Temel Aurayı İnisiyasyonsuz Görebilme Tekniği

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
İnsan Auraları:
Her İnsanın Vücudunun Yaydığı Auralar Mevcuttur. Locke Yöntemi İle Bunlar Açığa Çıkarılabilmektedir. Hastalıklarda Mesela Bu Yöntem Kullanılır. Sağlıklı Bir İnsanın Aura Renkleri Canlıdır. Hastalıklı İnsanda İse Renkler Solgun Ve Mattır. Bitkilerinde Kendilerine Ait Bir Auraları Vardır. Örneğin: Kopan Bir Yaprağın İzi Bir buçuk Saat Kadar Boşlukta Locke Yöntemi İle Gözükebilmektedir. İnsan Gözleri Bunları Çok Az Görebilecek Kapasitededir, Ancak İnsan Aklı Sınırsızdır. Bu Yüzden Bu Auraların Tamamı Olmasa da Baskınlarını Görebilir İnsanoğlu. Peki nasıl Görülecek?
Bu Auraları Görebilmek İçin Öncelikle İç Dengeyi Sağlayıp Sakin Olmanız Ve Odaklanmanızı Engelleyecek Her şeyi Ortadan kaldırılması Gerekir (Stres, Üzgünlük, Hüzün vs.) Tamamen Kişiye Odaklanmalısınız. Sakinliği Sağladıktan Sonra, Kişinin 15-20 Cm Başının Üstüne Odaklanın. Yeterince Odaklandığınızda Kişinin Çevresinde İnce Bir Çizgi Halinde Bir Renk Tonu Göreceksiniz, Eğer Yeteneğinizi Yoğunlaştırabilirsiniz, Diğer Renkleri de Görebilirsiniz. Kişinin Aslında 3 Ayrı Enerji Vardır Ancak Diğerleri İnisiyasyonlarla Sağlanabilmektedir. Bu Teknik Sadece Kişinin Yaydığı En Güçlü Auradır. Ayrıca Aşırı Duygularda Bunları Görebilirsiniz. Örneğin: Aşırı Heyecan, Aşırı Hırs, Sinir Vs. Onun Dışında Görülmesi İnisiyasyon Çalışması Yapmadan Zordur…
Renklerin Anlatımınını Bir Sonraki Konumda Anlatıcağım…

Bu Arada Teknik Tamamen Bana Aittir.
Deneyip Olumlu Sonucu Şahsen Aldım.
Sonuçları Arkadaşlarda Belirtirlerse Sevinirim.

Se-ZeR

gümüş

Kayıtlı Üye
Ya bu aurayı sadece bir defa gördüm ama onda da odaklanmam gerekmedi arkadaşımın sinirleri tavan yapmıştı aurası olduğunu sandığım violet renkte şey başından dalgalar halinde yükseliyordu görmemek için artık inkar lazım gibi. Bazen çok ümitsiz olduğumu düşünüyorum :(

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Bu Zor Değil Sayın [SIZE=2,5]gümüş[/SIZE]:
Bunun İçin Kendine İnan Önce.
Niye Ümitsizlik olsun Ki?
Sen De 9 Aylıksın Bende, Başkasıda.
Öncelikle Kendine İnan.
Yazdıklarımı Teker Teker Uygula.
Ben Renklerin özelliklerini De En Kısa Zamanda Yayınlıyıcam.
İnanmak Başarmanın Yarısıdır.
Acaba Olur Mu? Gözüyle Bakarsan Olmaz.
Bak Bir Kere Olmuş.
Arkadaşının Sinirli Olmasının Onun Daha Güçlü Aura Yaymasını Sağlamaz.
Auralar, Belli Frekanslardadır.
Senin Görebilme Kabiliyetinin 1 Derece Bile Ötesine Geçebilmişsen Bu İşi Yapabiliyorsun Demektir.
Ki bak Sen Bir Kere Görmüşsün.
Kendine İnanırsan Başarıya Ulaşacağından Eminim.
İyi Forumlar

mavice

Kayıtlı Üye
Deneyeceğim teşekkür ederim güzel paylaşım :) bunun için özel bir yetenek gerekir diye düşünüyordum başarılı olursam ikna olacağım sanırım.

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Ben uzun zamandır auraları görüyorum.Sadece kişilerin başına değil, vücudunun dış kenarlarından herhangi bir yerine odaklandığımda da görebiliyorum.Bazı özel kişilerin auralarını daha yoğun ve geniş olarak görüyor hatta sadece bitkiler değil,cansız nesnelerin de auralarını görebiliyorum.Ancak renkli göremiyorum.Pek de üstünde çalıştığım söylenemez.Bir veya iki sefer kişilerin başlarının yakınlarında daire içinde yeşil,mor iç içe renkler görmüştüm,ama anlam veremedim.
Bir keresinde de arabanın gölgesini havada (boşlukta) görmüştüm,bu nasıl olabilir o günden beri düşünüyorum.Cevabı olan varsa sevinirim.
Aslında Bir Düşünüşe Göre Her Varlık Bir Enerjidir.
Bu Yüzden Her ENerjinin Aurası Olması Normaldir.
Renkler Farklı Katmanlarda Ve Farklı Şekillerde Görünürler.
Örneğin Sağlık Aurası Kırmızıdan Maviye Doğru Tüm Renkleri Barındırır.

Renkleri Görebilmenizin Nedeni, Bazen Bedenin Siz Farketmeden Odaklanmasından Kaynaklanmaktadır...

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Deneyeceğim teşekkür ederim güzel paylaşım :) bunun için özel bir yetenek gerekir diye düşünüyordum başarılı olursam ikna olacağım sanırım.

Yetenek Diye Birşey Yoktur Bence Sayın Mavice.
Eğer Çocukluğunuzdan İtibaren Resim Yapmaya Başlarsanız Büyüyünce Mükemmel Resimler Çizmeniz Doğaldır.
Babanız Sizinle Her Hafta Balığa Gidiyorsa, Büyüyünce Balık İşinden ANlamnız Gibidir Bu :)

Herşey Sabır Ve Dikkatle Alakalıdır.

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Peki dediğiniz yöntemle kişi sizi terk etmişse bile bu resime odaklanarak tekrardan bana dönmesini başarabilirmiyim.

Se-ZeR

Kayıtlı Üye
Hayır Bunun Büyüyle Veya Kişiye Telepatik Olarak Ulaşma İle Alakası Yoktur.
Ancak Kişinin Size Dönmesini Sağlamak İçin Parapsikolojik Bir Yöntem Okumuştum Sitemizde.
Psişik Yetenekler Kısmına Göz Atarsanız Bulursunuz...

sorunmu

Banlı Kullanıcı
Hayır Bunun Büyüyle Veya Kişiye Telepatik Olarak Ulaşma İle Alakası Yoktur.
Ancak Kişinin Size Dönmesini Sağlamak İçin Parapsikolojik Bir Yöntem Okumuştum Sitemizde.
Psişik Yetenekler Kısmına Göz Atarsanız Bulursunuz...
sitede aradım ama bulamadım genelde odaklanma türleri okudum dönmesi ile alakalı birşey bulamadım.Çoğu sizin yazdığınız konu ile alakalı

Se-ZeR

Kayıtlı Üye