psişik güç mü? yardım lütfen..

sednapri

Kayıtlı Üye
pisişik güçleri araştırırken denk geldim bu siteye ve belki aklımdaki soruların cevabını bulabilirim diye düşündüm.bir kaç sene önce rüyamda cok sevdiğim birinin çocukluğundan bi an gördüm ertesi gün ona gördüğümü zaman mekan hava koşulları dahil bütün ayrıntıları ile anlattım ve gercekten yaşayıp yaşamadıgını sordum benden korktu ve nasıl böyle bişeyi bilebildiğimi sordu rüyamda gördüm demekle kaldım. aynı dönemler uykuya dalmadan önce uyanık olduğuma eminim bi delikten içeri girip görüntüler görüyordum ve bi kaç gün sonra o görüntülerin içinde buluyordum kendimi aynı şeyleri yaşıyordum ve dejavu olmadığına eminim.bir de kayıp olan nesneleri bi şekilde bulma özelliğim vardı ve aradığım yada başkasının aradığı şey orada değilse bunu hissedip arama zahmetinde bile bulunmuyordum.o dönemlerde cok fazla kabuslarım da oluyordu rüya içinde rüya dediğimizden ve uyanamadığım.bunları araştırmaya başladığımda pisişik güçler olabildiğini okudum ama üstüne gidemedim yaşadıklarım da zamanla azaldı artık cok nadir oluyor.şimdi ise eger böyle bir yeteneğe sahipsem üstüne gitmek istiyorum ama nerden başlıyacağımı bilmiyorum ve bu yaşadığım tam olarak ney? eğer beni bu konuda yönlendirirseniz cok sevinirim.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Fazla üzerine düşmekte bazen yetilerin bozulmasına neden oluyor. Akışa bırakın. Astral seyehat, zihin seyehati, duru görü , üçüncü göz, lusid rüyaları araştırın. sanırım şuan ara sıra yaptığınız bunlar ya da bunlardan biri.

Pantea

Kayıtlı Üye
Psisik yetilerin kullanilabilmesi ve yitirilmemesi icin en iyi yontem arinmadir anladigim kadariyla bir donem bu yondeki algilariniz simdikinden daha acik durumdaydi ve yogunluk stress gundelik karmasa ve endiseler ve diger bir cok faktor nedeniyle algilariniz eskisi kadar acik durumda degil .Yoga meditasyon ve bu yondeki rahatlatici bir cok egzersiz size yetinizi geri kazanmada yardimci olabilir.

sednapri

Kayıtlı Üye
evet bi cok nedenden dolayı üstüne gidememiştim bu yaşadıklarımın şu an ise istem dışı yaşadığım bu durumları istediğim zaman yapabilmeyi istiyorum sanırım bunun için meditasyon vs yoğunlaşmam gerekiyor doğru anladıysam tabi..

Pantea

Kayıtlı Üye
evet bi cok nedenden dolayı üstüne gidememiştim bu yaşadıklarımın şu an ise istem dışı yaşadığım bu durumları istediğim zaman yapabilmeyi istiyorum sanırım bunun için meditasyon vs yoğunlaşmam gerekiyor doğru anladıysam tabi..
Evet dogru anlamissiniz orneklemek gerekirse insani bir radyo alicisi ve cevresindeki sorun ve sorumluluklari da parazit gibi dusunebilirsiniz bu parazitler artdikca alici gucu dusuyor tabiki.Yoga, reiki , dualar , okumalar, egzersiz yapmak ve ruhsal gelisim icin yapilabilecek bir cok calisma ve onlarin gerektirdikleri bu parazitleri arindirir ve algilarinizi fiziksel ve ruhsal duyularinizi guclendirir boylelikle eger gercekden psisik yeteneginiz yada benzeri bir ozelliginiz varsa daha net ortaya cikacakdir.