Sizce UFO varmı ?

İnanc1

Banlı Kullanıcı
Bence var Çünkü bu evrende tek Değiliz

Sizce? varmı

Redbird

Kayıtlı Üye
Bencede var. koca evrende bir tek biz yaratılmadık gibi geliyor bazen.....

Yesil Cingene

Kayıtlı Üye
Lütfen gereksiz konular açıp, bilgi kirliliği yapmayalım. Bu konunun yeri de burası değil; sorunuzun cevabını bulabileceğiniz yahut zaten tartışılmış ve fikirlerin beyan edildiği konular dururken, lütfen boş konular açmayın. Buyrun aşağıdaki bölümü inceleyin. Bakın bakalım insanlar bu konularla alakalı neler demişler. Sorunuz olursa orada bulunan ilgili başlığın altına yazarsınız.

Dünya Dışı Yaşam - "Gizlimabet Parapsikoloji Platformu"

Ori

Kayıtlı Üye
Var tabiki koskocaman evrende bi insan mı var sizce tabiki hayır insana benzemeselerde insan kadar özel canlılardır eminim.

kaansarp

Banlı Kullanıcı
İş
Master
bana saçma geliyor varlarsa ve üstün yaratıklarsa neden iletişime geçmiyorlar! bir görünüp kaybolmak çok saçma bunların hepsi yalan ben inanmıyorum olsalar bir şekilde iletişime geçer gezegenler arasında komşuluklar bile başlardı yani..

azra-

Kayıtlı Üye
ben evrende yalnız olmadığımıza inanıyorum.geçmiş uygarlıkları incelediğimiz zamanda düşüncem iyice pekişiyor

Power

Banlı Kullanıcı
Evrende yalnız değiliz buna inanıyorum ama ufolara inanmam.Uzaylıların hiç işi gücü yokta bizimi izleyecekler.

hadesgod2011

Kayıtlı Üye
İnsanların bir şeye inanması için görmesine gerek yoktur. Sadece etkilenme ve öğrenme gerekir. Bugün dünyadaki tüm bilim adamları birleşse ve yüzde yüz kanıtlarla Tanrı yoktur diye ispatlasa.Ve kesin kanıtlar açıklasa kesin somut deliller. Genede ben Tanrıya inanırdım. Ufo'lara inanmak da böyle bir şey kimsenin kanıta ihtiyacı yok.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Koca evrende zaten başka alemler olduğunu biliyor çoğu site sakini. o anlamda bakarsak elbetteki yalnız değiliz. Başka gezegenlerde mikroorganizmalarda var zaten. Form bakımından bize yakın veya bizden daha gelişmiş etiyle kemiğiyle canlı organizma arayışında insanoğlu.

gizlimabetperisi

Kayıtlı Üye
Koca evrende zaten başka alemler olduğunu biliyor çoğu site sakini. o anlamda bakarsak elbetteki yalnız değiliz. Başka gezegenlerde mikroorganizmalarda var zaten. Form bakımından bize yakın veya bizden daha gelişmiş etiyle kemiğiyle canlı organizma arayışında insanoğlu.

Hep bizlerden gelişmişini arıyoruz ama bizden daha az gelişmişi ihtimalini de olabilir.
:))

Warcraft

Banlı Kullanıcı
tabiki var hatda bugün hürriyet gazetesinin son kısmındaki manşetde küçük bir kare içinde uzaylıları dile getirmişler yine.

ilim-sahibi

Banlı Kullanıcı
İnsandan üstün varlık yoktur... Artık tüm herkes bunu bilmelidir... Allah tüm evreni acaba kim için yarattı bir düşünün?

Tabiki hiç şüphesiz Hz Muhammed SAV efendimizin hürmetine tüm evreni ve kainatı yarattı ve insana melekleri secde ettirdi ve insanı tüm yaratıılmışlar içinde en üstünü kıldı...

Bizlerin yaptığı bir ibadet meleklerin yıllarca yaptığı ibadetten daha hayırlı kıldı. Ve tüm kainatı insanlığın emrine hizmet ettirmek için bir düzen içinde yarattı ki bu yüzden bizler dünyada yer içeriz ve uzayın dış tehlikelerinden korunuruz...

Lkin insanoğlu ne zaman bozulduysa dünyanın dengesi de bozulup Allah'ın izni ile helak oldu başka kavimler...

İşte olaya bu şekilde bakınız. Tüm evren Peygamberimiz SAV efendimiz adına yaratıldı dolayısı ile insan için yaratıldı... Bu yüzden bizden üstünü yok. Allah insanı yaratılmışların en üstünü diye överken biz insanlar neden bizden daha üstünü var mı diye araştırıyoruz...

Tabiki yok... Acaba bazıları kendilerini "Maymundan" geldiğini sandığı için mi kendilerinden başka zeki varlık var mı diye araştırıyor... Bu bir delalettir ve Allah'ın övdüğü bizlere hakarettir ve yaratılış gerçeğine hakarettir ve dolayısı ile Allah'a kusur işlemektir...

Bizden başka evet gezegenler var gökler var ama bizden üstün olduğu iddaa edilemez... Cinlerin de fiziksel açıdan insanlardan daha güçlü olduğu aşikar ama insanın yaptığı ibadet ve okuduğu sureler onlardan üstün kılıyor bizleri... Ve onlara karşı güçlü oluyoruz...

Bu manada diğer ufo diye adlandırılanlar bir komplo teorisidir ve inananlar var ise kendinedir... Evet başka gezegenlerde hayat olabilir ama bu demek değildir ki insandan üstün...

Bu üstünlüğü artık kafanızdan çıkarın... Allah katında tek üstün varlık insandır...

RadreS

Kayıtlı Üye
Rusyada Askerlik yapan yalan soyleyemeyecek kadar dürüst bir kişiliğe sahip bir tanıdıgım bunu benmle paylastı, Askerlik yaptıgı donemde bir gece, komutan elndekı askerlerı uyandırıyor, goreceklerinden kmseye bahsetmeyecegine dair söz alıyorlarve her hangi bir saldırı yapmaları halinde herkesin ölecegini söylüyor saldırı yapmamalarını emrediyor., Ve yaklaşık 5 tane uzaylı geliyor arastırmasını yapıyor gidiyorlar. hareketleri cok hızlı yapıp gtmişler