Bana neler oluyor? Yardım lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

serpilcoşkun

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
Benim derdim var bu siteyi buldum çare ararken enerjiye inanan biriyim..
çaliştiğim iş yerleri bunlarin içinde büyük firmalarda var iflas ediyor.bu bir değil iki değil 7 8 tane çaliştiğim iş yeri iflas etti başlarina kötü işler geldi..işe girmeye korkuyorum artik benim yüzümden olduğunu düşünüyorum...
işimi çok seven vede canla başla çalişan biriyim...Lütfen bu konu ile ilgili bana bişeyler söyleyen birileri çiksin...
şimdiden teşekkür ederim.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Merhaba arkadaşlar.
çaliştiğim iş yerleri bunlarin içinde büyük firmalarda var iflas ediyor.bu bir değil iki değil 7 8 tane çaliştiğim iş yeri iflas etti başlarina kötü işler geldi..işe girmeye korkuyorum artik benim yüzümden olduğunu düşünüyorum...
işimi çok seven vede canla başla çalişan biriyim...lütfen bu konu ile ilgili bana bişeyler söyleyen birileri çiksin...
Bunlara sizin sebep olduğunuzu düşündüren nedir?

serpilcoşkun

Kayıtlı Üye
Nedenmi? Bilmiyorum ben öyle hissediyorum..
Bende bişey var gibi geliyor,,,,bukadar tesadüf olurmu diyorum..?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Nedenmi? Bilmiyorum ben öyle hissediyorum..
Bende bişey var gibi geliyor,,,,bukadar tesadüf olurmu diyorum..?
Tesadüf diye bir şey zaten yoktur orası başka konu.
Belki de siz çekiyorsunuzdur batacak yerlerde çalışmayı? Böyle düşündünüz mü? :)

serpilcoşkun

Kayıtlı Üye
Evet ben bişeyleri çekiyorum bunu düşündüm..

Ama etrafıma hep iyi enerji vermeye çalışan biriyim. Buna özellikle dikkat ediyorum..Neden böyle oluyor?

masum1912

Kayıtlı Üye
Arkadaşım aynı olay bende de var, nereden işten çıksam batıyor 7 işyeri öylece gitti.

Ben hiç anlamadım nedendir, nedense ben çıktıktan 1 - 2 ay içinde vefat ediyorlar.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Evet ben bişeyleri çekiyorum bunu düşündüm..

Ama etrafıma hep iyi enerji vermeye çalışan biriyim. Buna özellikle dikkat ediyorum..Neden böyle oluyor?

İyi enerjiyi vermeye çalışıyorsunuz veya veriyorsunuz diyelim. Bunu nasıl yapıyorsunuz? Sistemli mi yoksa niyet mi? Ayrıca gerçek anlamda bir enerji nakli söz konusuysa, o enerjiden boş kalan yere ne dolduğunu denetliyor musunuz yoksa öyle ne dolarsa diye bırakıyor musunuz? Bunlar da önemli.
Bütün bunların dışında acaba neden özellikle batacak yerlere yaklaşıyorsunuz veya kendinize çekiyorsunuz? Bütün bunlar önemlidir. Bunlar hipnoz, eft ve nlp tarzı çalışmalarla gayet basit biçimde çözülebilecek şeylerdir.

serpilcoşkun

Kayıtlı Üye
ben bunu bilinçli yada sistemli bir şekilde yapmıyorum...
işlerim iyi gitsin firmam benimle iyi yerlere gelsin diye devamlı enerjimi yüksek tutmaya uğraşıyorum dediğim gibi bilerek yapmıyorum bunu..
napmam gerek lütfen bişey yapabilirmiyim??

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
ben bunu bilinçli yada sistemli bir şekilde yapmıyorum...
işlerim iyi gitsin firmam benimle iyi yerlere gelsin diye devamlı enerjimi yüksek tutmaya uğraşıyorum dediğim gibi bilerek yapmıyorum bunu..
napmam gerek lütfen bişey yapabilirmiyim??

Serbest bırakın. Kendinizi de her şeyi de bir süre serbest bırakın. Derin bir nefes alıp, sonra da hepsini yavaşça vermek gibi. Her şeyi bir süre unutun gitsin. Enerjinizi tıkamayın. Akışına bırakın her şeyi ve siz de o akışa bırakın kendinizi.

Ghostcoder

Kayıtlı Üye
aklıını başka şeylere yönlendir 2 iş yerinin iflasından sonra beyinin artık diyerininde iflas edeceği konusunda kabullenmiş ve artık beynin biraz anlatmakta zorlanıorum cunku beyin konusu anlatılmaz yaşanır beyin sana sunulan bir uzay gemisi gibi içinde bi yerlerde bulup kulanmayı bilirsen hissedersen uçarsın.. beynini geliştir onu tanı sonra kontrol et içindeki gizli gücü kontrol et ki hayat istediğin çizginin yakınlarındda yoluna devam etsin bu iflas düşüncesinden kurtul ve pozitif düşün gerçekten beyinin enerjisi kuvvetlimiş..

gümüş

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar.
işimi çok seven vede canla başla çalişan biriyim...lütfen bu konu ile ilgili bana bişeyler söyleyen birileri çiksin...

