Kuzenim Hastanede yardım...

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhaba arkadaşlar öncelikle olay öğlen 12 sularında olmuş haberi şimdi aldım halamın oğluna araba çarpmış şuanda hastanede beyninde tümör oluşmuş :(

Ne yapacağımı bilmiyorum evde kimse yok evin içinde dört dönüyorum :( sıkıntımı sizlerle paylaşmak istedim.

halamın kocası 1 yıl önce diyarbakırda şehit edildi.2 erkek 1de kız çocukları vardı.Eniştem hep kız çocuk istediği sonunda istediği oldu ama bebeğin doğumuna 2 ay kala eniştem şehit oldu halam çok sıkıntı çekti.

Şimdide 12 yaşınki kuzenim (büyük olan)in başında böyle bir olay var çocuklar şehitten bize emanet ona birşey olmasını istemiyorum.

Ne yapabilirim duamı etmeliyim,şifa için enerjimi göndereyim ne yapayım lütfen yardımcı olun :(

Elfangel

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun, gerçekten çok üzüldüm, Allah tez amanda şifa versin. Site yönetimine başvurdunuz mu? Böyle durumlarda her zaman yanımızda olurlar.
Olumlu düşünmek çok zordur böyle zamanlarda ama kötü şeyler düşünmemeye çalışın lütfen. Yani hastaneden sağ salim çıktığını, onunla birlikte parka gittiğinizi... Düşüncelerinizi kontrol etmeye çalışın, biliyorum yapabilirsiniz. Biliyoruz ki düşünce herşeydir.
Dualarım onunla, Allah annesine ve sizlere bağışlasın.

alin

Kayıtlı Üye
Allah yardımcısı olsun, sevdiklerine bağışlasın dualarımız iyi dileklerimiz sizinle.İyiye inanın sağlıkla çıkacaktır inşallah.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
acil şifalar diliyorum Allah yardımcınız olsun umarım iyileşip çıkacaktır

berksu07

Kayıtlı Üye
Sayın PESS büyük geçmiş olsun, siz ve biz iyileşmesi için dua ededim, doktorlar tıbbi olarak gerekeni yapıyorlardır. Allah acil şifasını versin miniğimizin.

origanum

Yönetici
Az önce özel mesajda da yazdım, kuzeninizin bilgilerini acilen bekliyorum enerji göndermek için.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Hepinize tek tek çok teşekkür ediyorum.Pozitif enerjimi göndermek için bir çalışma yaptım ve artık iyileşeceğine cani gönülden inanıyorum.İyiki varsınız hepinizi çok seviyorum.

Bu çok tuhaf bir bağ sitedeki insanların birbiri ile arasında olan bağ.Birisi bir yardım istediğinde herkes sanki kendi sorunuymuş gibi yardım ediyor ve elinden geleni yapmaya çalışıyor.İyiki varsınız.

Artık mutlu haberin gelmesini bekliyorum bunu sizinle paylaşacağım :)

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Allah şifasını versin.Başta origanum olmak üzere bizlerinde yolladığı-yollayacağı şifaları kabul etsin.Dualarımız onunla,büyük geçmiş olsun.Ayrıca Allah önce anneye sonra sizlere sabır versin.
Adını yazmanız mümkün mü?

relax_28

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar öncelikle olay öğlen 12 sularında olmuş haberi şimdi aldım halamın oğluna araba çarpmış şuanda hastanede beyninde tümör oluşmuş :(

Ne yapacağımı bilmiyorum evde kimse yok evin içinde dört dönüyorum :( sıkıntımı sizlerle paylaşmak istedim.

halamın kocası 1 yıl önce diyarbakırda şehit edildi.2 erkek 1de kız çocukları vardı.Eniştem hep kız çocuk istediği sonunda istediği oldu ama bebeğin doğumuna 2 ay kala eniştem şehit oldu halam çok sıkıntı çekti.

Şimdide 12 yaşınki kuzenim (büyük olan)in başında böyle bir olay var çocuklar şehitten bize emanet ona birşey olmasını istemiyorum.

Ne yapabilirim duamı etmeliyim,şifa için enerjimi göndereyim ne yapayım lütfen yardımcı olun :(
kardeşim öncelikle çok üzüldüm ALLAH en yakın zamanda acil şifalar versin İNŞALLAH yapman gereken tek şey ALLAH ' a tevekkül etmen dualarını eksik etme bizlerde İNŞALLAH dualarla anıyoruzdur......

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni
Acil şifalar diliyorum, geçmiş olsun. Dualarım sizinle ve ailenizle, umarım kısa zamanda toparlanır.
İyi haberlerinizi bekliyorum

[XTR] Similar Threads