Evimden taşinmak için

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Evimden taşinmak için ne okumaliyim ne yapmaliyim yardimci olur musunuz?

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
Eşim ailesinden ayrilmak istemiyor aslinda onada banada zulum yapiyolar yillardir hakaretlerini dinliyorum 2 cocugum var simdi onlarin yaninda bana hakaret edip ezmek istiyorlar araya mesafe koyuyorum ama yuzsuzlukle yinede gelip gitmek istiyorlar ayni apartmandayiz eşimide huzuru yok gitmek istiyor ama çekiniyor bunlar beni istemediler o kin halen deam ediyor merdivenden inip çikamiyorum sürekli takip halindler icim sikiliyor çocuklar bile bikti yardim edin bana ne olursunuz allah aşkina

gümüş

Kayıtlı Üye
Eşim ailesinden ayrilmak istemiyor aslinda onada banada zulum yapiyolar yillardir hakaretlerini dinliyorum 2 cocugum var simdi onlarin yaninda bana hakaret edip ezmek istiyorlar araya mesafe koyuyorum ama yuzsuzlukle yinede gelip gitmek istiyorlar ayni apartmandayiz eşimide huzuru yok gitmek istiyor ama çekiniyor bunlar beni istemediler o kin halen deam ediyor merdivenden inip çikamiyorum sürekli takip halindler icim sikiliyor çocuklar bile bikti yardim edin bana ne olursunuz allah aşkina

Üzüldüm...

Zor bir durum, hiç bir şey olmasa da iç rahat olmaz bir saatten sonra galiba.
Eşiniz de aslında taşınmak istiyor ise ve maddi imkanlarınız da elverişli ise belki eşinizle konuşup anlaşıp evi siz bulmalısınız ve taşınmayı gerçekleştirmelisiniz diye düşünüyorum ama tabii aileyi ve koşullarınızı en iyi siz bilirsiniz.

Farklı bir çözüm ise aradığınız eminim ona uygun yardımcı olabilecek kişiler de yanıt verecektir çağrınıza.

Huzur ve sabır yanınızda olsun ...

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
kımseden cıt cıkmadı denden baska 3 gundur kımse yaanıt vermedı temrıye duasıda arıyorum bılgın olsun eger bılıyorsan belkı yazarsın tşk ılgıne

gümüş

Kayıtlı Üye
kımseden cıt cıkmadı denden baska 3 gundur kımse yaanıt vermedı temrıye duasıda arıyorum bılgın olsun eger bılıyorsan belkı yazarsın tşk ılgıne

Belki şifa sayfasına yazmanız daha uygun olur.
Ben o mesajınızı gördüm, temriye ne bilmiyordum googledan baktım. Dua değil ama bitkisel tedavi önerileri var ama bitkileri tanımıyorum pek ve o yüzden buraya alerji olur başka yan etki olur yazmak istemedim.
Şifa moderatörüne yazın isterseniz o online olduğunda size bir öneri getirecektir eminim. Geçmiş olsun.

Ori

Kayıtlı Üye

Allah yardımcın olsun. Böyle insanlar var dayan belki en yakın zamanda bir kapı açılır. Zaten kocanda istemiyomuş az daha sabret.

MANAVGATLI07

Kayıtlı Üye
7 Yıl dile kolay anlatsam roman olur dizi olsa reytin rekoru kırar bense kesin meleğim bu sabrın sonu ödülüm buyuktur dünyadaki sınavım bu benım emınım artık