Aref'in Sırrı Çözüldü

• Konbuyu başlatan Üye silindi 15237
  • Başlangıç tarihi

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Bir ilizyonostin numaralarının açıklanması çok çirkin bir şey. Bu numarayı ve yaptığı tüm numaraları yıllardır bir çok ilizyonist yapıyor, ben de yapabiliyorum. Hani zaten psişik olduğunu kimse söyleyemezdi, sanki ben özel yeteneklere sahibim demiş gibi, ilk bu numarayı o yapmış gibi, kişileri dolandırmış gibi, sırrı ortaya çıktı yaklaşımı çok çirkin.

Ü

Üye silindi 15237

Sayın : URUMHAMATAHAYİL

Biz insanlar her şeye inanırız siz de bilirsiniz. Artık kandırılmayalım diye bunu burada sizlerin huzuruna sundum.

Saygılarımla..

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
İluzyonist adı üstünde.
Şimdi ise iluzyonist değil de şarlatan gibi bir şey olarak gördüm...

dozert

Kayıtlı Üye
İllüzyon sanatı kandırmaca değildir.Millet sihirbazların gösterisine gittiğinde " aa kandırıldık hani paramız" demiyorlar.Lütfen illüzyonistliği bir kandırıkçılık dolandırıcılık gibi birşey olarak görmeyelim.. saygılar...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Eğer bu insan ben büyücüyüm bende psişik yetenekler var deseydi anlayabilirim yaklaşımı. Aref çıktı showunu yaptı. Bu tür yaklaşımlar hiç hoş değil.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Merhaba arkadaşlar, uzun süredir merak ettiğim bir konu aslında. Bilindiği üzere bir yarışma programına katılıp yaptığı 'illüzyon' adıyla anılan gösterileriyle bütün dikkatleri üzerine topladı ve tüm dünyada alanında tanınan biri haline geldi. Aref'in yaptığı bu gösterinin bazı yanları açıklandı ve illüzyondan ibaret olduğu söylendi ancak şu var ki bazı gösterileri açıklanamadı. Ben, kökeni İran olan bu adamın doğa üstü güçleri olduğuna inanıyorum. Siz bu konu hakkında ne biliyorsunuz ve düşünüyorsunuz merak ettim. :) iyi forumlar.

valoizm

Kayıtlı Üye
açıkçası final bölümünde astral seyahat yaptığını düşünüyorum ben. ama bir de şöyle bir şey var acaba astraldeyken bir şeyleri nasıl yerinden atıp fırlattı? yani kadehleri,sandalyeleri falan.

canmert196

Kayıtlı Üye
astrala ciktigini dusunuyosunuz agzindan duman cikti sacma bence :)astralda cisimlere oynatilamaz :) ve bu aref icin konu acildi konu acmadan once arastiriniz lutfen :)

dejavu_1982

Kayıtlı Üye
İş
Şimdilik ev hanımı
Arkadaşlar inanmicaksınız belki,ama dün akşam eşimle internete izledik Arefin gösterisi.Hata eşim üç kığatçi falan dedi.Sırı ortaya çıktı gibi şeyler.Ben açıkçası bir kısmı inandım.Çünkü bu tür konularla çok araştırma yaptım.Yane işin kısası şu;Astral seyhat nasıl oldunu bilmem,eğer ruhu beden,den çıkyorsa orda olmadını alnama gelmez.İşin açıkçası benimde aklıma bu geldı.Diğer tarafta inanç ve beyın la alakalı olabilir.Tabiki bu uzun süre bi çalışmadan sonra olur.Konsantre.Bişeyı odaklanmak enerjiği ona yüklemek ve beyınle komut vererek yerinden oynatırsın.Belki çok açıklayacı olmadı ama gerçekten uzun bi konu ve karışık.Bi de doğa üstü güçler var,varlıkları var.her şey olabilir.Yane inkansız değil.Arefin yüzüne dikatle bakın,alnarsınız.(TABİ YÜZ ANALİZİ YAPABİLİRSENİZ)İnsanın yüzü içi aynasıdır.Sadece Aref için değil.

siyahlı

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Ayrıca Aref'in tipinin OSHO ya benziyo olması çok takılıyor kafama.

YasinLY

Kayıtlı Üye
Benim kendi görüşüm kesinlikle Hüddam (Cindar) ve az çok Parapsikolojiyle arası var.

Jasgues

Kayıtlı Üye
İş
Esnaf
Sandalye vs. olayını misina gibi bişeyle halledebilir aslında. Diğerlerine de izlerken bir çözüm bulmuştum ama şuan hatırlamıyorum. Vücudunu iyi kullanabilen, ikna yeteneği yüksek bir ilizyonist olarak görüyorum

Marrok

Kayıtlı Üye
Arkadaş Aref in yaptıgı yanlızca ilizyondur daha ilerisi değil anlam veremediğimiz herşeye doğaüstü diyemeyiz insan beyni ve göz organı çok kolay yanıltılabilir.Aref hakkında bu şekilde düşünüyorsanız onun örnek aldığı ve olmaya çalıştığı kişi Criss Angel ın gösterilerini numaralarını izlemenizi öneririm.Bunlar sadece ilizyon fazlası değil.Saygılar..

deathmacine

Banlı Kullanıcı
aref dediğimiz kişi bizim bildiğimizle sadece bir insan..evet bir insan..anca bir doğaüstü olay varmı bilemem ama şöyle bir gerçek var;bu adam herkesin gözü önünde bunları yapabiliyorsa bize de sadece emeğe saygı duymak kalır....

deathmacine

Banlı Kullanıcı
video açılmıyor...video lise terk..DETECTED :party: :party: :D

YasinLY

Kayıtlı Üye
Hepsi illüzyon değil, adam hüddam. Çeker videosunu öncesinden gösterisinde de çektiği videoya uyumlar. Geleceği mi biliyor? Hayır hüddamlık nedir? Bi' araştıralım hepsi psişik değildi ki yada illüzyon...