Vefk yaptırmak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adoniss

Kayıtlı Üye
her taraf yalancı medyum ve dolandırıcı dolu kimseye guvenemiyorum 2 aydır kız arkadasımdan ayrıyım. yemeden icmeden kesildim kendime bile bakamaz duruma geldim. bu iş için medyumları aradım cok para istediler. calısıp biriktirmek istesen kac ay calısacaksın 4bin dolar istedi biri baskası 2 bin dolar. :(. böbregimi satmayı bile dusundum. Allah rızası icin biri bana bu konuda yardım etsin

alin

Kayıtlı Üye
ilgili arkadaşlar belki sizi yönlendirir ama onun dışında da sitede sevdiğinin dönmesiyle ilgili sayısız yöntem var.içinizi ferah tutun hakkınızda hayırlısını dileyin.Vakit buldukça da siteden araştırın kolay gelsin...

adoniss

Kayıtlı Üye
Kimse yonlendirmedi kardeş.Allahın izniyle hersey yoluna girer ümit ediyorum birileri bana yardım eder dualarımı eksik etmiyorum cok sukur

La-edri

Kayıtlı Üye
Sevgilinizden ayrildiginiz icin mi medyum ariyorsunuz ?
yani hakkaten bu is icinmi böbregi gözden cikartiniz ?
Sakami bu?

O isler öyle yürümüyor Arkadasim, sevgili ister erkek olsun ister kiz olsun, sevmekde hür dür sevmiyorsa izin vereceksin yoluna devam edecek..

Hayatta bir cok sorunlar karsiniza cikacak, her "kücük" sorunda böbregi gözden cikartmanizi tavsiye etmem,Bakalim Sizin icin böbrek satacak kas kisi karsiniza cikacak.. Bir düsünün.. Amacim sizi incitmek degil.

N_efertiti

Kayıtlı Üye
Sevgilinizden ayrildiginiz icin mi medyum ariyorsunuz ?
yani hakkaten bu is icinmi böbregi gözden cikartiniz ?
Sakami bu?

O isler öyle yürümüyor Arkadasim, sevgili ister erkek olsun ister kiz olsun, sevmekde hür dür sevmiyorsa izin vereceksin yoluna devam edecek..

Hayatta bir cok sorunlar karsiniza cikacak, her "kücük" sorunda böbregi gözden cikartmanizi tavsiye etmem,Bakalim Sizin icin böbrek satacak kas kisi karsiniza cikacak.. Bir düsünün.. Amacim sizi incitmek degil.

Kesinlikle katılıyorum. Büyü yapsan ve sana geri dönse vicdanın rahat bir şekilde devam edebilecek misin bu ilişkiye?

hadesgod2011

Kayıtlı Üye
her taraf yalancı medyum ve dolandırıcı dolu kimseye guvenemiyorum 2 aydır kız arkadasımdan ayrıyım. yemeden icmeden kesildim kendime bile bakamaz duruma geldim. bu iş için medyumları aradım cok para istediler. calısıp biriktirmek istesen kac ay calısacaksın 4bin dolar istedi biri baskası 2 bin dolar. :(. böbregimi satmayı bile dusundum. Allah rızası icin biri bana bu konuda yardım etsin

hayatta kimse için kendine bunu yapma, ayrıca o kuvvette bir vefk hazırlıacak adamı netten hic arama, hem parandan- hem böbreğinden-hemde hayatından olursun....

hayatta birşey geliyorsa hayırdır, bir şey gidiyorsa hıyardır...

adoniss

Kayıtlı Üye
acıklamadıgım şeyler oldu arkadaslar olaya bu yonden bakarsanız benim anlattıgım kadarayla bende sizin gibi düşünürdüm eksik anlattım özür dilerim. Biz normal bi şekilde ayrılmadık. Ailesi istemiyordu ve ailesi böyle işlerle buyudur gibi cok mesgul bir ilişkide hersey yolunda giderken birden bire soguma olması hiç bir neden yokken düşman gibi bana bakması normal gelmedi kusura bakmayın. her gece rüyasında kabuslar görürdü, her gece odanın icinde bi şeyler bana geliyor gibi derdi. bende herseyin sevgi saygı cercevesinde olmasını istiyorum sonucta 5 yıldır sevdigim tek insan ama objektif olun hic bir neden yokken hersey cok guzel giderken ve camasırlarının icinde arapca yazılar bulan bir kızın bu sekilde birden herseyi kestirip atması sizce normal mi bence değil. tekrar söylüyorum amacım buyu olsun benim olsun değil.ama böyle olaylar oldu.Ve aşkın ne oldugunu iyi bilirim gerçek aşk sevdigini her zmn mutlu gormektir benli veya bensiz sizden eksik bilgi verdigim için cok özür dilerim şimdi butun gercekleri yazdım.

