Çağırma çemberi

Warcraft

Banlı Kullanıcı

Uploaded with ImageShack.us

arkadaşlar bu çemberin neyi çağırmak için veya neden korunmak için olduğunu bilen var mı ??

Altdaki Latince yazının çevirisini ancak bu kadar çıkarabildim
Biz, adına ve Allah'ın görüntünün ruhları ve yukarı köklü Tanrı'nın Kilisesi tarafından zulüm Rabbimiz İsa Mesih, gücünü her pis ruh, her şeytani güç, cehennemi düşman, her lejyon, her cemaat ve şeytani mezhebi her saldırı, sen kovmak ve kutsal değerli tarafından itfaKuzu kan kullandım. Zorundadır artık, insan ırkının aldatmak için Tanrı'nın Kilisesi ve Allah'ın seçerler eziyet ve buğday gibi onları elemek, kurnaz yılan cesaret.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Ben bu konuda birkaç varsayımda bulunayım.
Yazacaklarım sadece sembolleri kendimce yorumlamam sonucu fikrimdir.

Bunu bir tarikatın ayinin temsili resmine benzettim.
Bunu yapmak için çok dikkatli ve çok güçlü kişiler olması lazım.
Din büyükleri,onların yardımcı varlıkları, katılımcılar ve daha fazlası.
Ayrıntılarda çok önemli şeyler var, hata kabul etmez.
Katılan herkesi riske atan; ama tek birşeye faydası olan bir ayin.

Biliyorum böyle anlatınca pek de yardımcı olamadım.
Amacım merakınızı giderip bilgi vermektir.
Asıl önemli olan kısımları yazmadım ki kimseye zararım dokumasın.

Warcraft

Banlı Kullanıcı

Anlattığın şekilde sana harfiyen katılıyorum bu latince duayı türkçeye çevirirken başıma gelmedik kalmadı dün gece Meraklı arkadaşların bilgisine dikkatli olun :)

Marrok

Kayıtlı Üye

yorumların ve görüşlerin için teşekkürler

Anlattığın şekilde sana harfiyen katılıyorum bu latince duayı türkçeye çevirirken başıma gelmedik kalmadı dün gece Meraklı arkadaşların bilgisine dikkatli olun :)

ne geldi merak ettim dogrusu :)

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Sn.Warcraft`ın Çevirisindeki Devrik Cümleleri Düzeltirsek
Aslında Bu Çağırma Çemberi Değil,Kovma Veya Yakala Çemberi Gibime Geldi ...

lost66

Banlı Kullanıcı
kardeş ben iki şeye benzettim bir hristiyan ayinine 2 tarikat ayini yani kesinlikle kullanama!

origanum

Yönetici
kardeş ben iki şeye benzettim bir hristiyan ayinine 2 tarikat ayini yani kesinlikle kullanama!

Kişisel inançlara saygı gösterilmesi gerekir bu sitede. İnsanlara hangi dinin inançlarını kullanıp kullanmayacaklarını söyleyemezsiniz. Siz eğer kendi dininize uymuyor ise kullanmazsınız. Bu kadar. Zaten sözlere baktığınız zaman hangi dine ait bir uygulama olduğu açıkça görülüyor ve tercümesi de yapılmış. Kimin kullanıp kullanmayacağını da kişinin kendisi bilir, böyle ulu orta söylenmez.

Ori

Kayıtlı Üye
Resim görünmüyor arkadaşlar?

lost66

Banlı Kullanıcı
hayır tamam haklısınız o konuda ancak sadece uyarı amacıyla söyledim yoksa saygı duyarım her dine kullanma dememden kasıt eğer çağıracaksa müslüman bir şekilde çağırması için !

HEm bide neden genelde tüm üyeler türk ve hepside müslüman nie uyarmayımki hristiyan ayini ile ne işi var! Doğru söyleyince böyle olması ne kötü!

origanum

Yönetici
HEm bide neden genelde tüm üyeler türk ve hepside müslüman nie uyarmayımki hristiyan ayini ile ne işi var! Doğru söyleyince böyle olması ne kötü!

