Para Bükme

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben bu konuda bir şey bilmiyorum ama bilenler en kısa zamanda bizi aydınlatacaktır. Ben size bildiğim kadarını anlatayım. Elimizi açıp üstüne daha önce katlanmamış yada çok az katlanmış banknotu koyuyoruz, 1 ucu hafif havada duruyor. Sonra ucun katlanabileceğini hayal edip, sanki ağırlık varmış gibi eğilmesini düşünüyoruz, elinizle bastırıyor gibi hayal etseniz de olur. Bunu psi wheel’i yapabilenler az çok yapar diye tahmin ediyorum, ben de psiwheel’i zar zor döndürürken becerebildim, siz de yaparsınız. Bunun yararı hem daha pratik, hem de daha inandırıcı. Psi wheel’in rüzgarla falan döndüğünü söyleyen arkadaşlarınıza iyi bir cevap. Saygılar ...

origanum

Yönetici
Bu bölüm bizim tarafımızdan üyelere verilen enerji çalışmaları sonrasındaki deneyimlerin yazıldığı bir bölümdür. Yanlış yere açtığınız bu konu psişik yetenekler bölümüne taşınacaktır.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Bu bölüm bizim tarafımızdan üyelere verilen enerji çalışmaları sonrasındaki deneyimlerin yazıldığı bir bölümdür. Yanlış yere açtığınız bu konu psişik yetenekler bölümüne taşınacaktır.

Deneyeniniz var mı?