oasrny

Kayıtlı Üye
acıklamadıgım şeyler oldu arkadaslar olaya bu yonden bakarsanız benim anlattıgım kadarayla bende sizin gibi düşünürdüm eksik anlattım özür dilerim. Biz normal bi şekilde ayrılmadık. Ailesi istemiyordu ve ailesi böyle işlerle buyudur gibi cok mesgul bir ilişkide hersey yolunda giderken birden bire soguma olması hiç bir neden yokken düşman gibi bana bakması normal gelmedi kusura bakmayın. her gece rüyasında kabuslar görürdü, her gece odanın icinde bi şeyler bana geliyor gibi derdi. bende herseyin sevgi saygı cercevesinde olmasını istiyorum sonucta 5 yıldır sevdigim tek insan ama objektif olun hic bir neden yokken hersey cok guzel giderken ve camasırlarının icinde arapca yazılar bulan bir kızın bu sekilde birden herseyi kestirip atması sizce normal mi bence değil. tekrar söylüyorum amacım buyu olsun benim olsun değil.ama böyle olaylar oldu.Ve aşkın ne oldugunu iyi bilirim gerçek aşk sevdigini her zmn mutlu gormektir benli veya bensiz sizden eksik bilgi verdigim için cok özür dilerim şimdi butun gercekleri yazdım.
aynı durumdayız seninle. insanlar neden böyle şeyler yaparlar hiç anlamam. ama böyle bir durumda insan herşeyi göze alıyor :(

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
Farzedinki büyü yaptırıp barıştınız,karşı taraf yine büyü yapıp sizi ayıracak,bu böyle zincirleme gidecek sonu yok... Aynı şey başıma geldiğinden biliyorum,gerçekten yıpranacaksınız boşuna.Allah sağlık ve para derdi vermesin, sevgili bırakın gitsin gidecekse,daha iyisini bulrsunuz...

oasrny

Kayıtlı Üye
canım arkadaşım casper72 ben itiyorum ama:hurray:

hfcy

Kayıtlı Üye
İş
öğrenci
Durumunuz gerçekten kötü
Siz bir büyü yapmaya değil bir büyü çözdürmeye çalışın
Bir çok formüller var ama muhtemelen yapamassınız.
Madem bu kadar önemli bir yerlerden bir cinci hoca bulun
20-30 tl ye halleder diye düşünüyorum ama ne kadar etkili olur bilemem
Sadece bir tanıdığımada böyle olmuştu ve uygun bir miktara halletmişti
yalnız internette arama git sor soruştur birilerine elbet bulursun.
Umarım her şey düzelir :)

adoniss

Kayıtlı Üye
atasözü aklıma geldi casper kardeşim bekara karı bosamak kolay gelirmiş :D. büyü ile beraber olmak istemiyorum iptal edelim buyuyu bana yeter..

adoniss

Kayıtlı Üye
hfcy sizden rica etsem özelime hocanın adını soyadını nerde oldugunu söyler misin. ben guvenmiyorum kimseye arkadaslarımında basına gelmiş ve halletmiş diyorsun cevremde kimsenın basına böle bi şey gelmedi

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
atasözü aklıma geldi casper kardeşim bekara karı bosamak kolay gelirmiş :D. büyü ile beraber olmak istemiyorum iptal edelim buyuyu bana yeter..
Yanlış anlamayın ben sizin için dedim,karşı taraf ısrarcıysa büyü işine devam edecektir muhtemelen.Sadece temizlik türü olsun diyosanız sitede bu işin ustası arkadaşlar var; sevgili urumada yazarsanız yardımcı olabilir müsaitse...

oasrny

Kayıtlı Üye
Yanlış anlamayın ben sizin için dedim,karşı taraf ısrarcıysa büyü işine devam edecektir muhtemelen.Sadece temizlik türü olsun diyosanız sitede bu işin ustası arkadaşlar var; sevgili urumada yazarsanız yardımcı olabilir müsaitse...
olurmu canım yanlış anlamak sen uyarıyorsun sadece . ama ben istiyorum yaptırmak.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Öncelikle geçmiş olsun.
Bu sorununuzu yönetcilerimizle paylaşmanızı tavsiye ediyorum.
Onlar size en güzel yolu, en doğrusunu göstereceklerdir.

Warcraft

Banlı Kullanıcı

Kardeşim sana bir dua önerecem onu oku. Aşk için çok keskin diyorlar
bizzat bende denedim halada deniyorum boş zamanlarımda
Şahmeran duasını Oku şimdi bu saatde okursan daha keskin olur
yalnız başlarken şahmeranın die değil Allahın aşkına diye başla
umarım birşeyler olur son gelişmelerden beni haberdar et böbreklerini filanda satma aslında aşk diye birşey yok ama ben sen üzülmeyesin diye bu duayı öneriyorum evinizi ayrıca bereketlendirecek bir dua hayırlı cumalar siteden bulabilirsin şahmeran duasını..

casper72

Kayıtlı Üye
İş
finans
olurmu canım yanlış anlamak sen uyarıyorsun sadece . ama ben istiyorum yaptırmak.
Bu arada ben yapmıyorum,kendimce öğrenmeye çalışıyorum.Bende profosyonel olarak yardım almıştım,ama karşı taraf ısrar edince başa çıkamadım.Sonu gelmiyor eğer karşı tarafında maddi gücü fazlaysa :(

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
biz tavsiyede bulunmuyoruz. kimseye yönlendirmiyoruz sitedeki üyelerinde böyle birşey yapmasına izin vermiyoruz konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...