlamadığım nokta şu bize avcıyı verin derken ne demek istedi?

Whısper

Kayıtlı Üye
bu konuyu yanlış yere açmışsın sevgili arkadaşım. Rüya tabirleri Bölümüne Açman gerekir. Konu taşınsın yada kilitlensin lütfen.

Karanfil

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
av mevsimi filminden etkilenmiş olabilirsin dostum =D

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
büyük çoğunluğu bilinçaltından kaynaklansada bazen kaçırılan kişiler bu tarz rüyalar görebiliyormuş ama benim şahsi fikrim bu konu hakkında düşünmüş olabilirsin,aklından geçirmiş olsan dahi bu bilinçaltına iletiliyor ve bu rüyalarda bilinçaltının dışa vurumu oluyor.

secretgizem

Kayıtlı Üye
ben yıllardır bu tarz rüyalar görüyorum aynı zamanda konuyla ilgilendiğim için bunun bilinçaltında yattığını düşündüm hep

Whısper

Kayıtlı Üye
hmm bak bunu bilmiyordum paylaştığın iyi oldu... Ama umarım sadece bir rüyadır.

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Bilinç Altı Bizim Aşırılıklarımızı Kaydeder Sadece.
Yani Aşırı Sevinçte Baktığınız Nesne.
Aşırı Etkilendiğiniz Film.
Sizinkide Bunlardan Biri olsa Gerek :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bilinç Altı Bizim Aşırılıklarımızı Kaydeder Sadece.
Yani Aşırı Sevinçte Baktığınız Nesne.
Aşırı Etkilendiğiniz Film.
Sizinkide Bunlardan Biri olsa Gerek :)

Aslında biliçaltımız bizimle büyük bir oyun oynar kendimizi dante gibi ortasındayım ömrün der gibi bir zaman tüneline çevirir.
bilmiyorum aslında uzaylılarla ilgili görmüş olduğum bu düş diğerlerinden daha farklıydı bununla 4kez görüyorum. Bir arkadaşımız uzaylılar hakkında genetik bir çalışma yapmış buraya da bir konu açılmış uzaylılar insanları rüyasında kaçırıyor diye benimde kafama dank etti bu konuyu açma gereği duydum tşkler.:)

tevhid61

Banlı Kullanıcı
ahahahha başlığı görünce baya güldüm y a: D

sacmalamayın

Kayıtlı Üye
arkadaşlar rüyaları neden bu kadar büyütüyorsunuz ? sürekli görseniz ve rüyalarınız çıksa belki ama sadece bir rüya bu kada rbüyütürseniz gerçekle rüyayı karıştırırsınız beni rüyalarda neler kaçırıyor ama bunun altında bişey aramak anlamsız .... !

sekhmet734

Kayıtlı Üye
İş
tiyatro
rüyaların gereksiz olduğuna asla ama asla inanmıyorum,dünyada her şeyin bir sebebi var,tamam her rüyaya ayrı yorum yapmak gerekmez,ya da panik olmak ama rüyaların da bazı durumlarda haberci olduklarını unutmamak gerek,bence rüyaları küçümsemeyin.

xzibitt

Kayıtlı Üye
Aslında biliçaltımız bizimle büyük bir oyun oynar kendimizi dante gibi ortasındayım ömrün der gibi bir zaman tüneline çevirir.
bilmiyorum aslında uzaylılarla ilgili görmüş olduğum bu düş diğerlerinden daha farklıydı bununla 4kez görüyorum. Bir arkadaşımız uzaylılar hakkında genetik bir çalışma yapmış buraya da bir konu açılmış uzaylılar insanları rüyasında kaçırıyor diye benimde kafama dank etti bu konuyu açma gereği duydum tşkler.:)

Uzaylı varlıklar insanoğlu varolduğundan beri insanları inceliyor "sizin deyiminizle kaçırıyor"

67890

Banlı Kullanıcı
avcı orionluların simgesidir
negatif tekamüllü varlıklar
yani oionlular
astral boyutta gördüğümüz rüyalarda uzaylılarla iletişime geçebiliriz
yada tam tersi onlar bizlerle iletişime geçebilir
şimdi arkadaş onların avcı olduğunu bilmeden bu rüyayı görmüşse
orionluları gördüğünü söyleyebilirim

janet

Kayıtlı Üye
Aramızda bi uzaylılar tarafından kaçırılan yoktu, başlığı görünce "şükür bunu da gördük" dedim ama rüyaymış :D

ermanakca

Banlı Kullanıcı
İyi örtünmek lazım ,uyurken açılıyor insanın üstü böyle şeylere sebep olabiliyor işte :-D

hürem

Kayıtlı Üye
Ben rüyaları pek ciddiye almam ancak ufo ya da uzaylılarla ilgili olduğunda tereddütte kalıyorum. İnsanlar neden rüyalarında uzaylı görür ki. Ben 6 yaşındayken rüyamda ufo gördüm ve hala çok net hatırlıyorum.

mystica

Kayıtlı Üye
İş
çalışmıyorum
katılıyorum bir filimin etkisinde kalmışsın belkide

MasterMind

Kayıtlı Üye
Bilinçaltınızda saklı olan imge ve inançların sentezlenerek uyku sırasında rüyanızda bir konu ve tasvire bürünerek size gözükmesidir. Rüyaya pek itibar etmeyin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...