Hadim edinme

Cem

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Bir Hocadan El aldım yetkili olduğumu söyledi hadim edinmek için ne yapmalıyım konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum

avelmi321

Banlı Kullanıcı
En güzeli El aldığın hocadan öğren ne gerektiğini çünkü sana eli o verdiyse gerekli bilgiyide o vericek demektir.

Cem

Kayıtlı Üye
dostum el aldığım hoca direk cinlerle çalışıyor ben cin edinmek istemiyorum ki zaten yaptığım zikirler neticesinde düşündüğümde yerine getiriyorlar istemesemde cinler hizmetine giriyor

La-edri

Kayıtlı Üye
Siz henüz ne yapilmasini bilmez iken,bu tip olaylara daliyor olmaniz ne kadar saglikli ??

Osiris

Kayıtlı Üye
El veren hocanız,Hadim hakkında bilgi vermedi mi?

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Hadim edinmek kesinlikle sanıldığı kadar kolay değildir zikrler,riyazet oruçlarıyla yapılabilir.

Bu arada bende el almak istiyorum beni yönlendirebilicek birisi varmı acaba forumda ???

iletişime geçerseniz çok sevinirim.

Cem

Kayıtlı Üye
Siz henüz ne yapilmasini bilmez iken,bu tip olaylara daliyor olmaniz ne kadar saglikli ??

ne yaptıgımı bilmediğimi nereden çıkardınız benim anlatmaya çalıştığım cinler değil bir konu hakkında 20 saniye düşünmem onları harekete geçiriyor zaten benim istediğim hadim edinmek FİKİR YÜRÜTMEYİN YAPTIĞINIZ VE NETİCE ALDIĞINIZ BİR ÇALIŞMA VARSA PAYLAŞIN YOKSA GEREKSİZ YORUM YAPMAYIN

La-edri

Kayıtlı Üye
ne yaptıgımı bilmediğimi nereden çıkardınız benim anlatmaya çalıştığım cinler değil bir konu hakkında 20 saniye düşünmem onları harekete geçiriyor zaten benim istediğim hadim edinmek FİKİR YÜRÜTMEYİN YAPTIĞINIZ VE NETİCE ALDIĞINIZ BİR ÇALIŞMA VARSA PAYLAŞIN YOKSA GEREKSİZ YORUM YAPMAYIN

Kücücük bir elestiriyi kaldiramazken.... :)

Neyse ben esasinda elestirmedim, fikirde yürütmedim, yazimin sonundaki isarettende belli oldugu gibi soru sordum, Ne kadar saglikli sizce ?
hadim hakkinda fikriniz yok, Size bu yol uzeri hareket etmenizin sagliksiz oldugunu söylüyorsam bu Sizin iyiliginiz icindir.. Ama tabiki karar Sizin,kolay gelsin...

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi

Burada bir mantıksızlık var. 20 saniye dusunmeniz "onlari" harekete gecirdigini biliyorsunuz ama hadim edinmesini bilmiyorsunuz. "hmmm" lafini sevmem suphe iceren bir laftir ama yazalim. Hmmmm... İmla hatalari olabilir. Telefondan girmekteyim.

logii

Kayıtlı Üye
Niye hadim edinmek istiyorsun ki, genç yaşta gençliğini yaşayamadan gideceksn. Ama karar senin, kolay gelsin..

BaD_bOy

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Bir Hocadan El aldım yetkili olduğumu söyledi hadim edinmek için ne yapmalıyım konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum

Selamun aleyküm kardeşim.Aynı durumdaym seninle hocanız size davet verdimi irtibat kurmanız gereken hadimle ilgili davet.Eğer verdiyse hadimle anlaşma yapıncaya kadar çalışmalara devam edin.Yaptığınız çalışmalar sizin maneviyatınızı yükseltmeye yönelik çalışmalardır ve davetlerde siz anlamasanız bile icabet edilir böylece evvela hissiyatınız açılır sonra zamanla duyu ve görüş açılır.

Rabbim yardımcınız olsun.

Cem

Kayıtlı Üye
Havas kitaplarında var denenmiş gerekiyordu ama buldum teşekkür ederim ilgi ve alakan için

Se4nh4x

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci-Stajyer-Maji Öğrencisi
Havas kitaplarında var denenmiş gerekiyordu ama buldum teşekkür ederim ilgi ve alakan için

Hadim davetinde kolay gelsin. Her hadim daveti senin hadim davetine uygun olmaz. Haberin olsun. Kolay gelsin ^_^

cano87

Kayıtlı Üye
Niye hadim edinmek istiyorsun ki, genç yaşta gençliğini yaşayamadan gideceksn. Ama karar senin, kolay gelsin..

merhaba
sevgili logii insanlar hadimlerle hayatını daha iyi geçirmek için iletişim kurmaz mı?
başka bildiğin bir şey mi var.

