Soru?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Yahu ısrarla kimdir silen benim açtığım yazıyı? Nedir bu kadar büyütülen? :)
Hem benim bu açtığım son iki konuyu silip kilitleyeceğinize dediğim diğer şeyleri silin. Görevinin başına da ışık hızıyla gelmişsin Çingene :) Hayrını gör ;)

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Anladığım kadarı ile burda herşey gizli .Ya bu söylenen yazılan çizilenlerin hepsi doğru yada biz burda kendimizi boşuna oyalıyoruz.Baksanıza biz sade üye iken işin içinden çıkamıyoruz.Anlayanlarda bilmiyorsa ne ala.
Biri gelir biri gider mantığı
Bazen biz boşunna çabalıyoruz gibi geliyor.Emekler görünmüyor harcanan zamanlar bir anda silinebiliyorsa
bilmiyorum
ben ne yapayım.

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Boşuna çabalamak derken? Arkadaşlar yönetim değişikliği yönetimi ilgilendirir. Bir karar verilmişse bizler de bu kararlara saygı duyar, otururuz yerimize. Lütfen emeğe gösterdiğimiz saygıyı sorgulamayın.

DreamDuality

Kayıtlı Üye
Anladığım kadarı ile burda herşey gizli .Ya bu söylenen yazılan çizilenlerin hepsi doğru yada biz burda kendimizi boşuna oyalıyoruz.Baksanıza biz sade üye iken işin içinden çıkamıyoruz.Anlayanlarda bilmiyorsa ne ala.
Biri gelir biri gider mantığı
Bazen biz boşunna çabalıyoruz gibi geliyor.Emekler görünmüyor harcanan zamanlar bir anda silinebiliyorsa
bilmiyorum
ben ne yapayım.

Aynen katılıyorum.
Bende geldim geleli aynı değersizlik duygusu var zaten.
Yöneticiler gene kademe kademe düşüyor.
Normal bir üye de bu durum da yok.
Hancı yolcu ilişkisi.
Biranda yasaklandığıyla kalır; ancak uzaktan bakar siteye.
Yaşayacağı üzüntü,kalp kırgınlığı da yanına kar kalır.
Bence kimse yerim sağlam diye sevinmesin.
Ne dmeişler :'' Bugün sana; yarın bana.''.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Boşuna çabalamak derken? Arkadaşlar yönetim değişikliği yönetimi ilgilendirir. Bir karar verilmişse bizler de bu kararlara saygı duyar, otururuz yerimize. Lütfen emeğe gösterdiğimiz saygıyı sorgulamayın.
Yanlış anlaşılmasın ben içimden geçen sezsiz düşümcelerimi dile getirdim.Dikkat ederseniz direkt soru sormadım.:Angel_anim:

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Ne oluyor arkadaşlar? Nedir alıp-veremediğiniz? Beğenmeyen kalmak zorunda değil.

Yanlış anlaşılmasın ben içimden geçen sezsiz düşümcelerimi dile getirdim.Dikkat ederseniz direkt soru sormadım.:Angel_anim:
Sessiz düşünce? Yazıyla ilettiğiniz neydi acaba?

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
İronik, zorla aptal muamelesi yapmayın rica edeceğim. Kendi içimizde olup biten sizleri ilgilendirmiyor. Bankanızın kadrosu değiştiğinde de paralarınız için geri iade talebi mi gönderiyorsunuz? Kimin nerede duracağını koskoca insanlara öğretmek gibi bir niyetim yok fakat, şikayetiniz varsa da çizmeyi aşmadan edin.

Atesböceği1

Kayıtlı Üye
Birileri bir zamanlar o kadar çok msajımı sildi ki.. İlahi adalet. Etme bulma dünyası. Şimdi onlarınki siliniyor. Yahu bu gizlimabeti şimdi sevmeye başladım epey. hehehe

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar, talep olmadan kimsenin mesajını silmeyiz. Lütfen bu konu uzamasın daha fazla. Rica ediyorum.

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Birileri bir zamanlar o kadar çok msajımı sildi ki.. İlahi adalet. Etme bulma dünyası. Şimdi onlarınki siliniyor. Yahu bu gizlimabeti şimdi sevmeye başladım epey. hehehe

Kin Duygunuz Beni Derinden Etkiledi.
Mesajda Sorun Olmasa Niye Silinsin?
Ben Hiçbir Manyak Yönetici Görmedim Şu Ana kadar Bırak Burayı En Aşşağılık Forumlarda Bile...
Kaldı Ki Bahsedilen Kişi Yönetimde Önemli Biriydi.
Ne Yani Zırhını Çıkardı Diye Hemen Laf Mı Sokmak Lazım?
Zırhı Çıksada Bedeni Hala Yerindedir...

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Bunu böyle değerlendiriyorsanız, buyrun kapı açık gidebilirsiniz. Çünkü tespitiniz yanlış. Sevdiremedik kendimizi kusura bakmayın.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
sevgili ateşböceği üslubunuza dikkat ediniz. mesajınız silindiyse sebebi vardır silmişlerdir.

mesajlarınız silinmiyor taşınıyor.

ermanakca

Banlı Kullanıcı
al işte adam bak silmişsede iyi yapmış az bile yapmış sana aah ah

birkapıdağ

Banlı Kullanıcı
İş
prefabrik evler ve endüstriyel tesisat
Arkadaş'lar nedir bu ya çektik sündürdük iyi'den iyi'ye sulandı sayın yöneticiler kilitlesin artık bu meseleyi (karışmak gibi olmasın'da)mesele demokrasi ise yeterince yerini buldu sanıyorum

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
bu sitede ne zamandır koskaca insanlar birbine nanik yapar tarzda konuşuyor.

konuyu terbiyesizliğe çocukluğa getirmeyeniz beyler hanımlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...