Arkadaşlar Lütfen Yardım

kobratr41

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır astral seyahatle ilgili araştırma yapıyorum okuyorum hatta okuduklarımı bazı kişilere ulaştırıyorum bu konuda.

Hep çıkmak istemişimdir ama bir türlü beceremedim.Tam çılıcakken bi karamsarlıkla isteiği geri çeviriyodum.

1 Ay önce geldiğim nokta çamaşır makinesi sesiydi sürekli dönen bişey gibi dönüyodu beynimde sanki.Sonra başaramadım.

En son 2 gün önce rüyada olduğumu farkettim bi odadaydım uçuyodum ama herşeyi hissediyodum duvarları yürüdüğümü vs. Sonra uyanmak istedim bi hisle ama bilincim yarı açık bi şekilde.
uyanmak istedim ve en son gördüğüm odamın görüntüsünü hayal ettim

bi daha nası çıkabilirim çünkü bağ gevşemiştir bence.

ha uyanmak istedim ama öyle çok büyük bi hisle deil yani etkilemesinden korktum bidaha çıkamam die o yüzden az bişekilde istedim

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker

kobratr41

Kayıtlı Üye
Çok saol :) Peki benim yaptığım olay astral seyahat mi yoksa lucid rüya mı?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
çok saol :) peki benim yaptığım olay astral seyahatmi yoksa lucid rüyamı?
Yaşadığın şeyi tam olarak bilmediğim için kesin birşey söyleyemeyeceğim ama rüyada astral seyahat gibi görünüyor bende ilk deneyimimi o şekilde yaşadım.Çıktığında uzun süre kalmak istiyorsan bol bol meditasyon yapıp enerji toplamalısın enerhin az geldiğinden olabilir o yazının sonunda bahsettiğin sorun

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Merak etmeye bir kere çıktıktan sonra hep çıkarsınız. Bir kere kapının açılması yeter. Siz astral seyehat değil , belki rüya belki zihin seyehati yapmışsınız.

kobratr41

Kayıtlı Üye
Belki ama güzel birşeydi.Ha birde mp3 dosyası indirdim lucid rüya ve söylemesi ayıptır orgazm için . :D işe yararmı?