Odamdaki tıkırtılar ?

PESS

Kayıtlı Üye
İş
Dans EÄŸitmeni , Grafiker
Merhaba arkadaşlar size yardım danışmak ve tecrübesi olan arkadaşlardan bilgi almak istiyorum.

4-5 gündür gece saat 2-3 gibi uyuyorum.Yattığım yatak kuzeye bakıyor ve yatağımın 1-2 metre arkasında kıyafet dolabı var.dolabın üzerinde ufak tefek yükler var.Tıkırtılar duyuyorum her gece 4-5 gündür bu tıkırtılar hani kibrit kutusu büyüklüğünde bir taşı alırda duvara hafifçe vurursunuz ya öyle tıkırtılar geliyor 6-7 saniye aralıklarla bazen 3 tık ard arda bazende 1-2 tık ard arda geliyor.Bu olay yatağıma girdiğimde oluyor.Odamda bilgisayarda otururken odamda kitap okurken değil sadece uyumak için yatağa girdiğimde oluyor.

Sesin geldiği yöne doğru baktığımda ses kesiliyor.Kesinlikle korkmuyorum ama aklım oraya takıldığı için uyku problemi yaşıyorum.

Hatta dün gece bir tuhaf olabilir ama birşey denedim yatarken ; tıkırtılar yine gelirken.Dedimki fısıldayarak ; Benden yardımmı istiyorsun evetse 1 kere tık hayırsa 2 kere tıklat dedim 2 kere ard arda tık sesi geldi :S sonra benden birşeymi istiyorsun dedim evetse 1 hayırsa 2 dedim yine tık geldi :S Odamdan gitmeni istiyorum yüce Allah'ın adına gidermisin odamdan dedim gideceksen 2 gitmiyceksen 1 kere tıklat dedim ve 1 tane tık geldi :S

Dua okuyup Allahtan yardım dilediğimde ise tık sesleri daha belirgin ve 7-8 kere tıklanmaya başlıyor.

Odamda bir varlık olabilirmi ? bunu kontrol etme ihtimaliniz varmı acaba :/ ? yardım ve bilgilerinizi bekliyorum.Teşekkürler şimdiden.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
tıklama sesleri çok olağan bir şey. ama bilinç ve bilinç altının dünyanın fiziki yapısının vs vs özellikleride olabilir bu tıkırdamalar. çok daha net bir şekilde evinize gelen bir misafir varsa hissedersiniz. evlere misafir olarak gelen varlıklar (her evi seçmezler muıtlaka önemli bir sebebi vardır) kişileri genelde rahatsız etmezler. kişi için geldilerse zaten iletişimi bir şekilde kuraralar. rüyalar , meditasyon, trans hali iletişimi kolaylaştıran yollardandır.

dua okumak bir işe yaramaz. (özel dualar değilse)

bekleyin ve bakın neler oluyor. ama bilincinizi o kadar çok yönlendirmeyin, bilinç ve bilinç altı güzel oyunlar oynamayı sever akışına bırakın.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
tıklama sesleri çok olağan bir şey. ama bilinç ve bilinç altının dünyanın fiziki yapısının vs vs özellikleride olabilir bu tıkırdamalar. çok daha net bir şekilde evinize gelen bir misafir varsa hissedersiniz. evlere misafir olarak gelen varlıklar (her evi seçmezler muıtlaka önemli bir sebebi vardır) kişileri genelde rahatsız etmezler. kişi için geldilerse zaten iletişimi bir şekilde kuraralar. rüyalar , meditasyon, trans hali iletişimi kolaylaştıran yollardandır.

dua okumak bir işe yaramaz. (özel dualar değilse)

bekleyin ve bakın neler oluyor. ama bilincinizi o kadar çok yönlendirmeyin, bilinç ve bilinç altı güzel oyunlar oynamayı sever akışına bırakın.
seslerin geldiğinin 1. günü binanın dışında su borusu vardır diye düşündüm takmadım ve uyudum 2. günü balkonda rüzgardan kaynaklı bir tıkırtıdır dedim 3. gün seslerden rahatsız olmaya başladım.
Dün gecede ses ile konuşmayı denedim hissediyorum zaten o bölgeye bölgeye doğru bakıp gözümü kapattığımda beyaz ışık gibi birşey görüyorum hareket ediyor.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Anlatmayınız efendim. Bekleyiniz bakınız. Rahatsızlık verecek gibi olursa haber verirsiniz.

PESS

Kayıtlı Üye
İş
aa şimdi farkına vardım taşlar ile ilgili çalışmalar yaptıktan sonra bu sesler gelmeye başladı bunula bir ilgisi olabilirmi acaba ? kusura bakmayın ard arda yazıyorum ama :/