Bazen sizin işinizde çok iyi ve özverili olmanız çalıştığınız firmanın içerisinde olduğu krizleri atlatması için yeterli değildir ve bildiğiniz gibi son yıllarda firmalar küçülme ya da iflasa doğru ardarda dünya genelinde gitmektedir. Genel durumdan yola çıkarsak muhtemelen süreç daha evvelden başlamıştır ve firma da uzatmaları oyunuyordur ve o esnada ihtiyac duyduğu oyunculardan birisi de siz olmuşsunuzdur. Rolünüz ne bilmiyorum ama çok çok iyi bile olsanız size verilen rol süreci tersine etkileyecek bir konum olmadığı sürece işinizi yapıyor olmanın haricinde yapabilecekleriniz şartlar gereği sınırlı olur bu durumda sorumluluğu üzerinize almanın size (bence) gereksiz üzüntüden başka getirisi olmaz.. O yüzden yaşadıklarınızın sizi negatif düşüncelere yöneltmesine ve özellikle sizi kendinize haksızlık olacak düşüncelere sevk etmesine izin vermemeye gayret edin.

En kısa sürede sizi de memnun kılacak bir iş bulabilmeniz dileğiyle :)

serpilcoşkun

Kayıtlı Üye
sevgili tanımadığım arkadaşlarım...
size teşekkür ediyorum bana cevap yazmak zahmetinde bulundunuz ve beni dinlediğiniz için..gerçekten sağolun.
söylediklerinizi yapmayı deniyeceğim...enerjimi konturol altına almayı bilmiyorum sanırım bu konuyla ilgili biliçlenmem gerektiğimi anladım...bana bu konuda bu sitede yardım gerekiyor sizlerin bildikleriyle bunu yapabilirmiyim?

*

La-edri

Kayıtlı Üye
Sorunun Sizde oldugunuza inanirsaniz , biryerde sartlanmaya girer bu...
Beni tanisaniz, ben rüzgar gibiyim, girdigim her ortami dagitir kirar bozar öyle cikarim..
Bir cok cisim gün icinde elimde kirilir, bozulur,Ama sorun bende dersem mutsuz olurum, Siz sorun bende derseniz kendinizi mutsuzluga sevk etmis olmazmisiniz..

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
serpil üzerinizde aşırı derecede negatif bir enerji söz konusu siz ne kadar pozitif davransanız bile.bu negatif enerjiyi ALLAH ın izniyle bertaraf etmek zor birşey degil öncelikle namaz kılıyormusunuz..sevgiyle kalın...

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
yine başka bir yanlış bilgi daha veriyorsunuz. iş yerini açan ahmet ise konu ahmet ile ilgilidir. bir çalışannın enerjisi o kurumu etkileyemez. çünkü benim zamanım ile kurduğuım iş yerinin zamanı ayrı ayrı hesaplanır kişiye özeldir denirki sizin şu kurduğunu iş için şu şu yıllarda bunlar olacak. şu şekidle aşabilirsiniz bu nu bir çok yaşam koçu artık yapabiliyor.

sizin iş hayatınıza ise yarı bakılmalı. neden iflas edecek firmalara denk geliyorsunuz buna bakılmalı. siz iflasa nedne olmuyorsunuz. iflas edecek iş yerlerine denk geliyorsunuz.

çatıCini

Kayıtlı Üye
rakip firmalarınıza işe girilir.. çalıştığım tüm işyerleri iflas ediyor diye ilan ver gazeteye..

zengin olabilirsin : )

her olumsuz durum için sihirli babaanne sözcüklerim var..
'her şey, iyi bişey için'

gülümseyerek ve derin nefes alarak bunu söylüyosun 3 kez..

bi süre sonra bunu dediğinde her olumsuz durumun kat kat olumlu bi durum yaratmaya başladığını görüyosun..

hayatında olup biten herşeyi fırsata dönüştürebilirsin.. sadece gözlerini açık tut ve farkında ol..

Warcraft

Banlı Kullanıcı
bence sizde birşey yok tamamen rastlantı diye düşünüyorum.
psikolojik sorunlarınız olabilir. kendi hayal dünyanızda..

lost66

Banlı Kullanıcı
Belki hepsi bir tesadüf! Öyle düşünme eğer kendini cinlimiyim felan ne diye öyle düşüncelere dalma! Türkiye'de normal şirketlerin batması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...