Faydalı olumlamalar,

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
BOLLUK BİLİNCİM HER GÜN GELİŞİYOR

Ekonomik koşullarım her gün gelişiyor, artıyor, çoğalıyor.

Nereye dönsem olanakları görüyor ve değerlendiriyorum.

Para bir enerji değiş tokuşu sembolü, enerjim her geçen gün artıyor.

Kullandığım enerjiyle yaşamımda bolluk yaratıyorum.

Para yaşamımda özgürce ve sürekli dolaşıyor.

Gelirim gittikçe artıyor.

Bolluk zenginlik benim doğal hakkım kaçınılmaz kaderim.

Huzurlu dengeli ve güven doluyum.

İçimdeki öz korkularımı yok ediyor.

Sakin dingin ve rahatım.

Gerçek gücüm olan özüme güveniyorum..

Kazanmak başarmak üretken olmak için doğdum.

Üstlendiğim her konuda başarılıyım.

Özümle uyum içinde sevecen ve huzurlu bir insanım.

Evrenin tüm iyiliğine ve bolluğuna açığım.

Bu bolluğu hak ediyor ve kabul ediyorum.

Ben para mıknatısıyım.

Hayatın her alanında bollu kendime çekiyorum.

Büyük düşünüyorum ve büyük düşündükçe bolluğun hayatıma akmasına izin veriyorum.

Yaşamımda gerçek yerini buldu sevdiğim işi yapıyorum.

İnsanlığa daha fazla hizmet edebilmek için içimdeki yetenekler ortaya çıkıyor.

Önüme yeni olanakların açıldığını biliyor ve kabul ediyorum.

Kendimi en yararlı şekilde ifade edebilmek için yol gösterildiğini biliyor ve güveniyorum.

Düşlerimin ötesinde zenginleştiğimi kabul ediyorum.

Yoksunluk bilincinden bolluk bilincine doğru yol alıyorum, ekonomik durumum bu değişimi yansıtıyor.

Bugün harika bir gün, para bana beklediğim ve beklemediğim yollarla geliyor.

Sınırsız seçimlerim var, olanaklar imkânlar her yerde.

Hayatta birbirimize destek vermek ve birbirimizi geliştirmek için bulunduğumuza yürekten inanıyorum.

Bu inancı günlük yaşamımda davranışlarımla ifade ediyorum.

Başkalarının kazanmasında mutluluk duyuyorum, onlarda benim gibi bolluk içinde yaşamayı hak ediyor.

Başkalarının zenginleşmesini destekliyor ve katkıda bulunuyorum, hayatta beni harikulade yollarla destekliyor.

Sevdiğim işi yapıyor ve iyi kazanıyorum.

Bana gelen paranın değerini biliyorum. Bir kısmını zevkle kullanıyorum bir kısmını daha da iyi günlerde kullanmak üzere biriktiriyorum.

Bolluk evreninde sevgiyle uyumlu bir şekilde yaşıyorum ve sahip olduğum her şey için şükran duyuyorum.

Evrende her şey bol bu sınırsız bolluğa açığım.

Hayat tüm ihtiyaçlarımı bolluk içinde karşılıyor, hayata güveniyorum.

Çekim yasası düşüncelerime uygun olarak yaşamımı iyileştiriyor.

Kendimi daima ekonomik güvence içinde hissediyorum bu güvencem iç özgürlüğümden ve bolluk bilincimden kaynaklanıyor.

Sahip olduklarıma şükran duydukça hayatımda şükran duyacağım şeyler artıyor.

Faturalarımı sevgiyle ödüyorum.

Şu anda sınırsız zenginlik ve güç kullanıma hazır ona sahip çıkmamı bekliyor.

Ben değerliyim ve bunu hak ediyorum.

En iyiye layığım ve en iyiyi kabul ediyorum.

Parayla aramdaki engelleri kaldırıyorum, paranın hayatıma hazla akmasına izin veriyorum.

Hem para kazanıp hem de kendimi eğlendirmeyi hak ediyorum.

Para benim dostum.

Arzularımı maddi boyuta dönüştüren güçle bir bütünüm.

Hedeflerimi büyütmeye hazırım.

Zengin bir insan olmak benim için çok doğal

Artık başkalarının ekonomik başarımı desteklemelerine izin veriyorum.

Parayı insanları kontrol etmek adına kullandığım için kendimi affediyorum.

Boşa harcadığım paralar için kendimi affediyorum.

En iyi versiyonum olabilmek için destek her yerden ve herkesten geliyor.

Öz benim gerçek kaynağım, sınırsız bilinç benim gerçek koruyucum.

Bu kaynak bende var, bu kaynak içimden özgürce akıyor.

Kendi gerçek değerimi biliyorum.

Yeteneklerimi özgürce veriyorum paylaşıyorum.

Bunun karşılığı harikulade yollarla bana geri geliyor.

Yaşama şükran duyuyorum.

Yaşamım harikulade

Bolluk zenginlik benim doğal hakkım

Ben para mıknatısıyım

Alıntı

ahya

Kayıtlı Üye
Sayin Embriyo,
bu olumlamalari yatmadan öncemi okuyacagiz?

