Korunma sembolü önerisi olan ?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhaba arkadaşlar...

Kendime deriden bir bileklik yapmayu düşünüyorum bilekliğin büyüklüğü yaklaşık olarak eni 5cm kadar birşey olacak.Bu derinin üzerine bir sembol çizmek istiyorum.Bu sembol ; varlıklara karşı korunma sembolü,psişik saldırılarına karşı korunma sembolü veya bunun gibi sembollere ihtiyacım var.Veya çalışmalarda takabilirim bu bilekliği yine korunma adına bir sembol simge önerebilecek olan varmı ? veya ne ile çizeceğim şekili safran mürekkebi ilemi yoksa sıradan mürekkepler olurmu ?

Bir sembol gördüm yanlış hatırlamıyorsam havvas'tandı gündelik hayatta korunmak için resim ;

Uploaded with ImageShack.us
(bu sembolün anlamı nedir ?)

Önerileriniz,fikirleriniz ve yardımınız için şimdiden teşekkürler :)

Marrok

Kayıtlı Üye
Bu paylaştıgın sembol Süleyman´ın mührü yanlış hatırlamıyorsam, sitede ayrıntılı olarak anlatılan konular var biraz araştırırsan yardımı dokunur ama yinede seni herşeye karşı korumaz.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Bu paylaştıgın sembol Süleyman´ın mührü yanlış hatırlamıyorsam, .
evet bu sembolün anlatımını sitede görmüştüm fakat bulamadım ek olarak ekliyim dedim :) araştırma yapıyorum

AkeLdan

Kayıtlı Üye
deriye yapmak ne kadar iyi bir sonuç verir bilemiyorum..ama benim güzel bir tılsımım vardı altın ve gümüş karışımı bir alaşım üstüne..korunmak için daha kaliteli bir materyal kullanın bence..ya da bileklik yerine taşlı yüzük kullanın taşa veya gümüşe tılsım nakşettirebilirsiniz..