Müzisyenler gelin beraber çalışalım

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sevgili müzisyen arkadaşlar. Subliminal ve hipnomeditasyon müzkleri yapıyorum. Bunun için orjinal müzikler oluşturmak istiyorum. Ses ve ritiminde tedavi edici özelliğini kullanmak istiyorum. Dj programları ile kendi müziğimi oluşturuyorum. Bununla birlikte canlı bir sesin ruhunun tedavi edici özelliğini de bu eserlerle birleştirmek istiyorum. Anklarada yaşayan arkadaşlar olursa çalışmamız daha kolay olur inancındayım. Ankara dışındaki arkadaşlarla katılmak isterse katılabilir:

Gelin şifa albümü yapalım.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Fl studio programında (müzik yapım programı,editleme) çok iyiyim ama Ankara'da değilim :(

Adramelech

Kayıtlı Üye
Programları karıştırayım eğer kendimce iyi birşeyler yapabilirsem ulaştırırım.

yawuz

Kayıtlı Üye
bende keman çalıyorum ama Ankara'da değilim...

VenusDavis

Kayıtlı Üye
Piano, akustik,bas,elektro gitar, keman çalıyorum. Ankarada değilim ama babam bazen iş için geliyor..

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
hemen her arkadaşım müzik piyasasında oldugu için her müzik programına sahibim pek ilgilenirlermi bilmem ancak ankarada da pek çok beat maker arkadaşım var hepsi reson ,fl studyo,decadans, gibi son nesil programlara hakim profesyonellerdir

descop

Kayıtlı Üye
İş
determinizm piskoloji enerjiler evren
pek işinize yararmı bilmem ancak bende söz yazıyorum =)

druid

Kayıtlı Üye
İş
Tasarımcı
Black-Death Metal yapan bir grubum var, canlı enstruman konusunda yardımcı olamayacak olsamda aranje-mix-meister gibi konularda (boş vakitler dahilinde) yardımcı olmaya çalışırım..

Oxyq3nN

Kayıtlı Üye
İş
öqreNci.
sevgili müzisyen arkadaşlar. Subliminal ve hipnomeditasyon müzkleri yapıyorum. Bunun için orjinal müzikler oluşturmak istiyorum. Ses ve ritiminde tedavi edici özelliğini kullanmak istiyorum. Dj programları ile kendi müziğimi oluşturuyorum. Bununla birlikte canlı bir sesin ruhunun tedavi edici özelliğini de bu eserlerle birleştirmek istiyorum. Anklarada yaşayan arkadaşlar olursa çalışmamız daha kolay olur inancındayım. Ankara dışındaki arkadaşlarla katılmak isterse katılabilir:

Gelin şifa albümü yapalım.

süper bir düşünce umarım ankara'ya gelirim albüm yaparız :)

qralahmet01

Banlı Kullanıcı
FL Studio Da Bende İyiyim

Müzik Yapma Ritim Yazma Vb.

Ama Ankarada Değilim. :(

impasse

Kayıtlı Üye
İş
İşe almıyorlar
Daha yeni olsamda, 6 yıllık müzik hayatımda müziğe tek yönlü bakmayıp, farklı ve alternatif çalışmalar yapmak ilk prensibim olmuştur.. Ankarada olmamama rağmet internet üzerinden bir çok çalışmalar yapcağımıza inanıyorum. Eğer sizede uygun olursa bu düşünce irtibata geçmek isterim, bunun için özel mesaj atabilirsiniz..

Teşekkürler, Müzikle kalın.. Sulh

phoibos

Kayıtlı Üye
İş
Müzisyen
çok güzel bir fikir.ben viyola,gitar ve piyano çalıyorum.piyanoda henüz sonat derecesinde çalamasamda.:D fakat bu tarz müzikleri yapıp nasıl değerlendirmeyi planlıyorsunuz?

Little Tin Goddess

Kayıtlı Üye
İş
GSF
Ben herhangi bir müzik aleti çalmıyorum ama söylüyorum ses aralığım geniş hawai ve yumuşak tonda veya yoğun bir tonda ses çıkartabiliyorum zaten beraber çalıp söylediğimiz arkadaş grubumda var :)

Lavander

Moderator
İş
Öğretmen
Ben nasıl yardımcı olabilirim bilemiyorum ama müzik benim hayatımda çok önemli ve bende iç dengem+şifa çalışmalarında müziği ve sesi kullanıyorum.En basiti notalarla kendi çakralarımı akor etmek gibi:)

Piyano+vokal benim yapabileceklerim,ne yazıkki ankaraya senede 2 defa falan geliyorum:(