Bedenimi sıkan başıma ağırlık veren bir varlık var.

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Arkadaşlar bu konu hakkında sitemizde cin mektubu var ama bu denemeye korkuyorum eğer bunlardan birisi ölürse bu mektubu denerken kan davasına döndürürler işi. benle beraber ailemede zarar verecekler diye korkular başladı içimden bir ara şahmeran duasını okudum ama çok ara verdim onun ağırlığı olabilir mi bazen kulağıma fısıltılar duyuyorum gözlerimi yanıltıp sağa baktığımda şimşek gibi beyaz parlak bir şey görüyorum sonra kayboluyor. gözlerim kapalıyken uyumak için yattığımda odamda şeytani varlıkların geldiğini hissedebiliyorum sizce bu mektubu aranızda deneyen var mı biri beni bu konuda aydınlatırsa çok sevinirim..

Ori

Kayıtlı Üye
Ben denemiştim bir kaç haftada olsa işe yaramıştı. Ama yine kurtulamıyor insan.

masum1912

Kayıtlı Üye
arkadasım ben denedin kim olduğunu öğrendim sen de dene belki neden ve niçin geldiğini söyler korkmana gerek yok ben senden daha beterim ama korkum yok artık alılştım dene bence

Warcraft

Banlı Kullanıcı
arkadasım ben denedin kim olduğunu öğrendim sen de dene belki neden ve niçin geldiğini söyler korkmana gerek yok ben senden daha beterim ama korkum yok artık alılştım dene bence

biraz anlatırmısın nasıl oldu denerken nasıl geldi kardeşim?

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bu konu hakkında sitemizde cin mektubu var ama bu denemeye korkuyorum eğer bunlardan birisi ölürse bu mektubu denerken kan davasına döndürürler işi. benle beraber ailemede zarar verecekler diye korkular başladı içimden bir ara şahmeran duasını okudum ama çok ara verdim onun ağırlığı olabilir mi bazen kulağıma fısıltılar duyuyorum gözlerimi yanıltıp sağa baktığımda şimşek gibi beyaz parlak bir şey görüyorum sonra kayboluyor. gözlerim kapalıyken uyumak için yattığımda odamda şeytani varlıkların geldiğini hissedebiliyorum sizce bu mektubu aranızda deneyen var mı biri beni bu konuda aydınlatırsa çok sevinirim..
Sn. Warcraft Korkunun Ecele Faydası Yoktur
Bence Bu Konuda Forumda Bilgili Olan Kişilerle İletişime Geçin
O Varlıkları Fazla Umursamamaya Çalışın
Ve Bildim Kadarıyla Cin Mektubu Cinlere Sadece Azap Çektirir
Öldürme Gibi Birşey Söz Konusu Değil Sadece İşlem Bittiğinde Kaldırılması Gerektığını Söylenıyor.
Ama Ne Demişler Bin Bilsende Bir Bilene Sor :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Sn. Warcraft Korkunun Ecele Faydası Yoktur
Bence Bu Konuda Forumda Bilgili Olan Kişilerle İletişime Geçin
O Varlıkları Fazla Umursamamaya Çalışın
Ve Bildim Kadarıyla Cin Mektubu Cinlere Sadece Azap Çektirir
Öldürme Gibi Birşey Söz Konusu Değil Sadece İşlem Bittiğinde Kaldırılması Gerektığını Söylenıyor.
Ama Ne Demişler Bin Bilsende Bir Bilene Sor :)

Sevgili Arkadaşım güzel anlatmışsın Peygamber efendimizin eşi hz hatice annemiz

kuran okurken bir yılan görmüş ve onu cin mektubu ile öldürmüş bu öldürdüğü cin düşman olmuş and içmiş peygamber efendimizin sülalesine ama gel görki peygamber efendimiz alemlerin sultanı araya girmiş olayı tatlıya bağlamış
yoksa kan davası olarak güdecekmiş cinler. araştırdığım bunlarıda okudum.

Kadoramas

Kayıtlı Üye
Sevgili Arkadaşım güzel anlatmışsın Peygamber efendimizin eşi hz hatice annemiz

kuran okurken bir yılan görmüş ve onu cin mektubu ile öldürmüş bu öldürdüğü cin düşman olmuş and içmiş peygamber efendimizin sülalesine ama gel görki peygamber efendimiz alemlerin sultanı araya girmiş olayı tatlıya bağlamış
yoksa kan davası olarak güdecekmiş cinler. araştırdığım bunlarıda okudum.
Sn.Warcraft Peygamber Efendimiz Bir Sakaleyndi.Elbette Onu Dinleyecekler
Şunu Diyebilirim Ki Derdini Veren Allah Dermanınıda Verir.Cinler Sizi Sadece Korkutur.Büyü Gibi Bir Durum Olmadıkça Size Zarar Veremezler.Çünkü İnsanların Koruyucu Melekleri Vardır.Ama Fazla Korkmak İnsanın Psikolojini Alt Üst Eder.Karar Sizin Benim Söylüyebileceklerim Bu Kadar :)

Warcraft

Banlı Kullanıcı
Sn.Warcraft Peygamber Efendimiz Bir Sakaleyndi.Elbette Onu Dinleyecekler
Şunu Diyebilirim Ki Derdini Veren Allah Dermanınıda Verir.Cinler Sizi Sadece Korkutur.Büyü Gibi Bir Durum Olmadıkça Size Zarar Veremezler.Çünkü İnsanların Koruyucu Melekleri Vardır.Ama Fazla Korkmak İnsanın Psikolojini Alt Üst Eder.Karar Sizin Benim Söylüyebileceklerim Bu Kadar :)

Bakın sizin başınıza böyle bir olay gelmediği için bu şekilde konuşmanız gayet normal çünkü sıkıntıyı çeken benim siz değilsiniz Allah kimsenin başına vermesin diyim bedenimi kontrol etmeye çalışıyor başım ağırlaşıyor bazen kızlara bile eskisi gibi rahatça bakamıyorum belki içimdeki bir Peri benimle evlendi kendi yollarıyla
geceleri yattığım zaman onların varlıklarını hissedebiliyorum..
tek çarem bu mektup.

glfm

Kayıtlı Üye
ya bir dakika şahmeran duasını okumaya niyetleniyorum ara - sıra ama pek elim gitmedi,bu duanın yan etkisimi var şimdi lütfen bilgi verirmisiniz sayın Warcraft?

