kirlikedi-

kirlikedi

Kayıtlı Üye
herkese merhaba.Sitede yeni sayılırım fakat gördüğüm ve cok net hatırlamadığım bu rüyamı anlatmadan yapamayacagım.

Rüyamda orta yaşlarda,sakalları hafif uzun,güler yüzlü birisi vardı.O kişinin sevgili Urum olduğunu biliyorum rüyamda.Küçük bi evin içindeyiz ve tanımdağım 2-3kişi daha vardı.Urum'la konuyu hatırlamasam da uzun bi sohbet ettiğimizi hatırlıyorum.Sonrasında urum'un istegiyle küçük bi odaya geçtim ve beklemeye başladım.Yerde duvara dayalı olarak üst üdte konmus ve 2sıra halinde bayan alt iç çamaşırları vardı.Birden ordan bi kitap buldum.Üzerinde kenzül arş havas yazıyordu.Urum odaya gedi ve onun önemli bi kitap olduğunu söyledi ve odadan çıktı.Daha sonra elektrikli sobanın yandıgını gördüm odanın sag tarafında,üzerine birkac corap ve camasır düşmüştü.Yangın çıkmasın diye onları ordan almak istedim,olmadı.Ben çıkabilecek yangını engellemeye çalışırken,elimdeki kitaptan bir kac sayfa sobanın üzerine düştü ve tutuşmaya başladı.O sayfaları da kurtaramadım,yangın çıkmadan uyandım.

Etkileyici bi rüyaydı.Yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.

mally

Kayıtlı Üye
Rüyalarınızın analizlerini öğrenmek için lütfen "Rüyalarınızın Psikolojik Analizleri" konusu altına rüyanızı yazınız.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Bazı hususlarda fikirlerinizin doğruluğu hakkında kendinizle çelişmektesiniz. Kendi düşünceleriniz ve bilginize inancınız yetersiz. Çelişkili konuşmalarınızdan dolayı çevrenizden tepkiler alıyorsunuz. Hatta bu hususta sevdiğiniz kimse ile de görüş ayrılıklarınız söz konusu.

İşleriniz yolunda ve kendi yağınızla kavrulacak düzeyde bir rutininiz var. Şan ve unvan konusunda idealler ve hırsınız mevcut. Önünüz açık.

Çevrenizin sizden beklediği ölçüde aktif ve dayanışma içinde olamıyorsunuz. Bunun böyle olmasını kısmen bilinçli olarak kendiniz tercih ediyorsunuz. Beklenmeyen bir yerden gelecek sevinçli haber, menfaatinize olacak bir yatırımı gündeme getirecek, pek düşünmeden kabul edin. İnce eleyip sık dokumayın, yararınıza bir iş olacak.

İleriye dönük evlilik beklentisi içinde olduğunuz ilişkiniz, sizden kaynaklan bir hata nedeniyle sekteye uğrayabilir. Bu ayrılık sürecinde, yeni tanışacağınız biri, geri dönüp dönmeme hususunda kararsızlık yaşatacak. Hatanızı kabul edip, eski beraberliğinize dönmeniz hakkınızda daha hayırlı görünüyor.

Bir mülkle ilgili alım satım işi sebebiyle, yeni tanışıp geliştireceğiniz bir çevre, size büyük yararlar sağlayacak. Bazı özel yetenekleriniz bir takım işlerinizde, sizi şaşırtacak derecede işe yarayabilir. Bu, ufkunuzu genişletip sizi manen tatmin edecek. Kendi çelişkilerinize odaklanarak sorun tespiti yapıp çözüme ulaşacaksınız.

Uzaktan heyecanlı bir haber yolda olabilir. Sağlığınıza gereken özeni gösterin.

Size yol gösterecek, doğru kaynaklara sevkedecek, hatadan uzaklaştıracak bir rehberle dostluk kuracaksınız.

Sevgiler…

kirlikedi

Kayıtlı Üye
Sevgili Duman Lekesi;yorumunuz için çok teşekkür ederim.Rüyayı görmemin üzerinden biraz zaman geçti ve söylediğiniz şeylerin bazılarının şuan gerçekleşmiş olması bende hayranlık uyandırdı.uzun vadeye yayılacak olan söyledikleriniz de umarım çıkar.tekrar teşekkür ederim.