Chillout Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wblackw

Kayıtlı Üye
Sayın Chillout'un neden görevden ayrıldığını kendinden yada yetkili birinden öğrenebilir miyiz.Zira ben ve benim gibi birçok kişi sayın Chillout sayesinde birçok yeni şey öğrendik bunun nedenini öğrenmek istiyorum..

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Bunun konusu açıldı sabah; hatta ben de cevap yazmıştım.
Ama yazılanlar jet hızıyla siliniyor. Bilemiyorum nedenini.
Çok büyük anlaşmazlık var sanırım kan davası.

vivalavida

Kayıtlı Üye
Olayın iç yüzünü bilmediğimden çok fazla bir şey diyemiyorum. Ama bu duruma çok üzüldüm. Bilgisi, tecrübesi ve davranışlarıyla örnek bir yöneticiydi.

Geri dönmesini gönülden istiyorum.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Ben mesaj yazmıştım ama yönetim her halde istemiyor. Sorun değil ama isteyen varsa bu soruları sormak için değil, başka konularda danışmak için yine ekleyebilirler. Yule, Yeşil Çingene veya Urum'dan mail adresimi alabilirsiniz. İzin veriyorum. :)

ermanakca

Banlı Kullanıcı
bencede büyük kayıp site içinde bizler içinde

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Site benimle açılmadı bensiz de kapanmaz ama evet bensiz pek tadı da kalmayacak haklısınız. hahah :D

sorunmu

Banlı Kullanıcı
O zaman niye çıktınız? sizi seviyorduk.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Site benimle açılmadı bensiz de kapanmaz ama evet bensiz pek tadı da kalmayacak haklısınız. hahah :D

Bu site sizle açılmamış olabilir ama sizlerin emekleriyle varlığını sürdürdü.
Yıllar yılı gelir giderim bu siteye.
3 kişiydiler 4. yoktu.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
bu kız çok erkekten daha erkek helal olsun sana

berksu07

Kayıtlı Üye
Bugün hiç girememiştim siteye, şimdi girdim ve bu ilk giriş yaptığım konu. Büyük şaşkınlık oldu benim için. Sayın Chillout sevip-saydığım, görüşlerine önem verdiğim yöneticilerdendi. Neden niçin ayrılık oluyor yada kimin kiminle alıp veremediği var?
Çok üzüldüm.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Bazen insana görmesede birinin varlığı güç verir ya sizden o enerjiyi alıyordum.Sert çıkışlarınız olsada.Yönlendirmeleriniz bazen can acıtsada anlayamadığım bir güç hep bir umut veriyordu.İnşallah ilerleyen günlerde anlaşırsınız.
Bu arada Yerinizi dolduran kişide inşallah sizin gibi enerji verir diğer üyelere.

armasis

Kayıtlı Üye
İş
biyolog/biyoloji öğretmeni

Benim için gizlimabeti "gizlimabet" yapan isimlerin en önemlilerindensiniz. Sanırım birçok üye de katılacaktır yazdıklarıma.

Yani haklısınız siz olmadan pek bi tatsız tuzsuz olacak gibi buralar :)

erlkonig

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Bu tarz şeyler olur. İnsan sosyal bir varlıktır, görüş ayrılıklarının olması tamamen doğal. Fakat burada paylaşımlarınıza devam etmeyecek olmanız bizim için büyük bir kayıp. :(

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bazen insana görmesede birinin varlığı güç verir ya sizden o enerjiyi alıyordum.Sert çıkışlarınız olsada.Yönlendirmeleriniz bazen can acıtsada anlayamadığım bir güç hep bir umut veriyordu.İnşallah ilerleyen günlerde anlaşırsınız.
Bu arada Yerinizi dolduran kişide inşallah sizin gibi enerji verir diğer üyelere.
Chillout varken de ben yine aynı görevdeydim. Kimsenin yerini doldurmak gibi bir gayem hiç bir zaman olmadı, lütfen..

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arttı evet.. Örneğin çoklu üyelik alıyorsunuz ya, günümün yarısını bu terbiyesizlik yüzünden harcayacağım.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
arkadaşlar biz herhangi bir konuyu silmedik. yeri değiştirildi okadar. kimse kimseye git demedi. ben gideceğim dedi. kimse çocuk değilki dur diyelim. gitmek isteyen gider. sonrada sanki biz git demişiz gibi bir durum çıkartıldı. anlamadım nedense. yasak olduğunu bile bile benzer eylemlerde bulunuluyor. sebebini yine anlamış değilim. hem ben gidiyorum deniliyor hemde niye hala burda onu da anlamış değilim.

ikincisi adını hatırlayamayacağım sevgili üyemiz. ortalık karıştıma merakınız varsa biz buna pek izin vermeyiz. ne kan davasından bahsediyorsunuz siz. kimseye ne düşmanlığımız var ne başka bişey. her zamanki gibi çok aceleci tutumlar, fevri tutumlar.
lütfen konu uzamasın.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Katılıyorum olay başka yer gidiyor gibi geliyor.Üzerimizden negatif enerjimizi boşalttığımı zı düşünelim derin nefes alalım ve rahatlıyalım.
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...