Sevgi ve isikla

kwanyin

Kayıtlı Üye
İş
ediş ile büdüş
Sevgili embriyo şu aralar birçok yerde bolluk ve bereket çalışması yapılıyor. Bu zaman dilimi, ya da bu ay bolluk ve bereket anlamında özel bir zaman mı acaba? Bilginiz varsa ya da diğer arkadaşların bilgisi varsa paylaşabilir mi?
Bir de bu olumlamaları nasıl ne sıklıkta kullanıp çalışırsak etkili olu? Sevgiyle kalın.

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Olumlamaları sabah ve akşam hafif bir sesle, kulağınızın duyacağı bir biçimde okumakta yarar vardır. Sabah ilk kalktığınızda ve akşam yatarken okumak daha etkileyicidir. Bu okumaları en az bir ay boyunca aksatılmaksızın sürdürülmesi, yeni bilginin hücresel ve sinirsel düzeyde kodlanması için yeterli olacaktır. Tekrar tekrar denemelerle olumlamaların gücünün farkına varırsınız.

Olumlamalar kişilerin ihtiyaçlarına göre belirlenmelidir. Belki de bu ay sizin daha çok dikkatinizi çekmiş veya özellikle gözünüze çarpmıştır, belki de yapmanız gerekiyordur. Birde bu ay sıklıkla yapılmasının sebebi, yeni bir yıla girmeden önce bilinçaltında ki bollukla ilgili olumsuz blokajları ortadan kaldırmak da olabilir. Bu ayın ayrıca bir önemi varsa da bilmiyorum. Ben hangi olumlamaya ihtiyacınız varsa, o vakit onun zamanı olduğu kanısındayım.

Ayrıca olumlamalar için eklemek istediklerim var, işinize yarayabilir.
Bir metinin tümünü okuyabileceğiniz gibi, gün boyunca içinizden sürekli olarak tekrar etmek üzere bir cümle, hatta bir tek sözcükten oluşan bir düzenleme yapıp söylemek de çok etkili olur.

Örneğin: “Bolluk ve Bereket” sözcüğünü sürekli olarak tekrar ederek bir program yapabilir. Veya: “Hayatın sonsuz kaynağı her yerde ve ben onu kullanıyorum” cümlesini de aynı şeklide kullanabilirsiniz.

Herhangi bir konuda negatif bir sözcük kullandığınızı fark ettiğinizde, içinizden “iptal ediyorum” diyerek, yerine olumlusunu söylemeniz, gereken pozitif etkiyi yaratır.

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Merhabalar. Olumlu cümleler kullanılmalı demişiniz ama mesela '' Beni nedensizce seviyor'' olumsuz oluyor. Bu cümle yerine '' Beni hiçbir neden olmadan seviyor'' desek uygun olur mu

alin

Kayıtlı Üye
Olmaması da olumsuz algılanabilir. Olmadan dediğimizde (benim sevilmeye layık yanım olmasa da ) diye algılayabilir bilinçaltı. Okuduğunuzda bilinçaltınızda negatifimsi hissettiren her olumlamayı, değiştirebilirsiniz. Ancak tam kuralını bilmeliyiz. Gerek gördüğünüz, içinize sinmeyen olumlamaları sorarsanız, size yardımcı oluruz. Ben size "beni her koşulda olduğum gibi seviyor" ya da "beni olduğum gibi seviyor' u "da önerebilirim.

Sevgiyle...

Vmprincess

Kayıtlı Üye
Çok sağolun. Öyleyse sizin de daha fazla vaktinizi almadan birkaç tane soracağım müsaadenizle.. ''Beni hiçbir karşılık beklemeden, nedensizce, koşulsuzca sevsin''. Bu üç cümleyi çevirirseniz sevinirim. Hayırlı ve mutlu günler.

alin

Kayıtlı Üye
Aslında çok fazla başka kişi bazlı olumlamaları da önermemekle birlikte. "Beni tüm benliğiyle, olduğum gibi seviyor, ben layık olduğum gibi, her koşulda seviliyorum" gibi olabilir. Olumlamaları okurken, hissettiğimiz duygu, bizim sevginin kendisi olduğumuz ve kalılplar, kişilerle sınırlamamızdır. Yani x kişi bazlı düşünmek değil de biz ve sevginin bütünlüğü net olmalı. Biz sevgi oluruz, ona uygun enerjiler de bizimle olur.

Sevgiyle...

• Beğendim
Tepkiler: Ra_

La-edri

Kayıtlı Üye
Insan önce kendini sever kendine saygi duyarsa, dünya da onu sever ve saygi duyar, ve sanirim cogumuzun asil sorunu bu, ben yapamam benim gücüm yetmez vs..

embriyo

Elit Üye
İş
Ressam
Çok sağolun. Öyleyse sizin de daha fazla vaktinizi almadan birkaç tane soracağım müsaadenizle.. ''Beni hiçbir karşılık beklemeden, nedensizce, koşulsuzca sevsin''. Bu üç cümleyi çevirirseniz sevinirim. Hayırlı ve mutlu günler.

Olumlamalarda sevsin diye kullanmamalısınız! Seviyor demelisiniz, şimdiki zaman kullanılmalıdır.