Üyelerin sadece bir kısmı müslüman. Pek çok üye farklı dinlere mensup burada. Kimse kimseye de inancını sormaz ve kendi dinini kabul ettirmeye çalışmaz. Site kurallarımızı iyi okumadınız galiba. Konu hristiyanlık uygulamasına ait ise başkası zaten yapamaz. Bir hristiyan havas yapacak değil ya. Dışarıdan birinin de yapacak olana yapma demesi abestir. İsteyen istediğini yapar ya da sadece okur, bakalım ne uygulamalar varmış diye. Zaten sitemizin amacı da uygulama yapılmasını önermek değil, ne gibi farklı uygulamalar olduğu hakkında bilgilendirmektir. Burada verilen bilgilerin sadece bilgi paylaşımı amaçlı olduğunu ve asla yapılmaması gerektiğini söylüyoruz. Her ihtimale karşı da uygulandığında zararlı bir sonuç verecekse o kısmı siliyoruz. Konu meraklılarına, bu ilimlerde ilerleyecek çömezlere bilgilendirme amacından öteye değildir burası. Üstatların bunları okumaya zaten ihtiyacı yoktur onlar kendi sistemlerinde yaparlar. Üstat adayları belki birşeyler kapıp kendilerinin yöntemleri ile birleştirerek fikir edinebilirler. Doğru yerde olduklarından emin olanlar bunu böyle kabul edip paylaşımları okur bilgi edinirler.

lost66

Banlı Kullanıcı
tamamda ben ifrit daveti sakıncası die havas bölümünde bir konu açmıştım o neden silindi?

benim repte düşmüş işin açığı kuralları detayı ile okumadım ama bundan sonra konuya yorum yazarken dikkat ederim Sayın yetkili düzeltme şansım yokmu hatamı -43 olmuş da

origanum

Yönetici
tamamda ben ifrit daveti sakıncası die havas bölümünde bir konu açmıştım o neden silindi?

benim repte düşmüş işin açığı kuralları detayı ile okumadım ama bundan sonra konuya yorum yazarken dikkat ederim Sayın yetkili düzeltme şansım yokmu hatamı -43 olmuş da

Silinmesinin sebebi ya zararlı bir paylaşımdır ya daha önce sitede paylaşılmıştır ya tamamen asılsızdır ya da imla hataları ile doludur, anlaşılmıyordur ne dendiği. Sizinkinin hangi gruba girdiğini bilemiyorum, muhakkak bunlardan biridir ki silinmiş. Konuya yazarken zaten gönder tuşuna basmadan önce okumanızı ve gerekli düzeltmeleri yaptıktan, kontrol ettikten sonra göndermenizi tavsiye ediyoruz. Olması gereken budur. - ye düşmenizin sebebi de paylaşımlarınız o kadar tepki toplamış ki herkes - rep vermiştir, bu yüzden - puanda olmuş olabilirsiniz. Düzeltme yolu tabi ki var. Düzgün bir yazım üslubu kullanarak ve kurallara uyarak herkesin beğeneceği faydalı paylaşımlar yazarsanız beğenenler size + puan vereceklerdir.

HINNE

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar sizin yazdiginiz hiç bir şeyden faydalanamiyorum biraz daha açik net yazsaniz iyi olur

Seçilmiş

Kayıtlı Üye
sanki bu çemberi bir yerde görmüştüm bir filmde sanırım kyıp sırlar adası dicem ama bu daha farklı :D

demented_

Kayıtlı Üye
Bu resmi nereden buldun?
Bunun bir çeşit arındırma çemberi olduğunu düşünüyorum.
Hatta bir planın parçası bile olabilir, fazla detaya inmek istemiyorum ancak, nereden bulduysan fazla ortalıkta dolaştırmanı tavsiye etmem. Bir dost elinden geldiğince çevirisini yapmış. Orada yazanları birleştirerek okuyup söylemek istediğini anlayabileceğini umut ediyorum.

semakolik

Kayıtlı Üye
zannedersem çağırma ritüeli ama kelimelerin ibranice yazılmış olması gerekiyor ingilizce değil

bu çağrışımın veya ayinin neyi hangi varlığı çağrıldığının hangi varlığı simgelediğinin belirtilmesi gerekir ve ayrıca sembol yanında çağrışım duası da olması gerekiyor süleymanın korunma dairesini oluşturup kendimizi gelen varlığa karşı dairenin içine girip korumaya almalıyız bence ibranice çağrışımlar sonuç veriyor geliyorlar

resmin üstünde üç adet 6 var 666 şeytanı simgeler

ben bir kere videosunu izledim davulun üstünde 3 adet 6 var ve ritim olarak sürekli çalıyorlar sahne gaipten duman doldu