peri_esra

Kayıtlı Üye
bu dediğini bliyorum arkadaşımı hadime sahip zaten bence ama onlara tamemen hükmetmeyi ve nasıl iletişime gececğini örenmk istiyor öncelikle sen el almadan öncede bu söylediklerin oluyormu idi

karzem

Banlı Kullanıcı
[Hadim ve çeşitleri hakkında detaylı bir anlatım
Hadimler daha çok ortadou kültüründe görülen majisyene yada falcıya yardım eden ona bağlı bedensiz varlıklardırHadim diyebileceğimiz varlık türleri cadılarda familiars olarak görülür.Şamanlarda ise av sırasında yakaladıkları ruhları(her türlü bedensiz) ele alabiliriz.Hadimlerin özelliği diğer kendi türündeki bedensizlere oranla güçlü ve bilgili olmasıdır.gelişleri iki türlüdür:

-Kendileri gelen hadimler:Bu hadimler kişi davet etmeden kendileri gelirler kişi herhangi bir dua okumamış olabilir hatta hiç bu konularla alakası bilgisi bile yoktur bunları üç şekilde inceleyebiliriz
*Kişinin doğum saati ile bağlananlar:Çok nadir de görülse bazı insanların doğum vakti özeldir ve doğduğu andan itibaren bazı psişik güçlere sahip olurlar ve bu noktada kendisine bir hadim bağlanmış olabilir belirli bir yaştan sonra hadimler gelip kendilerini göstrerbilirler ya da bu kişi onları kullandığı halde asla farkında bile olmaz.
*Kişinin ailesinden kalanlar:Ailesinin geçmişin bu güç bulunan ve hadimleri bulunana birine de eğer geçmişteki kişiyle aynı özellikleri taşıyorsa(bu özellikler hangi noktalarda olmalı bilmiyorum yani ruhsal ve fiziksel mi yoksa sadece ruhsal mı noktası şüpheli biraz) o kişiye ölen kişinin hadimleri gelip isim verir ve hizmet eder.
*Kişi kendini geliştirdikten ve enerjisi arttıktan sonra ona gelenler:Bu hadimler ya kişinin enerjisinden etkilenip bağlanırlar ya da kişiyle ortak yaşam diye adlandıracağımız bir ilişkiye girmek için.Bu kişiler enerjisel olarak belli bir seviyeye ulaşmış kişilerdir ve hadimleri kendi çağırmasa da onlar gelebilir bağlanabilir.

-Kişinin çağırımıyla gelen hadimler:Bu hadimler özel bir davet,dua,ritüel gerektirir.Siz çağırdığınız için arada bir antlaşma olur şartlar öner sürülür ve hizmete girerler.

Yalnız hadimlerin kendi aralarında da seviyeleri vardır.Hadimler genelde cin olarak ifade edilir ama bence hadimler ayrı bir varlık türüdür.Ayrıca bazılarına göre hadimler sadece ateş elementine dahil varlıklardır ama bazı insanlarda hava ve su elementine dahil olan hadimlerde görmüştüm bu yüzden sadece cin değildir diyorum.Yaptıkları şeyler bakımından dörde ayrılırlar;
a)Öğretici Hadim:bunlar iş yapmaz haber getirmez ama bilgiler öğretirler insana değişik konularda.Ruhani rehberlerden farkları ise direk görünmeleri ve istenildiği an istenilen bilgiyi vermeleridir;ruhani rehberler çoğunlukla direk görülmez enerjisel ışıklar şeklinde görülür ve ara sıra direk gelirler.Bu hadimler her türlü bilgiyi direk verirler;mesela bir büyü tarifindeki hiç bilmediğiniz duaya kadar ama bunlar pek de rastlanmaz.
b)İş Hadimleri:Bunlar kişinin isteklerini yerine getirir yani büyüler gibi mesela şu bana aşık olsun gibi istekler yerine getirilir hatta çok güçlüyse madde aktarımı bile yapabildikleri söylenir.Bunlar tür olarak öğretici hadimlere oranla daha çok rastlanır.
c)Kulak Hadimler:Kulak çakralarının açılmasını sağlarlar ayrıca fal bakma yetisi veriler yalnız olaylar görülmez duyum şeklinde alınır.
ç)Göz Hadimleri:Bunlar kulak hadimleri gibi falda yardımcı olurlar ama farkları ise isminden anlaşılacağı gibi göz çakralarını açar olayları gösterirler.En çok rastlanan hadimlerdendir/B]

erolx

Kayıtlı Üye
Hadim edinmeyi düşünün o zaman, cinler yerine getirsin. En azından bir uygulama getirsinler :).

Ayşen

Kayıtlı Üye
Merhaba Cem yazdıklarından çok etkilendim. Bazen banada oluyor düşündüğüm şeyin hemen gerçekleşmesi tabiki senin çok farklı ondan dolayı ilgimi çekti. Nasıl oluyor bu bunun için neler yapıyorsun 20 saniye de istediğin şeylermi gerçekleşiyor biraz anlatıp beni aydınlatırmısın?

yasın1

Kayıtlı Üye
okuman gereklı kulak perden ıle goz perden acılması ıcın ayrıca okumadan once kendı emnıyetını alıp ve sonra tutsu ve buhur edıceksın 28 gun boyunca hayvandan cıkan hıc bırsey yemeyeceksın ve yalandan ve kotu huylardan kacınacaksın okumaya karar verıldıgınde kımse nıyet ve maksadından haberdar olmayacak bu arada hadım zararsızdır