Warcraft

Banlı Kullanıcı
ya bir dakika şahmeran duasını okumaya niyetleniyorum ara - sıra ama pek elim gitmedi,bu duanın yan etkisimi var şimdi lütfen bilgi verirmisiniz sayın Warcraft?
ir k

Merhaba Arkadaşım bu duanın yan etkisi şöyle var Şahmeranın adına diye başlarsan 3 harfli bir varlıkdan yardım istemiş olursun ama Allahın aşkına diye başlayıp inanarak dilek dilersen dileğin 40 gün içinde kabul olur ayrıca duayı okuduğun andan itibaren bulunduğun ev bereketlenir bunu sende farkedeceksin ama illa 40 gün içinde olacak diye birşeyde yok belki 3 gün içindede olur. dediğim şekilde okursan yan etkisi olmaz. iyi günler.

glfm

Kayıtlı Üye
duayı veren arkadaşta forumda özellikle şahmeran aşkına diye başlanmasını vurgulamıştı,bu konuda bilgilendirdiğin için sağol.

DİLHAK

Kayıtlı Üye
ben denedim arkadaşım korkuya kapılma yattığım odada 15 gün asılı kaldı sonra çıkardım rahatım ve huzurluyum çok şükür

mikemoon

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar benim sorunumda bu konu başlığına benziyor
sorunum bedenimde sanki birşey var hareket felan etmiyor ama vucudumun bazı yerlerinde aşırı ağırlık var bazı yerlerinde hafif ağırlık var genelde aşırı olan yerlerim el ve ayak paröak aralarında iki tarafımdaki göğsümde sırtımda başımda var aynı zamanda herzaman esneme geliyor ve herzaman baş ağrısı oluyor.bir de bu içimdeki ağırlıkla uğraşmaktan işyerinde çalışamaz oldum onunla uğraşıyorum sanki çünkü o ağırlık vucudumdaki bazı yerlerde bir fazlalaşıyor bir hafifliyor ve bir orayı kaşımam gerekiyor bir öbür ağırlık olan yerimi kaşımam gerekiyor vede aşırı şekilde vesvese veriyor. lütfen arkadaşlar bu nedir bilen varmı 20 senedir çekiyorum Allah rızası için bana yardım edim para pul gözümde yok önce sağlık gelir eğer bu işle ilgili arkadaşlar var ise ve ya beni yönlendireceğiniz bir kişi var ise sizden yardımınızı bekliyorum. çok acil

origanum

Yönetici
merhaba arkadaşlar benim sorunumda bu konu başlığına benziyor
sorunum bedenimde sanki birşey var hareket felan etmiyor ama vucudumun bazı yerlerinde aşırı ağırlık var bazı yerlerinde hafif ağırlık var genelde aşırı olan yerlerim el ve ayak paröak aralarında iki tarafımdaki göğsümde sırtımda başımda var aynı zamanda herzaman esneme geliyor ve herzaman baş ağrısı oluyor.bir de bu içimdeki ağırlıkla uğraşmaktan işyerinde çalışamaz oldum onunla uğraşıyorum sanki çünkü o ağırlık vucudumdaki bazı yerlerde bir fazlalaşıyor bir hafifliyor ve bir orayı kaşımam gerekiyor bir öbür ağırlık olan yerimi kaşımam gerekiyor vede aşırı şekilde vesvese veriyor. lütfen arkadaşlar bu nedir bilen varmı 20 senedir çekiyorum Allah rızası için bana yardım edim para pul gözümde yok önce sağlık gelir eğer bu işle ilgili arkadaşlar var ise ve ya beni yönlendireceğiniz bir kişi var ise sizden yardımınızı bekliyorum. çok acil

Site sahibimiz Urumhamatahayil e özel mesaj ile başvurunuz.
Hiçbir üye size bir isim önermez yoksa banlanacağını bilir.

Daryana

Kayıtlı Üye
arkadaşlar yardimci olabilecek veya yönlendirme yapacak kimse yokmu?

büyük ihtimal ( kesin diyemiyeceğim tıbbi bi hastalıkta olabilir ) cin musallat olmuştur sana. bu ağrıların başlangıcında kaç yaşındaydın ve hiç o zamanlar cinlerle uğraşıyormuydun. banada musallat oldular ama kısa sürede kurtuldum kendi yöntemlerimle.

mikemoon

Kayıtlı Üye
büyük ihtimal ( kesin diyemiyeceğim tıbbi bi hastalıkta olabilir ) cin musallat olmuştur sana. bu ağrıların başlangıcında kaç yaşındaydın ve hiç o zamanlar cinlerle uğraşıyormuydun. banada musallat oldular ama kısa sürede kurtuldum kendi yöntemlerimle.

selam arkadaşım kendi yöntemlerimle kurtuldum demişsin banada öğretirmisin nasıl kurtulabilirim veya bundan kurtulmak için ne gibi yöntemler uyguladın.ben 20 senedir bu nu çekiyorum bana yardımcı olurmusunuz.veya sizinle nasıl irtibata geçebilirim