Sizce gece ıslık çalmak kötü müdür?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
Çoğumuz küçükken ıslık çaldığımızda anne babamız yada çevremizdeki biri tarafından uyarılmışızdır çalma uğursuzluk getirir çalma şeytan gelir çalma cin gelir vs. vs.
Böyle bir inanç bize nerden geldi ?

Peki sizce böyle birşey mümkün mü ? mesale ıslığımız cinleri harekete geçirebilir mi ? yada negatif enerji ile yüklenmemize sebep olabilir mi?

Benim yorumum hurafeden başka birşey değil ama başkalarınn yorumlarını merak ediyorum. herkesin görüşüne saygım var

Neden bu kadar saçma bir konu açtın diyebilirsiniz başka kişilerin yorumunu merak ettiğim ve benimde gerçekte neden böyle bir inanca sahip olduğumuzu bilmediğim için.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hurafedir. Ama diyorsanız ki ben belli bir frekansı tutturabiliyorum o zaman tehlikeli olur. :D

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Nasıl dua veya okumalarda bir tür frekansa geçerseniz, sesleri de buna uygun titreşimlerde kullandığınızda aynı sonucu alırsınız. Kainat titreşimden ibarettir. Bir çok titreşimin farklı tezahürlerinden ibarettir madde ve anti madde çeşitleri de.
İşte seste de gerekli frekans ayarlanabilirse neler yapılır neler. Ne kapılar açılır. ;)

Pantea

Kayıtlı Üye
Hurafe oldugu kesindir ama su varki " benim uyumaya calisdigim odada islik calinmasi kesinlikle cok kotu sonuclar dogurabilir !" Cinleri bilmem ama benim agresif gudulerimi huysuzluk modumu ve dirdir etme frekansimi fazlasiyla uyaracagi kesin.

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Hurafe oldugu kesindir ama su varki " benim uyumaya calisdigim odada islik calinmasi kesinlikle cok kotu sonuclar dogurabilir !" Cinleri bilmem ama benim agresif gudulerimi huysuzluk modumu ve dirdir etme frekansimi fazlasiyla uyaracagi kesin.
Annemde de bu durum var. Sizin gibi ıslıkla delirenlerin cin taifesinden olduğunuzu düşünmekteyim :D :biggrinjester:

Gizlİksir

Banlı Kullanıcı
cinler de deliriodur belki ıslıkla:) uyuyamuyoz sus falan diye gelirler sizin gibi

TheDarkPower

Kayıtlı Üye
"sacma gelebilir" demissiniz.Bence sacma degil.Burasi samimi ve insanlari bilgilendirici bir forum diye dusunuyorum.Konuyla ilgilide bir sey anlatmak istiyorum.Benimde annem,babam,babaannem,vs buyuklerim ayni seyi soylerlerdi.Gerci hic basima gelmedi ama bir gun askerde gece garaj nobeti tutuyordum(kulube nobeti degil ve kapali garajin icinde.Bu nedenle tehlike olusturacak bir durum degil) Uykum acilsin diye basladim islik calmaya uykulu uykulu.Bir ara bir baktim boluk komutani yaninda binbasiyla gece gece denetlemeye gelmis tum karakolu :D Ama nasil bozuldugumu anlatamam :) Ama anlayisli insanlardi ve cok sukur ve boluk komutanida zaten beni iyi tanir ve severdi.Bundan dolayi birsey olmadi. Konu ile alakasi yok pek ama boyle bir konuda aklima geldi ve paylasmak istedim.Umarim birilerinin yuzunde tebessum olusturabilmisimdir :)
Iyi forumlar.

lost66

Banlı Kullanıcı
kardeş sen nasıl bir düğünde davul duyunca gidip bakıyorsun oda o ıslıkta bi ney dinletisi gibi çalıyorsan :) tamam ! konser veririsin aslında doğru bir sözdür gece ıslık çalma ve gündüzde gerekmedikçe çalma!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...